Настільна гра B Movies: (НЕ)погане Кіно – Обкл. 2: Робот-убивця (UA) / B Movies: Robot-Killer (UA)

1    Відео
код: 7810
 Жоден фільм неможливо зняти без сценарію. Саме з його написання починається магія створення кіно. А фундаментом сценарію є ідея. Що ж, ідей у B Movies: (НЕ)погане Кіно хоч відбавляй. Обирай будь-яку і зроби так, щоб саме твій сценарій затвердило високоповажне журі продюсерів!

Тип: кооперативна, творча
Видавництво: Geekach Games (Україна), Kolossal Games
Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 6 гравців
Час гри: від 30 до 45 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут У картковому філері B Movies: (НЕ)погане Кіно ви зможете відчути себе справжнім сценаристом та пройти всі муки (в мегашвидкому темпі) створення сценарію та представлення його суду продюсерів. А після свого ходу готуйтесь перевтілитися в продюсера і оцінювати вже чужий сценарій.

В коробці з грою ви знайдете купу карт з олдскульними ілюстраціями, які і будуть ідеями (чи то частинами ідей) для вашого фільму. Кожному з учасників треба буде роздати по 3 карти для голосування («НІ», «ТАК» і «ТАК!»), 5 кінокарт та 1 карту студії.

 

Голлівуд «відпочиває»


 Як ми вже зазначили раніше, у свій хід гравці перевтілюються у сценаристів. Ваше завдання – обрати від 2-х до 4-х кінокарт, що у вас в руках та скласти з них, назву фільму, виклавши їх у потрібному порядку перед собою. Для того, щоб назва «звучала», ви можете користуватися прийменниками, відмінювати самі слова, проте використовувати інші слова, які не зазначені на кінокартах, забороняється. Саме від того, наскільки цікава назва, і залежить подальший сценарій фільму та його насиченість. Зважте, що ваші продюсери-опоненти можуть бути напрочуд суворими і відкинути нецікавий сценарій, проголосувавши «НІ» відповідними картами голосування. У такому випадку продюсери, голоси яких склали більшість, отримають по жетону попкорну, а сценарист залишається ні з чим.

А ось у протилежному випадку, коли більшість карт «ТАК», активний гравець отримує всі кінокарти, які він використав для сценарію. З продюсерами те саме, що і в попередньому випадку. Ті, хто голосував «ТАК», отримають по 1 жетону попкорну, а той продюсер, який виклав карту «ТАК!» - ще й по 1 жетону за кожну з кінокарт сценарію.

Гра триває стільки раундів, скільки жетонів хлопавок на початку гри отримав перший гравець. А це, в свою чергу, залежить від кількості учасників. На початку раунду один жетон хлопавок скидається. Якщо їх більше не залишилося – цей раунд вважається останнім, гравці роблять по 1 ходу, після чого підраховують свої жетони попкорну. Хто набрав найбільше – переміг!

 

Не режимом єдиним…


 Правила пропонують декілька режимів гри. Серед них:
  1. «базовий» режим – ми описали його вище
  2. режим «таємна команда» - наприкінці гри сумуються бали учасників одної студії
  3. кооперативний режим – жодного суперництва, чиста творчість
 Який би режим ви не обрали, будьте певні, що B Movies: (НЕ)погане Кіно принесе купу задоволення вам і вашим близьким. Весела, творча, вона підходить для будь-якого віку. Потрібно лише мати розвинену уяву і гарно підвішений язик. І, звісно, любити кіно!  

А якщо вам до вподоби творчі ігри, зверніть увагу на «Кубики Історій Рорі», тут ви зможете випробувати свій талант оповідача.

Комплектація настільної гри «B Movies: (НЕ)плохое Кино – Обкл. 2: Робот-убивця (UA)»:

  • 96 жетонів попкорну
  • 86 основних кінокарт
  • 20 кінокарт із доповнення «Горор»
  • 18 карт для голосування
  • 12 карт студій
  • 5 жетонів хлопавок
  • 1 книжка правил
Додати відгук

Антон (03-12-2022 | 21:36)

Буду первым кто напишет свою рецензию. В целом игра веселая, нужна конечно креативная не зажатая компания, комбинаций возможных фильмов правда огромное множество за счёт кучи карт и индивидуального креатива каждого игрока. Арты и качество карт и жетонов окичные. Минус у игры как по мне основной что целенаправленно набирать очки и играть на победу в ней затруднительно, рандомные очки жетонов и мотивация остальных игроков ставить нет что бы ты не набрал была делает игровой процесс больше фановым чем соревновательным. Особенно в игре втроём даже одно да автоматом засчитывается как победа фильма. Отчасти этот минус решается режимом тайной команды в котором не стоит кого то валить или бустить так как это может быть твой враг или союзник неизвестно. В целом игру могут посоветовать но играйте чисто от души, а не на очки.
+ Стиль коробки просто бомба, эта обложка в стиле вхс касет, коробка в виде касеты, внутри коробка как ведро попкорна.
Весёлый патигейм пробуждающий творческие черты как критика так и создателя фильмов, с нужной компанией играется весьма весело.
- Сложно адекватно играть на очки и победу и за как по мне не продуманного начисления и выдавания очков, рандомные жетоны очков.
Нужно каждый раз в коробке все 90+ попкорнит переворачивать что б каждая была стороной без очков к вверху !
+P.S. Моя идея, можно игру играть вдвоем, правила-каждый выдумывает по 3 фильма, даёте в закрытую друг другу оценки (да! Лучший фильм из тройки и так по снижению) затем в открытую голосуете уже за свои фильмы как вы думаете проголосовал бы опонент, вскрываете его оценку и за каждое совпадение попкорнину, и так несколько раундов. Думаю классный режим так как всего на 2 игрока и нет предвзятости как в обычном режиме, нужно просто угадать вкус опонента и как бы он мог проголосовать
Вітаємо, Антоне!
Дякуємо за ваш відгук, він буде корисним для інших гостів сайту :)
Гарних вам партій та нехай ваші фільми збирають якнайбільше овацій!

675грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись