Настільна гра Alien Frontiers 5th Edition / Чужі Рубежі 5 Видання

0    Відео
код: 4515
    Людство в космосі не самотнє. Про це стало ясно відразу, як тільки земляни освоїли міжзоряні польоти. Перша ж придатна для життя планета виявилася... вже освоєною чужим розумом. Ось тільки в живих там нікого не знайшлося. Лише свідоцтва розвитку жившої там раніше раси. Інфраструктура, будови, чужі артефакти - все це вказувало на те, що людство підібралося до чужих рубежів.

Тип: будівництво, транспорт
Видавець: Clever Mojo Games
Час гри: 60-90
Кількість гравців: 2-4
Вік: 13+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами  можна тут

Настільна гра Alien Frontiers (Чужі рубежі) - це спадщина механіки гри Kingsburg (До речі раніше ця ж механіка перекочувала в «Свято в Кінгспорті» з лавкрафтовською тематикою). В її основі лежить управління шестигранними кубиками. Вони в грі Alien Frontiers (Чужі рубежі) - ваші кораблі-робітники. Гравцям належить кожен хід перекидати їх і відповідно до отриманих значень розставляти на можливих локаціях ігрового поля.
На початку партії у кожного учасника на руках всього по три кубика-корабля, але з часом їх кількість буде рости. А значить перед гравцями з'явитися набагато більше можливостей для дій. Перші кроки гравців не відрізняються різноманітністю, головне набирати ресурси і використовувати їх в будівництві колоній.

Видобуток ресурсів - руди та сонячної енергії - йде на станціях навколо планети. Однак кількість місць для кораблів там обмежена. До того ж кожен наступний корабель може міститися на локацію тільки зі значенням вищим, ніж вже розташований там корабель-кубик. Тому гравцям не тільки доведеться грамотно розставляти кубики, з огляду на свої випавші значення, але й з оглядкою на куби інших учасників.
Крім того, для створення нових кораблів вам знадобляться не тільки ресурси, але і два кубика з однаковими випавшими значеннями, а для моментального завершення колонізації навіть три кубика з тими ж самими цифрами.
 

Взагалі в грі Alien Frontiers (Чужі рубежі) маса комбінацій. Головне максимально вигідно використовувати випавші в цей хід цифри. Наприклад, послідовні значення на кубиках можуть дати можливість для рейдерської атаки, а суми вище вісімки дозволять прикупити артефакти чужих на ринку. Останні - це карти зі спеціальними можливостями, які можуть дозволити перевернути кубики на зворотну сторону, відняти або додати одиницю до числа, що випало, перемістити одиницю з одного кубика на інший, і ще безліч інших маніпуляцій.
Переможцем ігор Alien Frontiers (Чужі рубежі) стане гравець, який заробить найбільшу кількість переможних очок за артефакти і побудовані на планеті колонії.
 

Комплектація настільної гри «Alien Frontiers»:
 - 24 кораблі-кубики чотирьох кольорів
 - корабель-релікт
 - 20 фішок руди
 - 30 фішок палива
 - 32 фішки колоній чотирьох кольорів
 - 24 карти іншопланетних технологій
 - карта переможної орбіти
 - 8 жетонів территорій
 - 3 жетони генераторів поля
 - 3 фішки генераторів поля
 - 4 ракети підрахунку очок
 - планшет підрахунку очок
 - поле для гри
 - правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись