Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1595 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
2 оценки

Настільна гра Агентство «Час» (T.I.M.E. Stories)

Час... Найневблаганніша річ у всесвіті. Нищить міста і стирає з лиця землі цілі цивілізації. Плин часу строго визначає події, що відбуваються, і будь-яке порушення цієї гармонії викличе непередбачувану реакцію, яка в кінцевому випадку може привести до жахливих наслідків. З тих пір як були винайдені подорожі в часі, ризик виникнення подібних аномалій критично зріс. Саме для протидії цьому було створено агентство «Час», бо тільки ми можемо запобігти спотворенням в просторі-часі. Приєднуйтесь до нас, і разом ми будемо подорожувати по різним часам і епохам, в надії убезпечити все людство!

Тип: пригода, логіка
Видавництво: Crowd Games
Час гри: від 90 хв.
Кiлькiсть гравцiв: 1-4
Вiк: 12
Мова: російськаСкачати правила до настiльної гри Агентство «Час» Рос.
Скачати правила до настiльної гри Агентство «Час» Англ. 


    «Агентство« Час », це унікальна настолка, яка перевернула ігровий світ догори ногами і просто приголомшила гравців необмеженими можливостями.
 

    Гравці приміряють на себе роль агентів, які відправляються в різні часові епохи, в яких були виявлені якісь аномалії, які спотворюють хід часу. Втілюючись в ролі персонажа того часу, агенти розслідують події, що передували появі аномалії і намагаються запобігти її виникненню.
      У коробці з грою ви знайдете ігрове поле, безліч жетонів, токенів і кубиків, а також запечатану стопку карт.

    Ці карти - це серце гри. Ні в якому разі не розпечатуйте і не тасуйте їх. Коли прочитаєте правила, і підготуєте ігрове поле до гри, розпечатайте карти, і відкриваючи по одній, виконуйте вказані там приписи.

    На жаль ми не можемо багато розповідати про пригоду, оскільки жодним чином не хочемо спойлерити, зате сміливо можемо стверджувати, що подібний ігровий досвід ви до цього ніколи не відчували. Адже будучи обмеженим в часі, вам з друзями доведеться подорожувати по локаціях, спілкуватися, ділитися спостереженнями і припущеннями. Кожна дрібниця важлива! У багатьох випадках ваші агенти будуть змушені боротися з різноманітними ворогами, а в разі програшу, вам нададуть нову спробу.
 
    Кожна пригода займає близько 5 годин, і хоча бажано проходити її за одну ігрову сесію, гра пропонує можливість «зберегти» прогрес. Для цього в органайзері гри передбачені спеціальні відсіки.

    Взагалі, гра розроблена таким чином, щоб її компоненти могли були бути повторно використані в іншій пригоді. Наприклад, якщо в одному квесті коричневі жетони представляють собою патрони до револьверу, то в іншому – харчові продукти.

    До гри випущений вже ряд доповнень. Це нові пригоди, які переносять вас в часи хрестоносців, в золотий вік Голлівуду, на північний полюс і навіть в альтернативну реальність повну магії. У кожному разі це неймовірно цікавий квест з несподіваними поворотами сюжету, і часом, драматичними розв'язками. За відгуками гравців дослідження кожної локації трохи схоже на популярні нині квест-руми, і якщо ви вже знайомі з таким атракціоном, то уявляєте що вас чекає в цій грі.

    Саме поле і жетони оформлені нейтрально, в білих тонах, зате кожна пригода проіллюстрована у відповідному часу стилі і прекрасно відтворює атмосферу тієї епохи на ігровому столі.

    І навіть незважаючи на те, що кожну пригоду цікаво проходити лише раз (адже тепер вам відомі всі повороти сюжету), гра без сумніву вартує своїх грошей, а з огляду на нові доповнення, а також шикарний післясмак і захват після перемоги, впевнені, ви ніколи не пошкодуєте що придбали «Агентство «Час»!

До складу настільної гри «Агентство «Час»» входить:
 – ігрове поле
 – 8 фішок агентів
 – понад 120 карт
 – фішка групи
 – кубик капітана
 – 6 кубиків
 – 61 щит
 – 140 жетонів ресурсів
 – 30 жетонів здоров'я
 – 24 жетона стану
 – правила гри.

Придбати настільну гру «Агентство «Час»» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1595 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Агентство «Час»

1. Надія (06-01-2018 | 12:27)

Не знаєм чи то в нас така попався брак чи так має бути але в нас відсутня була фішка часу. Наклейка під неї була а самої фішки не було. Звісно ми з становища вийшли)

Плюси-мінуси нище, але якщо в двох словах, якщо ви любитель настілок в цілому, то ця грав просто обов'язкова для опробовування, бо тільки тому, що вона не така як всі.)
+ - Непогана атмосферність.

- Цікаве механіка

- Відчуття нелінійності проходження.

- Низький поріг входження. Правила наче описані розмито, але з перших хвилин гри стає все зрозуміло, логічно навіть для тих в кого не великий ігровий стаж за настілками. В порівнянні з тими ж Мишками, механіка і правила значно простіші, і легші для дітей, відлякує садити їх лише через арт і місце розгортання сюжету)
- - Склалось враження, що при невдалому підборі персонажів, пройти гру за першу загрузку не вийде.

- Невдалий вибір компанії для проходження, складне негативне враження від гри, а переграти на жаль з правильною компанією - не вийде.

2. Сергей (25-11-2017 | 21:49)

Скажите пожалуйста, Lumen Fedei на русском в свободной продаже у вас будет? Тот же вопрос про Пророчество о Драконах?
Ответ от DesktopGames:
К сожалению, точно ответить не можем, но надеемся, что будут.

3. Елена (21-10-2017 | 00:38)

Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, будете ли вы участвовать в предзаказе дополнения "Lumen Fidei"?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Елена. Да, предзаказ планируется.

4. Елена (19-09-2017 | 17:52)

Очень хрупкое поле. Пару раз раскрыла - теперь сижу подклеиваю

5. Надія (03-09-2017 | 01:34)

Скажуть будь-ласка, які протектори підходять під цю гру?
Ответ от DesktopGames:
Для цієї гри потрібно дві пачки протекторів 70х122мм, але нажаль в нашому інтернем магазині, таких протекторів не має.

6. Бойченко Сергей Николаевич (29-08-2017 | 11:17)

Будет ли на вашем сайте сбор предзаказов на дополнения к игре ?

7. Надя (12-08-2017 | 18:19)

Самі хотіли отримати в числі перших, було б додатковим подарунком на д.н. чоловікові, но не судьба. Але народ майте стримання, якби там не було Ігромаг один з найдешевших і найкращих магазинів в Україні. Віднесіться з розумінням, цей предзаказ і для них перший. Не давіть на менеджерів морально. Всі в кінці кінців отримають свою гру, а Ігромаг вже на майбутне буде знати всі підводні камені і зможе зробити роботу ще краще і в коротші терміни, звісно якщо вони захочуть ще після таких "хороших" відгуків співпрацювати з CG. Дуже сподіваємось що і наступні ігри будуть по попередньому замовленню, особливо дуже чекаємо на Хресного батька, продовження Мишок і This War of Mine. Одним словом набераймось терпіння і чемно чекаємо своїх замовлень, тим паче враховуючи що Ігромаг часто любить радувати меленькими сюрпризами в коробці з замовленнями, думаю і тут вони чимось порадують нас за наші чекання.

8. Владимир (12-08-2017 | 07:56)

понятно, что так называемый "предзаказ" был реализован не только с этим магазином и если в другие магазины игра пришла быстрее, то скорее всего из-за территориальной близости к рф. Чего магазину не хватает, так это даты поступления игр под картинкой. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество этого магазина с Crowd Games.

9. Михаил (11-08-2017 | 17:36)

Первый мой предзаказ будем считать неудачным. Предзаказ это не сколько возможность купить дешевле (посмотрим), но и сыграть одним из первых. В других магазинах уже есть.
И не надо удалять комментарии. Надо менять логистику
Ответ от DesktopGames:
Михаил, груз должен быть сегодня-завтра уже у нас на складе. Мы очень хотим получить его уже и сделать рассылку предзаказов. Он уже прошёл таможню. Ждём доставку.

10. Артем (11-08-2017 | 16:15)

Кстати, Андрей точно подметил. Если вы будете указывать некий прогресс продвижения груза с предзаказом (как с этим, так и с будущими) то народ не будет кипешить и маяться в ожидании. Знаете, элементарные нотисы, как у новой почты. По типу: "Груз едет от Таллина к границе" или "Стоит на таможне", и так далее. Возможно, это не совсем просто сделать, но людей бы это успокоило. Большую часть))
Спасибо.

11. Андрей (11-08-2017 | 12:37)

Серьезно? Уже даже у ваших конкурентов появилась игра и купить ее в Украине теперь нет никаких проблем. Если бы не предзаказ, так бы и сделал. Вы бы хоть какое-то обновление по статусу дали, верных клиентов успокоить. Мол что и где сейчас и почему так долго.

12. Сергей (08-08-2017 | 15:27)

Вот скажите, откуда и каким образом едет игра ? Сколько же можно переносить сроки ? Крауды сказали, что груз для России и Украины разделили в Таллине. При этом на этапе предзаказа специально акцентировалось внимание, что в Украине игра будет одновременно с Россией. Почему же опять мы ждём от недели к неделе ? Серп больше месяца шёл к вам из Москвы, теперь тоже непонятные сроки доставки. Вам её пешком доставляют ?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Сергей. Груз доставляют не пешком. Существует множество нюансов, которые влияют на скорость доставки игр в Украину. Всё, что зависит от нас, мы делаем в максимально быстрые сроки. Мы так же как и Вы, с нетерпением, ждем когда игра приедет к нам и незамедлительно сообщим каждому, кто сделал предзаказ. Спасибо за понимание.

13. Владимир (08-08-2017 | 07:55)

на этой неделе будет ?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Владимир. Ждем на этой неделе. Надеемся, что никаких проблем с доставкой не будет и мы в скором времени свяжемся с Вами, чтобы сообщить о поступлении игры.

14. Алексей (01-08-2017 | 13:32)

Подскажите, а есть шансы что игра придет до конца недели?))) Спасибо!
Ответ от DesktopGames:
Есть шансы, но обещать не можем.

15. Михаил (26-07-2017 | 13:24)

Добрый день.
Уже "ближе к концу июля" :)
Когда можно ожидать?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Михаил.
Ожидаем со дня на день.
Обязательно сообщим Вам как только игра приедет.

16. Anton (15-07-2017 | 11:43)

Добрый день.
А нет еще информации когда игра будет доступна по предзаказу который был сделан вовремя компании от CG?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Игра будет доступна ближе к концу июля.