Настільна гра Новий Ковчег (UA) / Ark Nova (UA)

9    Відео
код: 8117
Настільна гра Новий Ковчег (UA) / Ark Nova (UA)
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
90-150
Укр
оплата частинами
 Настільних ігор, що пропонують зайнятися розведенням тварин, та створенням зоопарків зовсім мало, і Новий Ковчег серед них сяє яскравим діамантом.

Тип: економічна стратегія
Видавництво: IGAMES (Україна)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: от 90 до 150 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тутНовий Ковчег (Ark Nova) – це велика, комплексна, настільна стратегія для 1-4 гравців, в якій учасникам належить займатися розвитком свого власного зоопарку, локалізована українською мовою.
 


 Перед початком гри в Новий Ковчег (Ark Nova) учасникам необхідно розгорнути ігрове поле, розташувати на ньому карти тварин, спонсорів та проектів, розмістити персональні фішки репутації, підрахунку балів привабливості зоопарку та збереження. Кожен з гравців одержує планшет з місциною під зоопарк та початковий пустий вольєр.

Гра триває певну кількість раундів, та завершується тоді, коли фішки привабливості та збереження, що рухаються назустріч одна одній по двом різним трекам, перетнуться. Для досягнення цього гравці ходять по черзі, виконуючи по одній дії.

В настільній грі Новий Ковчег (Ark Nova) впроваджена оригінальна система дій зі спеціальними картами, що розташовані під планшетом гравця в комірках пронумерованих від «1» до «5». Чим більший номінал карти, тим сильніший ефект дії. Виконавши дію, гравець переміщує карту в комірку «1», рухаючи решту карт праворуч.


 Виконуючи дії, гравці зможуть споруджувати вольєри, отримувати карти тварин, заручатися допомогою спонсорів, прокачувати репутацію свого зоопарку та укладати угоди з партнерськими зоопарками з різних куточків світу, набуваючи можливості поселяти у вольєрах екзотичних тварин. При цьому потрібно враховувати розмір вольєру та необхідні умови для життя тварин: птахам потрібні просторі вольєри, земноводні хочуть мати поруч водойми, а варани та ящірки живуть біля гір.

Окрім заселення тварин, можна втілювати спеціальні проекти (як загальні, так і персональні), випускаючи їх в дику природу. І хоча при цьому втрачається привабливість вашого зоопарку, ви натомість отримуєте чимало балів збереження.

Гра пропонує багато варіантів розвитку та комбінацій карт тварин і спонсорів для ефективного отримання переможних балів.


Новий Ковчег (Ark Nova) стала одним з мегахітів ярмарки настільних ігор в місті Ессен (Німеччина), де перший її наклад був розпроданий в межах кількох годин. І це не дивно. Вона пропонує розумний, виважений та захоплюючий ігролад, помножений на високий рівень реграбельності, забезпечуючи яскраві враження, та задоволення від кожної партії.Комплектація настільної гри «Новий Ковчег (UA)»:

 • 212 карт зоопарку
 • 11 карт фінального підрахунку очок
 • 12 карт базових проєктів збереження
 • 20 двосторонніх карт дій (набори по 5 карт)
 • 1 головне поле
 • 1 поле асоціацій
 • 90 стандартних вольєрів різного розміру
 • 8 планшетів гравців (мапи зоопарків)
 • 12 особливих вольєрів
 • 34 плитки кіосків / павільйонів
 • 15 унікальних будівель
 • 70 монет
 • 20 партнерських зоопарків
 • 12 університетів
 • 9 жетонів бонусів
 • 1 плитка для соло-гри
 • 20 жетонів сили
 • 8 жетонів подвоєння
 • 8 жетонів отрути
 • 8 жетонів удушення
 • 1 фішка перерви
 • 25 кубиків гравців
 • 4 спеціалісти асоціацій
 • 3 лічильники
 • 2 органайзери
 • 1 глосарій
 • 1 довідник символів
 • 1 книжка правил
Додати відгук

Велеслава (23-03-2024 | 13:23)

Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, якого розміру мають бути протектори для цієї гри.
Хочемо замовити цю гру, але разом із протекторами.
Дуже дякуємо за відповідь.
Доброго дня, Велеславо!
Для цієї гри вам знадобиться три пачки протекторів 63.5х88
Бажаємо вам мирного неба та чудового дня:)

Анастасія (27-02-2024 | 13:28)

Нам порекомендував продавець у фізичному магазині. Ми взагалі хотіли тераформування марса, але він приїде аж влітку. Вирішили не чекати та спитати шо є цікавого. Про цю гру раніше не чула.
+ Отже, гра дійсно масштабна і це прикольно. З другої чи третьої спроби гри потрібно робити про неї висновки. Бо спочатку мені не сподобалась. Бо незрозуміло що робити для виграшу, типу просто тварин збирати, але ні, там все не так просто.
- Із мінусів, я на них більше і зроблю акцент, бо не бачила про це інфу.
- розчарували поля зоопарків для гравців і картки тварин. Бо вони тоненькі, такі наче гра коштує 400 грн. Типу, там тонесенький картон. Гнеться і пачкається на ізі. За таку ціну хотілося б чогось покраще. У нас до цього була гра крила, і ось вона коштує дешевше, а якість в рази приємніше.
- стосовно самої гри не сподобалась методика підрахування хто виграв. Типу, ти працюєш не на гарну кількість тварин, а чисто на переможні бали.
- також, не мінус але маєте розуміти що це не гра щоб сісти відпочити, а вам весь час потрібно буде думати і думати не мало.
- ціна
- і якщо сідати грати вчотирьох, то це буде години на чотири, потрібно багато часу виділяти щоб пограти в неї
Доброго дня, Анастасіє!
Дякуємо Вам за вичерпний та дуже корисний відгук! Усі зауваження, щодо якості гри передамо видавництву. І так, це дійсно масштабна гра, в якій партії проходять декілька годин і вона змушує напружити мозок, адже треба все гарненько продумати, щоб отримати якомога більше балів та перемогти:)
Бажаємо Вам різноманітних тваринок в кожній партії!

Виталий (29-01-2024 | 10:33)

Нарешті і я долучився до спільноти, яка полюбляє "Новий Ковчег". Зіграли 2 партіїї на двох і що можу сказати, як на мене, це оптимальна кількість гравців, якщо не готові грати 3+ години. Правил багато, але вони логічні та не складні, в процесі гри все легко запам'ятовується.

Також хочу подякувати окремо консультантам магазину) Довго сумнівався яку гру брати, та після консультаціїї була запропонована "Новий Ковчег" замість тих які я розглядав і не пожалкував що довірився консультантам.
+ - комплексна
- легка в освоєнні (навіть новачкам)
- цікава за механіками та ігроладом
- реіграбельна
- красиве / яскраве оформлення
- - займає багато місяця в розкладеному вигляді. Бажано мати великий стіл))
Доброго дня, Віталію!
Наші усмішки не сходять з вуст, бо ми радіємо, що запропонована гра Вам сподобалася:)
Дуже дякуємо за цікавий та корисний відгук. Бажаємо незабутніх партій!

Марина (15-10-2023 | 23:12)


Наша нова величезна гра, яку так чекали. Очікування вона виправдала, ми задоволені. Цікавий ігролад, що дає можливість крутити комбо, прокачувати свій зоопарк та отримувати прибуток. У грі є все, що ми любимо в такого плану настільних євро.
+ Ігролад поєднує цікаві механіки, які винагороджують гравців за планування дій та ефективне використання наявних ресурсів.
Крутезно, що одночасно потрібно слідкувати за різними параметрами та розвивати різні напрямки.
Красиві компоненти.
- Це не недолік, але треба бути готовим до того, що гра велика і це стосується як коробки, так і ігрового поля.
Доброго дня, Марино!
Погоджуємося з Вами, що ця євро гра одна з найкращих у своєму жанрі, яка поєднує цікаву ідею та безліч механік:)
Дякуємо за відгук та бажаємо атмосферних партій та багацько переможних балів!

Dmytro (27-09-2023 | 11:33)

Чудова гра
Доброго дня, Дмитре!
Ми, та світова спільнота з вами абсолютно згодні)
Гарних вам партій!

Роман (04-09-2023 | 19:27)

Хардкорна гра з досить милим сетінгом. Підкупляє атмосферою розбудови свого зоопарку. Грали вдвох, в цілому сподобалося, хоча в першій партії довелося підглядати в правила. В середньому партія у нас триває близько 2-х годин. Підійде тим, хто шукає щось масивне у всіх сенсах цього слова:)
+ Баланс
Реіграбельність
Вдале поєднання теми та механік
- Тривалість партії
Потрібно одночасно пам'ятати багато нюансів
Багато сторінок правил
Потребує багато місця на столі
Коротше гра - хардкор
Доброго дня, Романе!
Дякуємо вам за такий крутезний відгук!
Бажаємо вам гарних спонсорів та спеціалістів)

Олег (27-08-2023 | 05:34)


Шукали якусь гру, що за відчуттями буде схожа на улюблену «Тераформування Марса», бо дуже любимо розігрувати карткові мега-комбінації і розкручувати двигун свого «бізнесу», і в цьому «Новий ковчег» повністю виправдав наші сподівання. Дуже сподобалася гра. Цікавий ігролад, де маєш ніби тільки пʼять варіантів основних дій, але можна створювати такі крутезні комбінації.
Грали поки тільки на двох гравців і цілком задоволені перебігом партій. Взаємодія між гравцями і конкуренція за карти, жетони не дуже велика, але від цього гра не втрачає.
Потрібно слідкувати і розвивати (бажано рівномірно) різноманітні параметри свого зоопарку, отримувати постійні і миттєві бонуси за свої ефективні дії, розумно обирати і залучати спонсорів, не відставати від зоопарків конкурентів та ще й підтримувати проєкти збереження. Все це дуже цікавезно.
+ + Цікавий ігролад, поєднані круті механіки. Планування дій на декілька ходів вперед, складання найвигідніших комбінацій з обмеженої кількості карт - все це дуже захоплює.
+ Гра добре збалансована.
+ Має високу реіграбельність.
+ Тема (сетинг) сподобається багатьом, бо завдання не лише створити комфортні умови в зоопарку для тварин, а й підтримати проєкти збереження і випустити тварин у дику природу.
- Всі недоліки умовні і компенсуються цікавим ігровим процесом:
- Трохи незвичний підрахунок ПО і спочатку було прикро не сумувати бали з треків, а віднімати ))
- Потрібно прочитати багато правил і все ж під час перших партій, вірогідно, будуть виникати питання і нюанси, які потребуватимуть пошуку рішення в тому ж довіднику.
- Потребує дійсно багато місця на ігровому столі.
Доброго дня, Олеже!
Красно дякуємо за такий неймовірний огляд!
Бажаємо вам гарних грантів та відвідувачів!

Показати більше
3199грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись