Настільна гра Arboretum / Дендрарій / Арборетум

1    Відео
код: 3890

     У спекотні літні дні, там можна знайти прихисток в густих тінях. Весною – насолоджуватись першим цвітом та ароматами, від яких голова іде обертом. Восени очі милуються різнобарвними листочками, які повільно стеляться у кольоровий килим під ногами. А зимою так приємно блукати поміж засипаних снігом велетенських силуетів, час від часу радіючи раптовій вічнозеленій постаті серед білого королівства. Все це - одне і те саме місце, завжди чудовий дендрарій.

Тип: карткова
Видавець: Renegade Game Studios
Час гри: 20+
Кількість гравців: 2-4
Вік: 10+
Мова: англійська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами  можна тут

 
     Дендрарій або арборетум - це парк з колекцією різних порід дерев. Раді познайомити вас із невеличкою, але чудовою грою «Arboretum», у якій ви власноруч проектуєте та розвиваєте власний парк із кленами, дубами, соснами, жасмином та іншими деревами.

     Ця гра після її першого видання була дуже схвально сприйнята любителями настолок, і весь тираж миттєво розкупили, а сам «Arboretum» номіновано на багато премій, наприклад ''Найкращі ілюстрації та презентація в настільній грі" за версією Board Game Geek та "Найкраща карткова стратегічна гра" UK Games Expo. Це зовсім не дивно, адже у компактній коробочці ви знайдете 80 карт із прекрасними ілюстраціями різних порід дерев, і просто неймовірно, як декілька десятків карт можуть перетворитися у напружену та надзвичайно розумну стратегію.

     Карти відрізняються породами дерев та номіналом. Ваше завдання – створити найкращий парк, викладаючи карти у дендрарій таким чином, щоб утворювати стежинки поміж деревами, якими було б приємно прогулюватись. Правила прості: на початку ходу ви берете дві карти, додаючи їх до семи карт у руці, а потім одну карту граєте у свій парк, а ще одну карту змушені скинути у відбій. Ось тут і починається найцікавіше. Ви можете розміщувати карти у своєму парку як завгодно, незалежно від номіналу та породи дерев, проте переможні бали отримаєте лише якщо карти розміщено у порядку зростання, і якщо алейка починається та закінчується однаковою породою дерева. Окрім цього, коли ви берете на початку ходу дві карти в руку, ви можете їх брати із загальної колоди наосліп, або ж із відбою будь-кого із гравців, навіть з свого. Завдяки такому повороту, ви змушені одночасно приймати багато важливих рішень, адже кожна скинута карта – це потенційний шанс допомогти супернику, а максимальна кількість карт в руці обмежена, тому надзвичайно складно водночас зберегти хороші карти для себе, спланувати подальші ходи, а також притримати потрібні опонентам карти. Крім цього, підрахунок балів в кінці гри відбувається також за дуже цікавою механікою, яка заставляє мозок кипіти ще дужче, проте цей та деякі інші сюрпризи ми залишимо вам для самостійного відкриття.

     Наполегливо рекомендуємо цю невелику, але надзвичайно захопливу стратегічну гру, всім любителям розумних карткових ігор. Завдяки її прекрасному художньому оформленню та неординарним ігровим механікам вона стане справжньою перлинкою вашої колекції, а враження після гри в «Arboretum» ще довго залишать приємний післясмак та роздуми, як же можна було розсадити дерева у парку ще краще!

     Комплектація настільної гри «Arboretum»:
 - 80 карт дерев
 - блокнот для підрахунку очок
 - правила гри

Додати відгук

Марина (02-01-2020 | 13:44)

Поки що грали лише раз, але сподобалась механіка гри. Необхідно не лише викладати свої алеї з деревами, а й слідкувати за тим, що висаджують інші, пересвідчуватись що на руках є необхідні карти на кінець гри, думати про те як логічніше викласти алею, ще й вирішувати чи брати карти з колоди чи з відбою. Що називається "easy to learn, hard to master". Дуже красиве оформлення, і класно, що маленька коробка.
+ красива гра, легко навчитися грати, крута механіка, реіграбельність, маленька коробка
- можливо, не дуже сподобається тим, хто не любить сваритися за очки, а очікував лише красивеньку гру з деревами
Дякуємо, за відгук!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись