Настільна гра Бандідо (UA) / Bandido (UA)

1    Відео
код: 8677
 О, ні! Цей бандит вчергове намагається втекти із в'язниці! Необхідно терміново перекрити вихід. Прокладайте тунелі, щоб заблокувати всі варінати втечі для хитрого злочинця!

Тип: сімейна, кооперативна, карткова
Видавець: Pakufuda
Кількість гравців: 1-4
Час гри: 10-15
Вік: 6+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Бандідо можна тут

Настільна гра Бандідо (Bandido) — карткова кооперативна гра для 1-4 гравців, яким необхідно перекрити всі таємні тунелі, якими може скористатись бандит для виходу з тюремної камери. Зупинити втечу можна тільки за умови перекриття всіх шляхів відходу бандита до закінчення карт у колоді. У  колоді є карти як глухих кутів, так і розгалуження тунелів. Якщо хоча б один шлях до виходу залишився відкритим — удача залишається на стороні бандита, який ошукує всіх та втікає.


Втеча з Шоушенка

 На початку гри Бандідо потрібно розмістити карту бандита-втікача по центру ігрової  зони. Картка є двосторонньою з 5 6 можливими тунелями на початку. Таким чином можна регулювати складність гри. Кожен гравець має 3 карти у своєму активі. Учасники у свій хід по черзі викладають одну карту з руки та добирають одну з колоди відповідно. Всі гравці мають  одну мету   — заблокувати всі шляхи до закінчення колоди. Перевертати картки можна як завгодно — горизонтально чи вертикально, однак викладати потрібно таким чином, щоб усі кінці тунелів ідеально збігалися з кінцями інших карт.

В колоді є різноманітні картки, одні з них є глухими кутами, інші навпаки — розгалуженнями тунелів, які ускладнюють ігровий процес. Об'єднання гілок тунелів є чудовою стратегією, однак слід вказати, що гравці не можуть обговорювати свої можливі дії.

 Попри компактність коробочки, гра Бандідо потребує значного простору на столі чи іншій поверхні, адже картки утворюють розгалужену систему тунелів за лічені хвилини. Хоч це і карткова стратегія, проте у ній присутній елемент удачі, що дозволяє із задоволенням поринути у динамічний ігровий процес. Купити Бандідо варто усім поціновувачам кооперативних стратегічних ігор із простими правилами.

Комплектація настільної гри «Бандідо» (UA) (Bandido):

  • 69 карт
  • 1 супер карта
  • правила гри
Додати відгук

Тетяна (01-03-2024 | 13:38)

Дуже швидка та проста кооперативна гра (за правилами), яка при цьому ой яка непроста у досягненні виграшу. В грі ви повинні не дати втекти злісному бандиту з тюрьми, блокуючи шляхи втечі та заманюючи його в пастку. Гра мені нагадує відомого Саботера, тільки з тією різницею, що тут ви всі заодно і ви не будуєте шлях до золота, а є тим самим "Саботером" (тільки хорошим), який блокує шляхи втечі. Гра на 1-4 гравців, віком від 5+. Звісно, згідно правил, то дітям легко пояснити, але важче пояснити як стратегічно викладатки картки та діяти на перспективу, щоб була змога перемогти. Проте саме такі ігри зможуть навчити дитину мислити стратегічно та перейти швидше до більш важких ігор
+ Проста, легка в правилах, швидка, компактна, приємна ціна
- Особисто мені здається гра трішки для більш старших дітей (7+), але на перспективу - чудова
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо Вам за чудовий відгук. Це дійсно та гра, до якої можна запросити і новачків, і дітей, і гіків. Головне - що всім буде цікаво, але й не легко, бо закриваючи один шлях, постійно відкриваються нові. Інколи - це замкнене коло, тому перекривши всі шляхи - ви точно станете героєм:)
Бажаємо Вам успіхів в цій непростій, але гідній справі!

460грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись