Жах Аркгема. Третя редакція: Нічний морок (UA) / Arkham Horror: Dead of Night

0
код: 8673
Жах Аркгема. Третя редакція: Нічний морок (UA) / Arkham Horror: Dead of Night
кількість гравців
1-6
вік
14+
час гри
120-180
Укр
НОВИНКАДОПОВНЕННЯоплата частинами
 Аркгем небезпечне місто, багато дослідників пережили жахи, що важко уявити звичайній людині. Прадавні боги, жахливі монстри та кроваві ритуали — усе це може стати буденністю в цьому містичному місті. Проте й звичайні міщани можуть зіштовхнутись із  жорстокістю повсякденності Аркгема, адже окрім усіх страхіть з мітів в місті існує серйозний кримінальний сектор, що найкраще проглядається в темні періоди доби.

Тип: доповнення до настільної гри «Жах Аркгема. Третя редакція»
Видавництво: Geekach Games(Україна), Fantasy Flight Games (США)
К-сть гравцiв: від 1 до 6 гравців
Час гри: 120-180 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Жах Аркгема. Третя редакція: Нічний морок — доповнення до відомої настільної гри створеної за мотивами всесвіту Г.Ф. Лавкрафта. В цьому наборі ви знайдете нові елементи усіх видів, від карток зустрічей, до аномалій й навіть газетних заголовків. Окрім цього, в Жах Аркгема. Третя редакція: Нічний морок ви познайомитесь з чотирма новими персонажами: вченою Кейт Уінтроп, культисткою Діаною Стенлі, федералом Роландом Бенксом та колишнім в'язнем — Скатом О'Тулом. Їх можна додати до безлічі інших персонажів, за яких можна зіграти в Жахах Аркгема.

Познайомившись з персонажами та новими ігровими елементами ви зможете відправитись на два нових розслідування:

  • «Постріли в пітьмі» — сценарій, у якому ви станете свідками й навіть візьмете участь у сутичках між двома вуличними бандами. О’Беніонів і Шелдонів хтось зміг нацькувати, тим самим порушивши їх перемир'я. Тепер дослідники будуть розбиратись, що ж знову відбувається на вулицях Аркгема.

  • «Мовчання Тсатоґґуа» — більш класичний сценарій, в якому гравцям доведеться розбиратись та досліджувати справу пов'язану з древнім богом Тсатоґґуа.

Доповнення Жах Аркгема: Нічний морок це чудовий варіант для усіх фанатів настільної гри Жах Аркгема. Використовуючи це доповнення ви зможете урізноманітнити власні ігрові сесії, крім того, ви будете мати змогу зіграти у два абсолютно нових сценарії.

Комплектація настільної гри «Жах Аркгема. Третя редакція: Нічний морок»:
  • 4 дослідники
  • 2 сценарії
  • 239 карт
  • 1 підставка для колоди монстрів
  • 15 жетонів доказів
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1250грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00