Запас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутів


Останні теплі дні поступово добігають кінця, настає пора теплих шкарпеток, в’язаних светрів і звичайно ж настільних ігор у родинному колі!  Сподіваємося, ви вже почали готуватися до святкових зустрічей з близькими і придумали у що ви гратимете з новеньких настолочок на ваших поличках.  На жаль, у наших нових життєвих реаліях через війну з недружелюбними сусідами ми цілком можемо очікувати зимові відключення світла по всій країні.  Однак, як відомо, настільним іграм відключення світла не завада!  У цій статті ми зібрали ТОП 5 найкращих настільних ігор для комфортної гри під час блекаутів.  Завдяки цим іграм ви скоротаєте не один десяток годин у компанії близьких, при цьому вам не знадобиться багато місця чи світла, щоб комфортно грати в них.

1. Hive Pocket
Шахи — мабуть одна з найпопулярніших та найдавніших настільних ігор в історії людства. Це інтелектуальний спорт, що прийшов до нас через століття, ідеальна платформа для битви двох умів. Однак час не стоїть на місці, розвиваються технології, наука та настільні ігри теж еволюціонують. Hive — сучасне, дуже елегантне переосмислення шахів, у новій привабливій формі.

Дві групи комах намагаються оточити матку бджоли суперника якнайшвидше.  Під вашим керуванням знаходяться різні комахи, які, як і в шахах, мають обмеження та особливі правила переміщення у трьох площинах.  Мурахи швидко бігають куди завгодно, павуки менш мобільні, але можуть служити інструментом стримування, коники можуть перестрибнути через будь-кого, а жуки можуть навіть залазити зверху на інші фігури, тим самим повністю знерухомлюючи їх. 

Для гри в Hive вам не знадобиться нічого, крім невеликої рівної поверхні. Партії в цю гру швидкі, правила прості, але гра має просто неймовірну глибину і вчитися всім її тонкощам можна роками і навіть десятиліттями. За бажанням, ви навіть можете знайти в інтернеті книгу на 210 сторінок, де детально розписані стратегії гри та різні ігрові прийоми.

Hive Pocket, в силу своїх невеликих розмірів та зручної упаковки у вигляді мішечка, дуже зручно носити з собою будь-де. Вона займає мінімум місця, її неможливо пошкодити чи забруднити. Тут немає карт, полів, є лише набір важких гексагональних фігур із якісного пластику, які приємно тримати в руках та пересувати по столу. На наш погляд, це ідеальний вибір для будь-якої настільної колекції.

У наші дні настільна індустрія рухається просто неймовірними темпами, тисячі різних нових ігор на рік випускають видавці в усьому світі. 

Серед безлічі новинок, які часом забуваються менше ніж за рік, все частіше можна зустріти і класичні настілки, які були випущені двадцять і більше років тому.  Перевидання «El Grande», «Каркасона», «Ticket to Ride» та інших ігор із середини 1990х — кінця 2000х, немов книги Курта Воннегута та Френка Герберта, ніколи не вийдуть із моди. Багато класичних ігор поставили дуже високі стандарти, до яких прагнуть багато сучасних авторів. Однак серед класичних ігор є набагато менш помітні, але не менш важливі та геніальні продукти, один з яких «Шляк Би Трафив», що вийшов у 2004 році під авторством Торстена Гіммлера.

2. Шляк Би Трафив 
Шляк би трафив — класична гра, яка спочатку називалася «Безкоштовно, все ще занадто дорого», а також виходила в різних країнах під назвою «Ні, дякую». Це проста карткова гра, де ви або відмовляєтеся брати штрафну карту, залишаючи на ній відкуп, у вигляді жетону, або забираєте її собі, разом з усіма жетонами, що лежать на ній.  Це без перебільшення, геніальна гра з дуже простими правилами, в яку може грати будь-хто. Вона поєднує в собі елементи блефу, ризику, заохочує опортунізм і є настільки азартною, що зіграти менше ніж 5-6 партій поспіль у неї просто неможливо. Цей захоплюючий філер не вимагає багато місця або світла, грається швидко і захоплююче з будь-якою кількістю гравців і обов’язково принесе вам приємні емоції в колі близьких.

Настільні ігри на двох — доволі поширений запит у нашому магазині. Багато настільщиків, незалежно від наявності ігрових компаній, груп за інтересами, найчастіше грають у настілки з найближчими — чоловіками, дружинами. І хоча багато мультиплеєрних ігор підтримують режим гри для двох гравців, подібні ігри не можуть зрівнятися з напругою, почуттям протистояння, на яке здатні ігри, які розробляються виключно для гри вдвох. У дуельних іграх є особливий дух, невимовне почуття суперництва, де кожен твій рух важливий і немає жодного права на помилку.

3. Цезар
«Цезар» — нова локалізація від Ігромагу, яка пропонує вам завоювати Рим за 20 хвилин і варто сказати, що обіцянку вона стримує повною мірою. Наповнена емоціями, тактична гра Цезар пропонує двом гравцям, Помпею та Цезарю, зійтись у швидкій битві за різні регіони з метою встановлення там тотального контролю. По черзі гравці викладають жетони військ на перетині двох територій, намагаючись якнайшвидше захопити обумовлену кількість регіонів. Дуже елегантна ігрова система, заснована на механіці контролю територій, дарує абсолютно неповторний досвід, якого спочатку навіть від неї не очікуєш.

 У коробці з грою присутні кілька міні-доповнень, здатних розширити гру і додати до неї кілька нових тактичних тонкощів, а також компоненти для соло режиму, які дозволять потренуватися, якщо раптом поруч з вами не буде гідного опонента, якому можна було б кинути виклик.

Припускаємо, що ігри на блеф, ні для кого вже не новинка. Упевнені, багато хто з вас у дитинстві грали в «вірю-не вірю», або навіть мають вдома професійний набір для покеру з важкими фішками та професійними колодами карт.

Мистецтво блефувати — чудова навичка, яку ми рекомендуємо використовувати виключно за ігровим столом, а проявити себе можна наприклад у настільній грі «Sweet & Spicy: битва Котиків».

4. Sweet & Spicy: Битва Котиків
«Sweet & Spicy: Битва Котиків» — проста гра в карти, в якій до 6 гравців можуть перевірити хто з вас найвправніший брехун. Гравці розігрують карти трьох мастей: перець, лимон та чилі, вкладаючи їх по черзі на стіл долілиць. Кожна наступна карта має бути вищою за попередню за своїм значенням, проте враховуючи що карти викладаються на стіл долілиць, ніхто не знає напевно яку саме карту ви виклали. Це цілком можливо не дев’ятка, і можливо навіть не чилі. Гравці можуть намагатися зловити один одного на брехні, проте засумніватися можна лише в одному параметрі: або в масті, або в значенні. Тож будьте уважні!

Sweet & Spicy: Битва Котиків — чудова карткова гра. Неймовірно емоційна, швидка та динамічна, вона не вимагає багато світла чи місця за столом. Гравці з кожною партією все краще будуть пізнавати один одного, їхня тактика змінюватиметься і все частіше ви бачитимете драматичні ситуації за ігровим столом. Завдяки своїм унікальним ігровим якостям «Sweet & Spicy: Битва Котиків» цілком може залучити до гри любителів покеру, а миле оформлення сподобається навіть тим, хто зовсім далекий від настільних ігор і ніколи не грав ні в що подібне.

Французька школа настільних ігор — особливий вид мистецтва. Французькі автори, надихнувшись настільною культурою Німеччини, почали активно створювати власні ігри, багато з яких почали активно локалізуватися і широко поширюватися ще на порозі 21 століття. Мабуть, однією з найпопулярніших французьких ігор була і продовжує бути легендарна настілка Бруно Файдутті під назвою «Цитаделі». Мільйони людей у всьому світі грають у легендарні твори французьких авторів. «Джайпур» Себастіана Пошона, «Токаідо» Антуана Бози, «Акрополь» Жуля Мессода, старі та нові ігри французьких авторів є практично у кожній гарній домашній колекції настільних ігор.

Остання гра дуету французьких авторів, вразила нас настільки сильно, що ми вирішили включити її в цей топ, сподіваючись, що ви теж з нею познайомитеся. 

5. Паперові Океани 
Паперові Океани — нова карткова гра від Тео Рів’єра та Бруно Катали, неодноразово відзначена критиками як одна з найкращих карткових ігор цього року, упакована в мініатюрну коробочку, в якій немає майже жодного граму повітря. 

Це проста карткова гра на збір сетів, яка трохи схожа на класичну японську гру Ханафуда. Гравці по черзі беруть карти з колоди, збираючи набори підводних мешканців: риб, восьминогів і навіть акул, які полюють на російських туристів. Всі вони виготовлені з паперу, у знаменитій техніці орігамі. 

Паперові Океани дуже вдала карткова гра, яка насамперед цікава своєю елегантністю. Усі її елементи ідеально поєднуються та доповнюють один одного. Тут ідеальний баланс ризику та планування, помірна кількість взаємодії, абсолютна рівність тактики та стратегії. Паперові Океани займають так мало місця, що за бажанням ви можете зіграти в неї навіть лежачи в ліжечку під теплою ковдрою. Це ідеальна гра для будь-якого випадку!  Рекомендуємо!

Сподіваємось, що вам сподобався наш ТОП! Всі рекомендовані ігри були перевірені та схвалені Ігромагом особисто, тому у нас немає жодного сумніву, що ви будете від них у такому ж захваті як і ми. Підготуйтеся до зими наперед!

Бережіть себе, ваш Ігромаг
 
Інші записи
Настільні ігри з котиками: частина другаНастільні ігри з котиками: частина другаІгромаг на Книжковій країніІгромаг на Книжковій країніЗбір для джедаїв ППОЗбір для джедаїв ППОБлагодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Благодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Ігротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагІгротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагСередньовіччя в настільних іграхСередньовіччя в настільних іграх14 лютого: що подарувати коханим?14 лютого: що подарувати коханим?Все що потрібно знати про Dungeon and DragonsВсе що потрібно знати про Dungeon and DragonsЗвіт новорічного флешмобуЗвіт новорічного флешмобуІгротеки лютогоІгротеки лютогоГуцульські ігротекиГуцульські ігротекиНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуТОП карткових ігор: для двох чи компаніїТОП карткових ігор: для двох чи компаніїКлуб настільних ігор: розклад на січеньКлуб настільних ігор: розклад на січеньЗ Новим Роком 2024!З Новим Роком 2024!Плани видавництва на 2024 рікПлани видавництва на 2024 рікЗвіт видавництва за рікЗвіт видавництва за рікЗвіт благодійності за рікЗвіт благодійності за рікВітаємо зі святом Різдва Христового!Вітаємо зі святом Різдва Христового!Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Розклад пʼятничних ігротек в грудніРозклад пʼятничних ігротек в грудніЯк обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Як обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Ігромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Настільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагФінансова грамотність в настільних іграхФінансова грамотність в настільних іграхЯк з’явилась перша настільна гра?Як з’явилась перша настільна гра?Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись