Настільна гра Аліас Україна / Alias Ukraine

1
код: 4676
    У кожної країни і кожного народу є свої відмінні риси. Для звичайної людини не буде складно відрізнити німця від англійця, а француза від китайця. Тематична настільна гра Аліас: Україна (Аліас: Україна) допоможе виділити національні ключі, які виділяють сучасних українців.

Тип: пізнавальна / розвиваюча карткова настільна гра
Видавець: Tactic
Тривалість гри: 45+
Кількість гравців: 4+
Вік: 10+
Мова: українська

    Аліас: Україна це унікальна версія популярної розмовної настільної гри Аліас (Скажи Інакше), присвячена Україні і всьому українському. Вас чекає 1 800 слів, велика частина яких пов'язана тільки з Україною. Вся багата історія країни, мова, традиції, одна з кращих кухонь світу, відомі люди від історичних постатей гетьманів до сучасних зірок спорту, одяг і символіка, визначні пам'ятки і українські міста, місцеві легенди і відомі всьому світу діячі все це ви знайдете в добірці слів для гри Аліас: Україна.
    Правила гри Аліас дуже прості. Вам потрібно буде пояснити слово або вираз іншими словами, не використовуючи однокореневих, і зробити це за одну хвилину. Зазвичай гравці діляться на дві команди і встановлюють фішки на ігрове поле. За кожне вгадане слово фішка переміщається на одну поділку, стаючи ближче до фіналу.
    Кожен хід визначається гравець, який і буде пояснювати слово команді. Він кидає кубик і відкриває наступну карту з колоди. На кожній з них вказується шість слів під номерами. Випавша грань кубика і вказує на те, що йому доведеться розповідати своїй команді за обмежений час. Для більших веселощів і азарту, деякі клітини поля мають додаткові вказівки для ведучого. Опинившись на такій клітці, вам доведеться пояснювати слова за допомогою малюнків, з завиванням після кожного слова або ж з певними емоціями. Ви також можете спокійно змішати кілька версій гри Аліас в одну, створивши колоду з практично нескінченною кількістю карт. Таким чином кожна ваша партія в Аліас буде абсолютно як нова!
    Аліас: Україна це відмінний варіант для подарунка і гри для сімейного проведення часу.

Комплектація гри «Аліас: Україна»:

  • ігрове поле
  • 300 карток
  • пісковий годинник
  • 6 пішаків
  • правила гри
 
 
Додати відгук

Роман (27-11-2022 | 23:29)

Коли очікується гра?
Доброго дня, Романе!
Наразі гра недоступна для замовлення через її відсутність у постачальника та за першої нагоди ми поповнимо наші полички цією грою!
Бажаємо вам мирного неба і захопливих партій!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись