Настільна гра Arkham Horror: The Card Game – The Secret Name: Mythos Pack / Жах Аркхема: Карткова Гра - Таємне Ім'я

1    Відео
код: 3965

     Розслідування, пов’язане із благодійним балом Ліги Срібних Сутінків, залишило по собі більше запитань, ніж відповідей. Наступні ж події взагалі посіяли сумніви, чи не почали ви божеволіти. Спершу химерні пророцтва, потім таємничі зникнення людей, а те, що трапилось вам в лісі, взагалі не має права на існування.
     Справи пішли ще гірше, коли внаслідок своїх дій ви привернули увагу Ліги Срібних Сутінків. На перший погляд здається, що вони теж зацікавлені в успішному розкритті загадкових зникнень людей, проте їх істині мотиви вам поки незрозумілі. Продовження пошуків у такому ж дусі ще більше заплутає вас у тенета невідомих інтриг, проте іншого шляху немає. Можливо ви зможете знайти правду у подіях минулих днів, в історії самого Аркхему?

Тип: карткова, рольова
Видавець: Fantasy Flight Games
Час гри: 60-90
Кiлькiсть гравцiв: 1-2
ВІк: 14+
Мова: англійська
 

 
     The Secret Name (Потаємне Ім’я) - це перше міні доповнення з циклу The Circle Undone (Розірване Коло) гри Arkham Horror: The Card Game (Жах Аркхема: Карткова Гра). Пригоди у ньому продовжують історію делюкс доповнення The Circle Undone, і тепер ви відчайдушно намагаєтесь знайти бодай якусь інформацію про небезпечну відьомську організацію, що розташувалася прямо у Аркхемі. Ці відомості непросто відшукати, навіть у такому сповненому древніх знань місті, як Аркхем, але вам відомо про історію, що трапилась близько двохсот років тому. Це страшна легенда про відьму Кесаю, що втекла із в’язниці Салему і привид якої, за чутками, досі блукає проклятим Відьомським Будинком на Френч Гілі. Не маючи іншого вибору, ви змушені переслідувати цього привида минулого.

   

     Разом із початком чергової кампанії вам неодмінно знадобляться нові знаряддя для битви із нечистими силами. Карти цього міні доповнення відносяться одночасно до декількох класів, щоб гравці могли додавати їх до своїх колод та урізноманітнювати можливості персонажів. Незвичні властивості додаткових карт роблять їх потужною зброєю в руках вмілих гравців, тому можливість поєднувати різнокласові карти в одній колоді дозволить успішно боротися із новими загрозами, які очікують на вас в цьому міні доповненні.

     Наголошуємо, що для гри у доповнення The Secret Name вам потрібно мати базову гру Arkham Horror: The Card Game, а також делюкс доповнення The Circle Undone.

     Поглянути на історію Аркхема із небаченого досі боку, пережити небезпечні пригоди та поповнити свою колекцію персонажів, карт гравців та інших корисних карт ви зможете придбавши міні доповнення The Secret Name, яке неодмінно сподобається усім прихильникам гри Arkham Horror: The Card Game.

     Комплектація настільної гри «Arkham Horror: The Card Game – The Secret Name: Mythos Pack»:
 – 60 карт
 – буклет

Додати відгук

Сергій (10-06-2019 | 12:57)

Це єдине міні-довнення із цього циклу, яке очікується найближчим часом, чи з ним можна чекати й інших? Який орієнтовний час прибуття?
Так, очікуємо й інші. Доповнення вже їдуть до нас та будуть в магазині через тиждень-два.


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись