Настільна гра Atiwa

0    Відео
код: 8678
 Хребет Атіва — регіон на південному сході Гани в Африці, що складається з пагорбів з крутими схилами та плоскими вершинами. Більша частина місцевості вкрита зеленим лісом, який служить домівкою для багатьох видів тварин і рослин, що перебувають під загрозою зникнення. Однак вирубка дерев, полювання, видобуток руди чинять негативний вплив на навколишню природу в цьому районі. Місцеві жителі знайшли рішення! Це кажани! Ці нічні істоти поширюють насіння фруктових дерев, поїдаючи їх. Тепер люди тримають цих тварин як «домашніх улюбленців», а ті натомість допомагають збільшувати розміри фруктових ферм.

Тип: економічна стратегія, облаштування територій, розміщення робітників
Видавець: Lookout Games (Німеччина)
Кількість гравців: 1-4
Час гри: 30-120
Вік: 12+
Мова: німецька

Ознайомитися з правилами настільної гри Atiwa можна тут

Настільна гра Atiwa — це економічна стратегія для 1-4 гравців від відомого німецького геймдизайнера Уве Розенберга. У ній учасники розвивають невелике поселення фермерів поруч із гірським хребтом Атіва, розташованим на південному сході Гани в Африці. Ігролад пропонує гравцям:

  • Вирощувати фруктові дерева, здобувати  нові території, забезпечувати житлом та їжею жителів, здобувати золото і боксити.
  • Відновлювати ареал існування диких тварин, розводити та доїти кіз, збирати фрукти та навіть вирощувати фруктових кажанів — неймовірно корисних тварин, які сприяють розростанню фруктових лісів.
  • Навчати жителів села, розповідаючи їм про негативний вплив видобутку корисних копалин на навколишнє середовище, і про важливість збереження популяції кажанів.

Щоб фермерство процвітало, гравцям потрібно бути розважливими — намагатися діяти в інтересах своєї громади, і не нашкодити при цьому природі. Переможе той, хто найкраще врівноважить потреби своєї спільноти та довкілля.

Як грати в Atiwa?


Гра складається з 7 раундів, у кожному з яких 2 фази — робота та обслуговування.

Фаза роботи. Рухаючись за годинниковою стрілкою, кожен з гравців робить по одному ходу, який складається з обов'язкової дії робітника і необов'язкової для кажана. Можна брати тайли місцевості, вирощувати дерева, добувати ресурси та їжу. Після того як кожен з гравців виконає по 3 ходи по черзі, починається  наступна фаза.

Фаза обслуговування виконується у такому порядку:

  1. За кожну освічену сім'ю гравці отримують золото, а за кожну неграмотну тягнуть випадковий жетон із мішечка забруднень.
  2. Залежно від кількості диких тварин, дерев і фруктів, гравці отримують відповідні ресурси.
  3. Кажани повертаються з нічної карти.
  4. Якщо їжі не вистачає, гравець може віддати частину кіз, диких тварин, фруктів, або кажанів, щоб усіх нагодувати.
  5. Гравці отримують нові ресурси якщо виконали умови для їхнього зростання.
  6. Робітники повертаються з дошки дій.
  7. Підготування до наступного раунду. Тайли місцевості з ігрового поля прибираються у скид, а з колоди беруться нові. Тайл місця дій переміщується на 1 позначку вліво, закриваючи цей раунд та розпочинаючи наступний.

Гра закінчується після 7-го раунду. На оцінних аркушах підраховуються бали за підсумкову кількість золота, територій, тварин та інших ресурсів. А нестача їжі забирає  бали. Якщо нічия, перемагає гравець із меншою кількістю жетонів забруднень.


Кому слід купити гру Атіва?


Гра Atiwa розрахована на гравців, які не покладаються на вдачу, а звикли обмірковувати свої дії, прораховувати ходи та вирішувати завдання. У грі майже немає елементів випадковості. Вона нагадує масштабну головоломку з великою кількістю можливих сценаріїв та кінцівок. Гра також передбачає соло-режим, який, варто відзначити, нічим не поступається змагальному.

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
2665грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись