Привіт, друзі! На зв'язку Ігромаг!
Закінчився, мабуть, найскладніший рік у житті кожного з нас. Незважаючи на всі складнощі, пов'язані зі вторгненням російських терористів в Україну, ми не опустили рук і продовжували працювати. Робили, робимо та продовжуємо робити все можливе, підтримуючи нашу державу та Збройні сили України та з нетерпінням чекаємо на нашу Перемогу!
Ми дуже раді, що настільна індустрія в Україні не зменшила обертів, а скоріше навпаки – ніби розправила свої плечі та зробила кілька твердих та впевнених кроків уперед.
Безліч масштабних та мініатюрних, сучасних та класичних, серйозних та веселих настільних ігор з'явилось у 2022 році на ваших полицях саме завдяки копіткій праці українських видавництв. Для багатьох із нас настільні ігри – найкращий седативний засіб, здатний допомогти в стресовій ситуації і тимчасово уникнути реальності. Це легальний спосіб розслабити свою нервову систему і навіть трохи помріяти.
Весь цей рік ми працювали для вас, дбайливо надсилаючи десятки замовлень щодня, доставляючи радість та душевний спокій у кожну оселю. Сьогодні покажемо вам топ настільних ігор, які користувалися найбільшою популярністю цього року.
1. «Живопис»
У настільній грі
«Живопис» гравці беруть участь у незвичайному конкурсі художників.
Під час гри ви збираєте елементи картин, які надруковані на спеціальних прозорих картках. Зібравши достатню кількість цих елементів, ви зможете компонувати їх у маленькі витвори мистецтва, які приноситимуть вам нагороди на конкурсі та нескінченне натхнення.
«Живопис» – має просто невичерпну реграбельність. Це класна сімейна гра, в якій ви можете створювати тисячі різних картин, вкладаючи в них власний зміст та своє авторське бачення.
Тематика у більшості сучасних настільних ігор зазвичай є тлом, декораціями для ігрових механік. Приємне оформлення і тема – гарні елементи, які можуть покращити продажі або залучити потенційного покупця. Інтеграція теми та механік у
«Живописі» настільки сильна, що вони просто не змогли б існувати одна без одної. Ми, Ігромаг, дуже раді бачити, що
«Живопис» приніс вам масу позитивних емоцій цього року.
2. «Каркасон»
«Каркассон» – це, мабуть, одна з тих ігор, яка не потребує представлення. Один зі стовпів настільного геймінгу, справжня класика, яка виростила вже не одне покоління щасливих гравців і подарувала нам найвідоміший символ настільного світу – дерев'яного чоловічка-міпла.
У
«Каркасоні» гравці спільно будують мальовничий ландшафт із фортецями, храмами, річками та дорогами, виставляючи на поле своїх підданих і намагаючись здобути якнайбільше переможних очок.
Магія
«Каркасону» – в лаконічності ігрового процесу, винятково елегантних механіках та абсолютно безмежній реграбельності. Це прекрасний продукт, який повинен бути в кожній настільній колекції. Він чудово грається повним складом, але також є ідеальною настільною грою на двох, здатною дивувати та розкривати нові нюанси з кожною зіграною партією.
3. «Діксіт»
За останні 15 років на настільному ринку з'явилися сотні ігор на асоціації, але жодній з них не вдалося повторити славу королеви асоціативних ігор – настільної гри
«Dixit».
«Dixit» – гра для компаній, у якій учасникам доведеться змагатися у навичках інтерпретації та багато імпровізувати, вигадуючи влучні, розумні асоціації.
Унікальність
«Діксіту» полягає у його відкритості, простоті правил та повній інклюзивності. У партії можуть брати участь гравці будь-яких вікових груп, сім'ї, незнайомі люди на вечірці, досвідчені гравці та абсолютні новачки, і всі мають однакові шанси на перемогу.
«Діксіт» – дивовижна гра, яка подарує вам безліч емоцій та спогадів, до яких завжди буде приємно повертатися, дістаючи цю коробочку зі своєї настільної полиці.
4. «Кодові імена»
Якщо ваші друзі-інтроверти повторюють що вони не люблять настільні ігри для компаній, найімовірніше вони ще не грали в
«Кодові імена» – популярний командний патігейм у шпигунській тематиці, в якому учасникам потрібно якнайшвидше вгадати кодові імена своїх агентів, зашифровані в словах на ігрових картках.
Кожна партія в
«Кодові імена» – захопливе інтелектуальне змагання, здатне подарувати масу емоцій кожному учаснику незалежно від його досвіду та забезпечити приємне ігрове напруження в кожній компанії, без винятку.
«Кодові імена» – секретний інгредієнт успіху на будь-якій вечірці. Перевірено часом!
5. «Містеріум»
Крім відомих на весь світ українських письменників, художників, акторів та інших впливових митців, у нас є і свої всесвітньо визнані автори настільних ігор. Олег Сидоренко та Олександр Невський – справжні рок-зірки української настільної сцени, автори популярної настільної гри
«Містеріум», яку вже успішно видали і в інших країнах Європи.
У таємничій кооперативній грі для компанії
«Містеріум» один із гравців перевтілюється у мовчазного привида, який намагається за допомогою снів донести до сищиків-медіумів справжню причину своєї загибелі та здобути свій вічний спокій.
Напрочуд атмосферна, глибока гра з простими правилами та прекрасними ілюстраціями,
«Містеріум» здатний зачарувати будь-кого. А в умовах нинішніх відключень світла гра в
«Містеріум» при свічках стане ще більш таємничим «ритуалом».
6. «Острів котів»
«Коли я граю зі своєю кішкою, хто знає, чи не бавиться швидше вона мною, ніж я нею» (Мішель де Монтень).
У настільній грі
«Острів котів» вам доведеться рятувати котячі сімейства з острова, розміщуючи їх у комфортабельних трюмах власних кораблів. Робити це доведеться у стилі «тетрісу», намагаючись розумно використовувати вільне місце на своєму кораблі, а ще розігрувати карти завдань та розпоряджатися ігровими ресурсами.
«Острів котів» дуже розумна гра, яка розвиває просторове мислення, чарує своїми ілюстраціями та любов'ю до найдрібніших деталей. На кришці коробки навіть є спеціальна мішень, на яку обов'язково потрібно посадити вашого хвостатого друга, поки ви гратимете в цю настолку зі своїми близькими.
7. «Dixit Odyssey»
Королева патігеймів
«Діксіт»знову відзначилась у нашому топі, однак у трохи іншому образі, змінивши свою повсякденну мантію на більш урочисту.
«Dixit Odyssey» – окрема гра у світі
Діксіта, ілюстрації до якої були намальовані відомим художником П'єро. Ця версія підтримує набагато більше гравців (до 12), дозволяючи взяти участь у колективному сеансі фантазування ще більшій компанії.
8. «Пандемія»
Ця кооперативна гра, що вийшла в далекому 2008 році, набула ще більшої популярності на піку всесвітньої пандемії Covid-19, яка почалася всього кілька років тому.
Учасники гри
«Пандемія» стають ученими, об'єднаними однією метою – урятувати світ від поширення чотирьох смертоносних вірусів.
«Пандемія» – дуже динамічна настільна гра з безліччю несподіванок. Події в ній розвиваються немов у гостросюжетному фільмі, результат якого залежить повністю від вашої інтуїції, правильних рішень у потрібний час і вміння взаємодіяти між собою.
9. «7 Wonders Duel»
Настільні ігри для двох – особливий жанр, що має відмінну рису: щоб отримати максимальне задоволення від гри, ви та ваш супротивник в ідеалі повинні бути на одному рівні. Осягати разом ігрові тонкощі, обговорювати тактичні елементи та вчитися на помилках одне одного – неповторне задоволення.
«7 Wonders Duel» – одна з найпопулярніших дуельних ігор сучасності, в якій вам доведеться привести своє місто до багатства та процвітання, розвиваючи культуру, науку, економіку, а також змагаючись військовою силою зі своїм супротивником.
«7 Чудес Дуель» – це дуже глибока, елегантна настільна цивілізація на пів години, що пропонує гравцям величезну кількість тактик та шляхів до перемоги. Ігромаг просто обожнює цю гру і рекомендує її всім досвідченим гравцям.
10. «The Mind»
Остання гра в нашому топі, мабуть, найнезвичайніша настолка, яка виходила за останнє десятиліття, –
«The Mind».
Це унікальна карткова гра, в якій учасникам-медіумам доведеться буквально вчитися читати думки одне одного, викладаючи на стіл карти в порядку їх зростання.
Ефект, який справляє ця настільна гра абсолютно ні з чим не порівняти. Це неймовірний експеримент, який працює на якомусь особливому емпатичному рівні та приносить учасникам просто море задоволення.
«The Mind» здатний зламати стереотипи про настільні ігри навіть у найбільших скептиків. Це справді неповторний продукт, який має спробувати кожен настільний гравець.
Ось такий у нас вийшов топ!
Сподіваємось, вам було цікаво читати цей матеріал! Якщо ви не чули про деякі з указаних тут ігор та вас зацікавив опис, приходьте до настільного клубу «Ігромаг» за адресою: Київ, вул. Липинського 4В (код 47). Ми працюємо з 13:00 до 21:00 щодня і будемо раді познайомити вас із будь-якою з перелічених вище настолок. Крім цього, у нашій настільній колекції сотні різноманітних ігор для дорослих та найкращі видання для дітей.
Завітайте до нас! Чекатимемо з нетерпінням!
Ваш Ігромаг