Настільна гра для компанії від 2 до 8 гравців зробить вечір цікавим та незабутнім. Вона перенесе вас у світ шпигунів та загадок. Грати у неї краще віком від 14 років, але й дорослі будуть у захваті від гри. Завдяки стильному дизайну вона може стати гарним подарунком другові.Тип: асоціації
Видавець: Feelindigo (Україна)
Час гри: 15 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 8 гравців
Вік: від 14 років
Мова: українська
Ознайомитися з правилами можна тут
Кодові імена — настільна гра для всіх, хто мріяв стати шпигуном у дитинстві. Ви будете розгадувати секретні шифри, будувати містки між словами та краще пізнавати інших гравців. Можна навіть використовувати тематичний одяг і псевдо для учасників, аби відчути атмосферу розслідування.
Сюжет гри "Кодові імена"
Секретні агенти вирушили на завдання. У невідомому місті треба якомога швидше знайти «своїх» для допомоги, і водночас не потрапити в халепу, адже тоді завдання буде провалено. Гравці діляться на дві команди та обирають капітанів. На столі розкладають 25 карток зі словами, які позначають персонажів. В місті зібралися справжні професіонали-шпигуни, тож конспірація понад усе.
Як шукати агентів?
Капітан команди — ваш головний інформатор, що має перед очима шифр з розташуванням усіх шпигунів. Тільки він знає кодові імена агентів. Але ж ми пам'ятаємо, що конспірація понад усе! Навколо розвідники ворогів, небезпека, подвійні агенти. Саме тому напряму передати кодові імена зв’язковий не може. За ним стежать приховані камери, скоріш за все, у столі поставлені жучки. Тому від лідера команда отримує тільки пароль з одного слова та цифри, наприклад, «балет 1», що може вказувати на картку «танець». Код має показати гравцям, під якими іменами ховаються агенти. Загадане слово може асоціюватися з одним кодовим іменем або поєднувати декілька, а цифра якраз і покаже кількість карток, яких стосується пароль.
Підморгувати, підказувати чи кивати при обговоренні гравцями варіантів — це невиправданий ризик. Капітан супротивників точно помітить такі підказки, і хід скасують. Використовувати спільнокореневі чи схожі слова теж не варто, бо такий простий шифр швидко перехоплять. Асоціація має передавати саме сенс одного чи декількох слів на картках.
Відсіюємо противників
Щоб перевірити здогадки про кодові імена агентів, гравець обов'язково має торкнутися однієї з карток на столі, після чого капітан розкриває зашифрованого персонажа. Під кодовими іменами можуть ховатись не тільки агенти, а й звичайні мирні жителі міста. Є ризик потрапити не на мирного жителя чи агента команди-суперника, а на вбивцю, який з’явився у місті. Капітан повинен складати весь пазл шифрів, ретельно звіряти код і в жодному разі не наштовхнути свою команду на мерзотника. Ціна невірної підказки занадто висока. Якщо якийсь із гравців торкнеться карти вбивці, гру закінчено, і виграє команда-супротивник.
Винагорода за кодові імена
Дві групи шпигунів змагаються за першість. Виграє та команда, яка швидше знайде всіх своїх агентів. Чим більше асоціацій за раз зможе пов'язати капітан, тим краще, але треба добре продумати тактику і не забувати слідкувати за конкурентами. Наскільки ж кмітливі агенти в вашій команді? Ось це і дізнаєтесь в процесі гри.
Гра «Кодові імена» уже підкорила серця любителів словесних ігор. По всьому світі з’явились тисячі секретних агентів та шпигунів. І ви також можете поповнити ряди спецагентів та відчути дух небезпечного та загадкового життя спецслужб.
Комплектація настільної гри «Кодові імена: гра слів»:
- 16 карток агентів
- 1 картка подвійного агента
- 7 карток мирних мешканців
- 1 картка вбивці
- 40 карток-ключів
- 1 підставка для картки
- 200 карт із 400 словами
- правила гри
Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на «Зламай Код», а також на «Йотта».
Максим (08-09-2024 | 01:43)
Гра, яка може перевірити, наскільки ти вмієш читати думки своїх друзів чи рідних. Суть проста: один гравець дає підказки, щоб команда вгадала правильні слова на полі, але не зачепила заборонені. І тут починається найцікавіше – ти намагаєшся вгадати, що мав на увазі твій друг, і як це взагалі пов'язане з підказкою. Кожна партія – це не тільки битва розумів, але й море сміху, коли всі абсолютно неправильно інтерпретують підказку інколі взагалі неможливо зрозуміти про що іде мова через заблоковані слова. Ідеальна для вечірок або гри з сім'єю, коли хочеться щось веселе, але і з невеликим інтелектуальним викликом.
Yelyzaveta (12-07-2024 | 13:42)+ Чудово підходить для великих компаній.
Постійно викликає сміх і неочікувані асоціації.
Реіграбельність на максимум – кожен раз нові комбінації слів.
- Іноді потрібно трохи часу, щоб придумати хорошу підказку.
Якщо грати однією компанією часто, слова можуть повторюватися.
Доброго дня, Максиме!
От недарма ця гра отримала свою заслужену нагороди "Кращої гри для веселої компанії Світу" та абсолютно не втрачає популярності з роками - вона проста та геніальна!
Дякуємо вам за крутезний відгук та емоції!
Бажаємо вам знайти свою "Японію 7" ;)
Гра підходить і для дорослих і дітей, особливо цікаво грати пара проти пара щоб зрозуміти хто насправді краще один одного розуміє.
Олексій (23-03-2024 | 16:31)+ розвиває асоціації, перевіряє взаєморозуміння, багато різних карток
- іноді витрачається багато часу адже доволі складно придумати хороше спільне слово навіть для 2 слів
Доброго дня, Єлизавето!
Ця гра дійсно чудово підходить гравцям будь-якого віку, а для пар дуже рекомендуємо звернути увагу на окрему версію Кодові Імена: Дует, яка була створена спеціально для гри вдвох!
Дякуємо за відгук та бажаємо завжди знаходити тільки своїх агентів ;)
Багато чув про цю гру, і нарешті зважився купити її. Поки що грали максимум втрьох,але навіть так вона досить гарно і цікаво грається.
Валентина (18-02-2024 | 03:27)+ Класно що можна грати від 2 до будь якої кількості гравців.
Досить багато карток, тому реіграбельність велика.
- Порівняно з діксітом якось більша варіативність
Доброго дня, Олексію!
Дякуємо за ваш відгук - гра шикарна, та дійсно верхнього ліміту гравців в ній немає!
Чудових та влучних вам асоціацій:)
Гра просто супер! Так само відмінно заходить як на свято, так і просто для гри з сім'єю. Все тому що тут немає обмеження за часом як у більшості паті геймів і легко варіюється рівень складності, хочеш грай на розслабоні і кажи перше, що в голову прийде, а хочеш намагайся придумати хитромудрі кодові слова) Загалом гра відмінна!
Андрій (09-12-2023 | 23:17)+ Швидка
затягує
Чудово підходить для компанії
- -
Доброго дня, Валентино!
Кодові імена - це класика жанру, але така, що буде універсальним та класним супутником ваших сімейних зібрань і кожного разу бути різним та цікавим:)
Дякуємо за відгук та бажаємо гарного настрою щодня!
Мені подобається, як ця гра кидає виклик вашому логічному мисленню та комунікативним навичкам. Ця гра тримає постійно у напруженні. Але час пролітає дуже швидко. Ідеальна для вечірок
Данило (28-11-2023 | 18:02)+ Швидка
Легкі правила
- Не знайшов
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за корисний відгук про цей класичний патігейм, який назавжди потрапив у наше серденько:)
Бажаємо перемог Вашим агентам!
Крутезна гра! Рекомендую!
Роман (04-09-2023 | 22:29)+ Дуже затягує і розвиває
- Немає
Доброго дня, Даниле!
Ми з вами повність погоджуємося. Гра для компанії - топчик:)
Дякуємо за відгук та бажаємо незабутніх партій!
Легка та швидка гра для вечірок. Підійде для великої компанії. Найкраще грається на 6-8 гравців, тоді з'являється можливість обговорення. Генерує круті емоції, коли вдається об'єднати 3-4 слова. Якщо взяти англійську версію, можна навіть трохи підівчити слова:)
+ Легкі правила
Швидкі партії
Можливість зробити круті комбінації
- Більшість крутих комбінацій відбувається на початку партії, до кінця гри партія йде лінійно з відгадками не більше ніж по 2 слова за раз
Доброго дня, Романе!
Кодові імена - це скарб на велику компанію! Правила прості, але подумати потрібно буде:)
Дякуємо за чудовий відгук та бажаємо перемог вашій команді агентів!