Привіт, друзі! На зв'язку Ігромаг!

   
 Закінчився, мабуть, найскладніший рік у житті кожного з нас. Незважаючи на всі складнощі, пов'язані зі вторгненням російських терористів в Україну, ми не опустили рук і продовжували працювати. Робили, робимо та продовжуємо робити все можливе, підтримуючи нашу державу та Збройні сили України та з нетерпінням чекаємо на нашу Перемогу!

 Ми дуже раді, що настільна індустрія в Україні не зменшила обертів, а скоріше навпаки – ніби розправила свої плечі та зробила кілька твердих та впевнених кроків уперед. 

  Безліч масштабних та мініатюрних, сучасних та класичних, серйозних та веселих настільних ігор з'явилось у 2022 році на ваших полицях саме завдяки копіткій праці українських видавництв. Для багатьох із нас настільні ігри – найкращий седативний засіб, здатний допомогти в стресовій ситуації і тимчасово уникнути реальності. Це легальний спосіб розслабити свою нервову систему і навіть трохи помріяти.

  Весь цей рік ми працювали для вас, дбайливо надсилаючи десятки замовлень щодня, доставляючи радість та душевний спокій у кожну оселю. Сьогодні покажемо вам топ настільних ігор, які користувалися найбільшою популярністю цього року. 
 

1. «Живопис»

   
 У настільній грі «Живопис» гравці беруть участь у незвичайному конкурсі художників.

  Під час гри ви збираєте елементи картин, які надруковані на спеціальних прозорих картках. Зібравши достатню кількість цих елементів, ви зможете компонувати їх у маленькі витвори мистецтва, які приноситимуть вам нагороди на конкурсі та нескінченне натхнення.
 

«Живопис» – має просто невичерпну реграбельність. Це класна сімейна гра, в якій ви можете створювати тисячі різних картин, вкладаючи в них власний зміст та своє авторське бачення.

 Тематика у більшості сучасних настільних ігор зазвичай є тлом, декораціями для ігрових механік. Приємне оформлення і тема – гарні елементи, які можуть покращити продажі або залучити потенційного покупця. Інтеграція теми та механік у «Живописі» настільки сильна, що вони просто не змогли б існувати одна без одної. Ми, Ігромаг, дуже раді бачити, що «Живопис» приніс вам масу позитивних емоцій цього року.


 2. «Каркасон»    

«Каркассон» – це, мабуть, одна з тих ігор, яка не потребує представлення. Один зі стовпів настільного геймінгу, справжня класика, яка виростила вже не одне покоління щасливих гравців і подарувала нам найвідоміший символ настільного світу – дерев'яного чоловічка-міпла.

 У «Каркасоні» гравці спільно будують мальовничий ландшафт із фортецями, храмами, річками та дорогами, виставляючи на поле своїх підданих і намагаючись здобути якнайбільше переможних очок.

 Магія «Каркасону» – в лаконічності ігрового процесу, винятково елегантних механіках та абсолютно безмежній реграбельності. Це прекрасний продукт, який повинен бути в кожній настільній колекції. Він чудово грається повним складом, але також є ідеальною настільною грою на двох, здатною дивувати та розкривати нові нюанси з кожною зіграною партією.
 

3. «Діксіт»

   
  За останні 15 років на настільному ринку з'явилися сотні ігор на асоціації, але жодній з них не вдалося повторити славу королеви асоціативних ігор – настільної гри «Dixit».

 


«Dixit» – гра для компаній, у якій учасникам доведеться змагатися у навичках інтерпретації та багато імпровізувати, вигадуючи влучні, розумні асоціації.

 Унікальність «Діксіту» полягає у його відкритості, простоті правил та повній інклюзивності. У партії можуть брати участь гравці будь-яких вікових груп, сім'ї, незнайомі люди на вечірці, досвідчені гравці та абсолютні новачки, і всі мають однакові шанси на перемогу.

  «Діксіт» – дивовижна гра, яка подарує вам безліч емоцій та спогадів, до яких завжди буде приємно повертатися, дістаючи цю коробочку зі своєї настільної полиці.
 

4. «Кодові імена»

   
  Якщо ваші друзі-інтроверти повторюють що вони не люблять настільні ігри для компаній, найімовірніше вони ще не грали в «Кодові імена» – популярний командний патігейм у шпигунській тематиці, в якому учасникам потрібно якнайшвидше вгадати кодові імена своїх агентів, зашифровані в словах на ігрових картках.
 

 Кожна партія в «Кодові імена» – захопливе інтелектуальне змагання, здатне подарувати масу емоцій кожному учаснику незалежно від його досвіду та забезпечити приємне ігрове напруження в кожній компанії, без винятку.

«Кодові імена» – секретний інгредієнт успіху на будь-якій вечірці. Перевірено часом!
 

5. «Містеріум»

   
  Крім відомих на весь світ українських письменників, художників, акторів та інших впливових митців, у нас є і свої всесвітньо визнані автори настільних ігор. Олег Сидоренко та Олександр Невський – справжні рок-зірки української настільної сцени, автори популярної настільної гри «Містеріум», яку вже успішно видали і в інших країнах Європи.
 

 У таємничій кооперативній грі для компанії «Містеріум» один із гравців перевтілюється у мовчазного привида, який намагається за допомогою снів донести до сищиків-медіумів справжню причину своєї загибелі та здобути свій вічний спокій.

 Напрочуд атмосферна, глибока гра з простими правилами та прекрасними ілюстраціями, «Містеріум» здатний зачарувати будь-кого. А в умовах нинішніх відключень світла гра в «Містеріум» при свічках стане ще більш таємничим «ритуалом».

 

6. «Острів котів» 

 
 «Коли я граю зі своєю кішкою, хто знає, чи не бавиться швидше вона мною, ніж я нею» (Мішель де Монтень).
 


 У настільній грі «Острів котів» вам доведеться рятувати котячі сімейства з острова, розміщуючи їх у комфортабельних трюмах власних кораблів. Робити це доведеться у стилі «тетрісу», намагаючись розумно використовувати вільне місце на своєму кораблі, а ще розігрувати карти завдань та розпоряджатися ігровими ресурсами.

«Острів котів» дуже розумна гра, яка розвиває просторове мислення, чарує своїми ілюстраціями та любов'ю до найдрібніших деталей. На кришці коробки навіть є спеціальна мішень, на яку обов'язково потрібно посадити вашого хвостатого друга, поки ви гратимете в цю настолку зі своїми близькими.
 


7. «Dixit Odyssey»

   
  Королева патігеймів «Діксіт»знову відзначилась у нашому топі, однак у трохи іншому образі, змінивши свою повсякденну мантію на більш урочисту.
 

«Dixit Odyssey» – окрема гра у світі Діксіта, ілюстрації до якої були намальовані відомим художником П'єро. Ця версія підтримує набагато більше гравців (до 12), дозволяючи взяти участь у колективному сеансі фантазування ще більшій компанії.
 


8. «Пандемія»

   
  Ця кооперативна гра, що вийшла в далекому 2008 році, набула ще більшої популярності на піку всесвітньої пандемії Covid-19, яка почалася всього кілька років тому.
 

 Учасники гри «Пандемія» стають ученими, об'єднаними однією метою – урятувати світ від поширення чотирьох смертоносних вірусів.

«Пандемія» – дуже динамічна настільна гра з безліччю несподіванок. Події в ній розвиваються немов у гостросюжетному фільмі, результат якого залежить повністю від вашої інтуїції, правильних рішень у потрібний час і вміння взаємодіяти між собою.


9. «7 Wonders Duel»

   
  Настільні ігри для двох – особливий жанр, що має відмінну рису: щоб отримати максимальне задоволення від гри, ви та ваш супротивник в ідеалі повинні бути на одному рівні. Осягати разом ігрові тонкощі, обговорювати тактичні елементи та вчитися на помилках одне одного – неповторне задоволення.
 

«7 Wonders Duel» – одна з найпопулярніших дуельних ігор сучасності, в якій вам доведеться привести своє місто до багатства та процвітання, розвиваючи культуру, науку, економіку, а також змагаючись військовою силою зі своїм супротивником.

«7 Чудес Дуель» – це дуже глибока, елегантна настільна цивілізація на пів години, що пропонує гравцям величезну кількість тактик та шляхів до перемоги. Ігромаг просто обожнює цю гру і рекомендує її всім досвідченим гравцям.

 

10. «The Mind»

 
 Остання гра в нашому топі, мабуть, найнезвичайніша настолка, яка виходила за останнє десятиліття, – «The Mind».

 


 Це унікальна карткова гра, в якій учасникам-медіумам доведеться буквально вчитися читати думки одне одного, викладаючи на стіл карти в порядку їх зростання.

  Ефект, який справляє ця настільна гра абсолютно ні з чим не порівняти. Це неймовірний експеримент, який працює на якомусь особливому емпатичному рівні та приносить учасникам просто море задоволення.

«The Mind» здатний зламати стереотипи про настільні ігри навіть у найбільших скептиків. Це справді неповторний продукт, який має спробувати кожен настільний гравець.

 

Ось такий у нас вийшов топ!

 
  Сподіваємось, вам було цікаво читати цей матеріал! Якщо ви не чули про деякі з указаних тут ігор та вас зацікавив опис, приходьте до настільного клубу «Ігромаг» за адресою: Київ, вул. Липинського 4В (код 47). Ми працюємо з 13:00 до 21:00 щодня і будемо раді познайомити вас із будь-якою з перелічених вище настолок. Крім цього, у нашій настільній колекції сотні різноманітних ігор для дорослих та найкращі видання для дітей.

   Завітайте до нас! Чекатимемо з нетерпінням!

 
 Ваш Ігромаг

 
 
Інші записи
Ігромаг на Книжковій країніІгромаг на Книжковій країніЗбір для джедаїв ППОЗбір для джедаїв ППОБлагодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Благодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Ігротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагІгротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагСередньовіччя в настільних іграхСередньовіччя в настільних іграх14 лютого: що подарувати коханим?14 лютого: що подарувати коханим?Все що потрібно знати про Dungeon and DragonsВсе що потрібно знати про Dungeon and DragonsЗвіт новорічного флешмобуЗвіт новорічного флешмобуІгротеки лютогоІгротеки лютогоГуцульські ігротекиГуцульські ігротекиНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуТОП карткових ігор: для двох чи компаніїТОП карткових ігор: для двох чи компаніїКлуб настільних ігор: розклад на січеньКлуб настільних ігор: розклад на січеньЗ Новим Роком 2024!З Новим Роком 2024!Плани видавництва на 2024 рікПлани видавництва на 2024 рікЗвіт видавництва за рікЗвіт видавництва за рікЗвіт благодійності за рікЗвіт благодійності за рікВітаємо зі святом Різдва Христового!Вітаємо зі святом Різдва Христового!Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Розклад пʼятничних ігротек в грудніРозклад пʼятничних ігротек в грудніЯк обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Як обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Ігромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Запас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівЗапас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагФінансова грамотність в настільних іграхФінансова грамотність в настільних іграхЯк з’явилась перша настільна гра?Як з’явилась перша настільна гра?Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись