Настільна Гра Arkham Horror: The Card Game – The Innsmouth Conspiracy: Expansion / Жах Аркгема: Карткова Гра – Інсмутська Змова

1    Відео
код: 6270
Настільна Гра Arkham Horror: The Card Game – The Innsmouth Conspiracy: Expansion / Жах Аркгема: Карткова Гра – Інсмутська Змова
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
45
Eng
ДОПОВНЕННЯ
 "Еліта людства ніколи не визнає жахи, що ховаються серед нас. Вони – лиш шаленці, які не помічають того, на що варто було б звернути увагу. І не визнають вони нових месій цього світу, рибалок, що приносять в жертву створінням морським чад своїх, свій дім і себе самого. Адже вони, посланці нових, жорстоких богів з глибин, знають справжню ціну життя і що станеться якщо її не сплатити... "

Тип: доповнення до настільної гри «Arkham Horror: The Card Game»
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
К-сть гравців: від 1 до 4
Час гри: 45 хвилин
Вік: від 14 років
Мова: англійська


 Доповнення Інсмутська Змова до карткової гри Жах Аркхему пропонує гравцям переміститися з похмурих вулиць міста на покинуті пляжі і в рибальські села. Це вже шосте велике доповнення, що починає нову сюжетну арку, яка розповість про жахи, що ховаються в водах Інсмуту.
 

 

Жах з глибин


 Як і раніше гравців чекають два вражаючих розділи нової історії, які розкажуть вам про загадковий орден Дагона і запропонують вам дати їм відсіч. Сценарій – це не єдина сильна сторона цього доповнення, геймплей теж зазнав чимало змін і нас чекає безліч різноманітних механік.

В першу чергу варто відзначити:

  • Жетони проклять і благословінь. Тепер в сумку хаосу ви замішує спеціальні жетони, які ускладнять або навпаки спростять вашу перевірку.
  • Жетони потопу і ключі також поглиблюють ігровий процес. Одні відкривають доступ в закриті локації в той час як інші поступово виводять їх з гри.
  • Новий тип підводних карт, за допомогою яких ви зможете підсилити свого героя.
 


 Окремо варто відзначити і самих героїв. Інсмутська Змова пропонує приміряти на себе роль одного з п'яти персонажів починаючи з Монахині і закінчуючи Шпигункою. Кожен з них прекрасно взаємодіє з новими механіками, так що ви точно не занудьгуєте.

Доповнення Інсмутська Змова до Жаху Аркхему просто обов'язково до покупки для всіх любителів карткових ігор, творчості Лавкрафта і фанатів жахів. Воно подарує вам довгі години захоплюючих партій і створить справжній виклик навіть найкрутішим гравцям.

Увага! Гра «Arkham Horror: The Card Game – The Innsmouth Conspiracy: Expansion» не самостійна – це доповнення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Arkham Horror: The Card Game»

Комплектація доповнення Arkham Horror: The Card Game – The Innsmouth Conspiracy: Expansion:

  • 5 карток слідчих
  • 5 міні-карт
  • 91 сценарій карт
  • 60 карт гравців
  • 46 жетонів
  • 1 посібник по кампанії
Додати відгук

Denis (26-05-2021 | 15:05)

Коли можна очікувати це доповнення? Цікавить саме англ. версія.
Добрий вечір, Денисе!
Наразі не маємо інформації щодо надходження цієї гри, але радимо скористатись функцією "Повідомте, коли з'явиться", аби е пропустити надходження :)
Дякуємо за запитання!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись