Настільна гра Кодові імена: Гра слів (UA) / Codenames (UA)

14    Відео
код: 3911

 Настільна гра для компанії від 2 до 8 гравців зробить вечір цікавим та незабутнім. Вона перенесе вас у світ шпигунів та загадок. Грати у неї краще віком від 14 років, але й дорослі будуть у захваті від гри. Завдяки стильному дизайну вона може стати гарним подарунком другові.

Тип: асоціації
Видавець: Feelindigo (Україна)
Час гри: 15 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 8 гравців
Вік: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

 Кодові імена — настільна гра для всіх, хто мріяв стати шпигуном у дитинстві. Ви будете розгадувати секретні шифри, будувати містки між словами та краще пізнавати інших гравців. Можна навіть використовувати тематичний одяг і псевдо для учасників, аби відчути атмосферу розслідування.

Сюжет гри "Кодові імена"


 Секретні агенти вирушили на завдання. У невідомому місті треба якомога швидше знайти «своїх» для допомоги, і водночас не потрапити в халепу, адже тоді завдання буде провалено. Гравці діляться на дві команди та обирають капітанів. На столі розкладають 25 карток зі словами, які позначають персонажів. В місті зібралися справжні професіонали-шпигуни, тож конспірація понад усе.
   

 

Як шукати агентів?


 Капітан команди — ваш головний інформатор, що має перед очима шифр з розташуванням усіх шпигунів. Тільки він знає кодові імена агентів. Але ж ми пам'ятаємо, що конспірація понад усе! Навколо розвідники ворогів, небезпека, подвійні агенти. Саме тому напряму передати кодові імена зв’язковий не може. За ним стежать приховані камери, скоріш за все, у столі поставлені жучки. Тому від лідера команда отримує тільки пароль з одного слова та цифри, наприклад, «балет 1», що може вказувати на картку «танець». Код має показати гравцям, під якими іменами ховаються агенти. Загадане слово може асоціюватися з одним кодовим іменем або поєднувати декілька, а цифра якраз і покаже кількість карток, яких стосується пароль.

Підморгувати, підказувати чи кивати при обговоренні гравцями варіантів — це невиправданий ризик. Капітан супротивників точно помітить такі підказки, і хід скасують. Використовувати спільнокореневі чи схожі слова теж не варто, бо такий простий шифр швидко перехоплять. Асоціація має передавати саме сенс одного чи декількох слів на картках.

Відсіюємо противників


 Щоб перевірити здогадки про кодові імена агентів, гравець обов'язково має торкнутися однієї з карток на столі, після чого капітан розкриває зашифрованого персонажа. Під кодовими іменами можуть ховатись не тільки агенти, а й звичайні мирні жителі міста. Є ризик потрапити не на мирного жителя чи агента команди-суперника, а на вбивцю, який з’явився у місті. Капітан повинен складати весь пазл шифрів, ретельно звіряти код і в жодному разі не наштовхнути свою команду на мерзотника. Ціна невірної підказки занадто висока. Якщо якийсь із гравців торкнеться карти вбивці, гру закінчено, і виграє команда-супротивник.
   

 

Винагорода за кодові імена


 Дві групи шпигунів змагаються за першість. Виграє та команда, яка швидше знайде всіх своїх агентів. Чим більше асоціацій за раз зможе пов'язати капітан, тим краще, але треба добре продумати тактику і не забувати слідкувати за конкурентами. Наскільки ж кмітливі агенти в вашій команді? Ось це і дізнаєтесь в процесі гри.

Гра «Кодові імена» уже підкорила серця любителів словесних ігор. По всьому світі з’явились тисячі секретних агентів та шпигунів. І ви також можете поповнити ряди спецагентів та відчути дух небезпечного та загадкового життя спецслужб.

Комплектація настільної гри «Кодові імена: гра слів»:

  • 16 карток агентів
  • 1 картка подвійного агента
  • 7 карток мирних мешканців
  • 1 картка вбивці
  • 40 карток-ключів
  • 1 підставка для картки
  • 200 карт із 400 словами
  • правила гри

Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на «Зламай Код», а також на «Йотта».

Додати відгук

Валентина (18-02-2024 | 03:27)

Гра просто супер! Так само відмінно заходить як на свято, так і просто для гри з сім'єю. Все тому що тут немає обмеження за часом як у більшості паті геймів і легко варіюється рівень складності, хочеш грай на розслабоні і кажи перше, що в голову прийде, а хочеш намагайся придумати хитромудрі кодові слова) Загалом гра відмінна!
+ Швидка
затягує
Чудово підходить для компанії
- -
Доброго дня, Валентино!
Кодові імена - це класика жанру, але така, що буде універсальним та класним супутником ваших сімейних зібрань і кожного разу бути різним та цікавим:)
Дякуємо за відгук та бажаємо гарного настрою щодня!

Андрій (09-12-2023 | 23:17)

Мені подобається, як ця гра кидає виклик вашому логічному мисленню та комунікативним навичкам. Ця гра тримає постійно у напруженні. Але час пролітає дуже швидко. Ідеальна для вечірок
+ Швидка
Легкі правила
- Не знайшов
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за корисний відгук про цей класичний патігейм, який назавжди потрапив у наше серденько:)
Бажаємо перемог Вашим агентам!

Данило (28-11-2023 | 18:02)

Крутезна гра! Рекомендую!
+ Дуже затягує і розвиває
- Немає
Доброго дня, Даниле!
Ми з вами повність погоджуємося. Гра для компанії - топчик:)
Дякуємо за відгук та бажаємо незабутніх партій!

Роман (04-09-2023 | 22:29)

Легка та швидка гра для вечірок. Підійде для великої компанії. Найкраще грається на 6-8 гравців, тоді з'являється можливість обговорення. Генерує круті емоції, коли вдається об'єднати 3-4 слова. Якщо взяти англійську версію, можна навіть трохи підівчити слова:)
+ Легкі правила
Швидкі партії
Можливість зробити круті комбінації
- Більшість крутих комбінацій відбувається на початку партії, до кінця гри партія йде лінійно з відгадками не більше ніж по 2 слова за раз
Доброго дня, Романе!
Кодові імена - це скарб на велику компанію! Правила прості, але подумати потрібно буде:)
Дякуємо за чудовий відгук та бажаємо перемог вашій команді агентів!

Тетяна (04-09-2023 | 20:13)

Цікава азартна гра для тих, хто любить ігри на словах. Буває досить тяжко підібрати одну влучну асоціацію для декількох слів. А саме в цьому суть, щоб поєднувати декілька слів та намагатись обійти команду суперників. Гра достатньо реіграбельна за рахунок подвійних карт, а також достатньої кількості карток-ключів. Проте, якщо вам важко об'єднувати слова і ви загадуєте кожне слово окремо, то гра втрачає шарм. Для вечірок - те що треба. Але гра не на кожен ігровий вечір.
+ Прості правила, веселий ігролад, буває мозколомною. Чудово підходить для новачків та для ігр з колегами на роботі
- Багато не пограєш, може набриднути
Доброго дня, Тетяно!
Кодові імена - мастхев для великих компаній та вечірок!
Спробуйте пограти в Кодові імена: Малюнки та Кодові Імена: Під Глибоким Прикриттям 18+ для ще цікавіших партій :)
Дякуємо за відгук та бажаємо гарного дня!

Даря (07-08-2023 | 20:47)

Гра дуже класна!!! Гра на пояснення слів, всього, одним іншим словом. І треба гарно потіти, щоб об'єднати 2 або більше непоєднуваних слова. Можна грати великою компанією. Також, цікаво спостерігати наскільки люди можу придумувати зовсім різні асоціації. Слів у наборі дуже багато, з обох сторін. Грати можна безліч партій.
+ Для великої компанії. Багато слів в наборі.
Доброго дня, Дар'є!
Дякуємо вам за такий крутий та позитивний відгук!
Бажаємо вам чудових емоцій та вражень за цією крутезною настолкою!

Артур (25-07-2023 | 14:47)

Гра відома, популярна, класична... Але хочеться трохи додати краплю дьогтю. Мається багато слів, вони завжди будуть випадати в різних комбінаціях, тому реіграбельність практично нескінченна. До того ж, навіть до однакових слів різні люди будуть знаходити різні асоціації. Але з часом, насправді, почуття того, що ти граєш в одну і ту ж гру з'являється просто непереборне. І скільки б часу ти в неї не грав, краще ти в неї грати не станеш та і змагальний елемент тут не відчувається. Ваги програшу чи перемоги геть немає. Гра максимально зроблена "для вечірок", але коли тягнеш її на пікнік, тоненькі карточки слів розлітаються від вітру, тому складається враження, що гра не відповідає тому, для чого вона була зроблена
+ Якщо це одна з перших ваших коробочок, можете спокійно брати для початку колекції
Правила прості - пояснюються поки ви викладаєте 25 слів на стіл
Процес гри досить веселий
- Занадто прямолінійна у своєму ігроладі
Хмарожер, душепляма, брунькоцвіт та інші слова, які можна описати підказкою "тарабарщина 4"
Доброго дня, Артуре!
В кожну чудову гру можна переграти. Але ж як чудово, що є безліч ігор, схожих за тематикою та механікою. От до прикладу Кодові імена: Малюнки, Одним словом чи Геометрія уяви:)
Аби карти були більше захищені, рекомендуємо одягнути їх в протектори!
Дякуємо за цікаву думку про гру та бажаємо гарного дня!

Показати більше
780грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись