Настільна гра 7 Чудес: Дуель. Агора / 7 Wonders Duel: Agora

12
код: 6217

2

10+

30
Укр
8.22
ТОПНОВИНКА
 • 4.8 (888 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.


    7 Чудес: Дуель. Агора – це нове доповнення до однієї з найкращих дуельних ігор – 7 Чудес: Дуель. Тепер гравцям стає доступний шестипалатний Сенат. Займаючи в ньому крісла, учасники гри моментально отримують доступ до спеціальних здібностей. Крім того, разом з органом правління в грі з'являється ще один спосіб досягти перемоги. Тепер партію можна виграти, зайнявши найбільшу кількість місць в Сенаті.


Тип: карткова, дуельна, доповнення для 7 Чудес: Дуель
Видавництво: Ігромаг (Україна), Repos Production (Бельгія)
Час гри: 30 хв
Кiлькiсть гравцiв: 2
Вiк: 10+
Мова: українська, мовонезалежна
Ознайомитися з правилами можна тут

 

   


 У доповненні ви знайдете окреме поле Сенату, карти сенаторів, будівель і змов, а також інші компоненти, які допоможуть вам в грі. Карти сенаторів розділені на епохи і замішуються в основні колоди. Карти змов розміщуються окремою колодою.
 

Політик або змовник?


 У свій хід гравець може придбати відкриту карту сенатора зі столу. При цьому її вартість залежить від кількості сенаторів на руках.

 Всі сенатори діляться на два типи: політики і змовники:
 • Карти політиків дають гравцю можливість додати свій маркер в палату Сенату або перемістити його з однієї палати в іншу.
 • За допомогою карт змовників можна також додавати свій жетон в Сенат, але також взяти карту Змови.


 Карти змов мають відкладений ефект. Отримавши таку карту, гравець «готує» її, викладаючи перед собою на стіл. А на початку ходу він може відкрити цю карту, задіявши її властивість.
 

Палати Сенату


 Під час партії гравці можуть викладати свої жетони в палати. При отриманні чисельної переваги їм стають доступні Накази.

 Контролюючи всі шість палат, гравець досягає Політичної перемоги. А при звичайному завершенні партії, палати під впливом гравця дають 1-3 переможних бали.

 
Доповнення вводить нові тактичні та стратегічні рішення. І якщо ви хочете урізноманітнити ігровий процес в улюбленій грі, то 7 Чудес: Дуель. Агора дійсно подарує вам абсолютно нові відчуття від партії. Нові можливості, які дає розширення, новий вибір дій і новий спосіб перемоги змусять по новому поглянути на знайому гру.
 Комплектація доповнення «7 Чудес: Дуель. Агора (7 Wonders Duel: Agora)»:
 • 1 поле Сенату
 • 24 маркери Впливу (12 бронзових і 12 срібних)
 • 13 карт Сенаторів (7 Політиків і 6 Змовників)
 • 2 карти Чудес
 • 16 карт Змов
 • 16 токенів Наказів
 • 2 токени Прогресу
 • 4 Військові токени
 • 1 блокнот для підрахунку переможних балів
 • 1 карта-пам’ятка
 • Правила гри
Придбати доповнення «7 Чудес: Дуель. Агора (7 Wonders Duel: Agora)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Віталій (06-04-2021 | 03:01)

Чи сумісне це доповнення з російською базою?
Доброго дня, Віталій!
Так, доповнення сумісне, окільки воно є мовнонезалежним, а правила можна знайти на будь-якій зручній для вас мові!
Дякуємо за ваше звернення, і бажаємо вам цікавих і яскравих вражень від улблених ігор!

Рост (28-03-2021 | 00:36)

4й пост :)
13. Вопрос по перемещению сенаторов. Написано - переместить влияние в соседнюю палату. В соседнюю возле текущей или могу в любую палату переместить? Н-р, я хочу переместить с крайней правой палаты в крайнюю левую. Могу?
Доброго дня, Ростиславе!
На жаль ні, ви можете переміщувати сенаторів не настільки буквально, а лише у сусудні палати.
Дякуємо за ваше звернення, і бажаємо вам близкавичних перемог у цій чудовій стратегії!

Рост (13-03-2021 | 19:12)

3й пост
8.Если я выбрал Заговор, который позволяет положить один маркер влияния. но у меня эти маркеры уже закончились. Я ведь не могу переместить я должен именно положить новое влияние верно?
9. Заговор который позволяет скидывать карту со структурой эпохи. Это получается у меня сразу два хода? Первый я обязательно должен скинуть карту а вторую я могу сам разыграть карту и похе как хочу?
10. заговор по строительству - взять с верхнего ряда и постройте бесплатно. Имеется ввиду с самого верхнего ряда? И есть ли мы уже используем верхний ряд, то здесь этот заговор действует также?
11. заговор по строительству чуда. У нас построено уже семь чудес и я выбрал этот заговор. Верно понимаю что можно построить благодаря этому заговору восьмое чудо?
12. Заговор по приказом сената. Н-р, я разыгрываю палату сената в которой 2 приказа. получается, что сразу разыгрываю их?
І по останніх питаннях:
8. Так, все вірно.
9. Підготовлені карти змови ми завжди граємо перед звичайним ходом, тому так -спочатку скидаєте карти з розкладки епох по властивостям карти змови, а потім робите свій звичайний хід.
10. Так, все вірно -карта вибирається з самого верхнього ряду, і навіть якщо цей ряд вже розігрується.
11. Якщо у грі побудовано вже сім чудес, то восьме має повертатися назад до коробки - тому ні, восьме чудо збудувати не вийде.
12. Так, якщо у вас буде більшість токенів у цій палаті, то ви контролюєте її і користуєтеся обома наказами.
Дякуємо за звернення, сподіваємося що допомогли!

Рост (13-03-2021 | 19:07)

2й пост вопросов:
4. Вопрос по чуду. Правильно понимаю что выбрав Заговор я могу его не готовить и сразу использовать?
5. Вопрос по второму чуду. А если я не хочу перемещать маркеры палаты я могу это делать?
6. Монета с заговорами. Когда я взял эту монету и взял два заговора, мне же надо их подготовить и Только после этого я их могу использовать?
7. Маркеры войны, можно использовать классические при игре в агору или только те которые идут к агоре?
Стосовно цих питань:
4. Зі змовниками у грі чудо лише одне і в правилась по ньому вказано: Обравши це Чудо, візьміть 2 карти Змови. Покладіть одну перед собою долілиць, а іншу – на верх або під низ колоди (на свій вибір).
Побудувавши це Чудо, відразу ж:
• Здійсніть свою непідготовану Змову (якщо бажаєте).
• Візьміть 6 монет з банку.
• Зробіть ще один хід.
З чого виходить, що непідготовлений один заговір ви зможете використати тільки добудувавши це диво.
5. Так, бонуси з карт та чудес ви розігруєте по своєму бажанню.
6. Якщо ви маєте на увазі жетон прогрессу Organized crime, він означає, що коли ви граєте сенатора-змовника і маєте вибрати лише одну карту змови, а іншу повернути до колоди -замість цього ви залишаєте собі обидні непідготовлені змови. І так, щоб використати, їх треба підготувати.
7. По правилам, коли граєте з Агорою, то таки потрібно використовувати нові жетони війни, але ніхто вам не забороняє грати як вам зручніше.
І переходимо до інших питань!

Рост (13-03-2021 | 19:03)

Пока выглядит все потрясно. Но прошу уточнить ряд моментов по привалам. Мне лично, не до конца все ясно. Будет 2 поста. Спасибо
1. Непонятна последовательность хода во время подготовки заговора. Если я взял карту сенатора и она с заговорщиком, и я сразу выбираю заговор, это значит что я могу сразу взять ещё одну карту эпохи чтобы подготовить заговор?
2. Верно понимаю, что карту заговор можно подготовить и ни разу не использовать за игру?
3. Неясно на каком ходу считать контроль палаты. Если я хожу первым и поставил влияния в сенате и там никого нет то значит я контролирую эту палату. Но есть же ход второго игрока, который тоже может поставить туда влияние, чтобы мне не дать.
- Игра удлиняется
Доброго дня, Росте!
Стосовно ваших питань:
1. Ні, це два окремі ходи. Побудувавши карту сенатора-змовника ви вибираєте одну здвух карт, та викладаєте її взакриту перед собою. А вже наступного ходу ви зможете її підготувати, виклавши доступну карту єпохи під неї взакриту.
2. Так, підготовлену карту змови ви граєте тільки по своєму бажанню=)
3. Контроль палати присвоюєтьсязмінюється тільки у тому випадку якщо ваших токенів впливу більше ніж у суперника. Тобто у цій ситуації ви контролюєте у свій хід палату, бо 1 більше 0, а вашому супернику знадобиться для цього вже 2 токени щоб перебити ваш вплив. Але якщо кількість маркерів Впливу однакова, жоден з гравців не контролює Палату та не отримує бонусу від Наказу. В такому разі ніхто не кладе маркер у зону Контролю.
Дякуємо за звернення і переходимо до інших питань!

Snizhana (27-02-2021 | 13:34)

А какие протекторы нужны к этой игре?
Доброго дня, Сніжано!
Для цього доповнення вам знадобляться ті ж протектори, що і до базової гри: 63.5х88 та 65х100 по одній пачці.
Дякуємо за звернення!

Дмитро (12-02-2021 | 15:38)

Є доповнення, які псують гру, але це доповнення значно її покращує! Грати тепер набагато цікавіше - приховані змови, додаткові комбо та битва за весь сенат. Без доповнення, партії, у більшості випадків, закінчувались порівнянням переможних очок, але сенат дозволяє спланувати і підготувати якусь епічну змову і виграти без очок (війною/наукою/сенатом).

І ще хочу виділити цю гру, як одну з небагатьох складних ігор (як оригінал, так і оригінал+доповнення), де не хочеться нічого змінювати і виправляти перекошений баланс - все і так ідеально (imho) :)
+ Ще більше реплеябельності, нові комбо, зради та новий спосіб отримати перемогу
- Немає
Доброго дня, Дмитре!
Ви абсолютно праві і ми вдячні вам за відгук та раді, що гра принесла Вам масу позитивних емоцій!
Гарних партій та перемог!

Юрій (26-01-2021 | 14:06)

Зіграли "повну" партію в дуельну "7 Чудес" (з обома доповненнями). Скільки тут тепер шляхів до перемоги! Я виграв за політичною перевагою (але ледве не прогавив останнього сенатора в третій епос, так що з картами на столі треба стежити максимально пильно).
+ Нова механіка
Нові шляхи до перемоги
Збільшення унікальності кожної партії (більша кількість карт може не потрапити до колод епох та етапу вибору чудес)
Дякуємо за відгук. Дійсно вона стає ще різноманітнішою і кожна партія має свої шляхи до перемоги. Хороших вражень!

Михаил (26-01-2021 | 10:44)

Здравствуйте! Написано, что язык украинский/языконезависимая, но на картинках видно английские надписи на картах и жетонах (Coup, Organized Crime..)
Подскажите, это картинки из оригинала или в игре тоже карты на английском?
Да, на картах действительно английские названия. Это сделано для того, чтобы можно было смешивать дополнение и с оригинальным изданием игры. Но кроме названия английского текста там нет. Правила локализованы на украинском языке.

Рост (17-01-2021 | 23:44)

Добрый день. Скажите плз:
1. Это дополнение играть с богами можно?
2. Ляжет ли все в коробку органайзер , где оригинал и доп боги?
Добрый день! Да, можно смешивать с первым дополнением. И да, органайзер вмещает оба дополнения!

Денис (21-12-2020 | 14:13)

Помогите, пожалуйста, с правилами в плане военных жетонов. Не совсем поняли, к кому относятся эффекты. Например, игрок А нападает на Б и на первом жетоне +1 маркер влияния. Кто его добавляет из игроков? И аналогично по второму маркеру, кто из игроков удаляет (и кто выбирает, какой жетон) , а кто перемещает?
Спасибо
И отдельное спасибо, что уже 17/12 игра приехала в другой город в то время, когда в других магазинах она еще в предзаказе. Оперативность на высоте!
+ Новая механика, добавляющая разнообразие игровому процессу
- Сложновато дались правила + не разобрались с маркерами войны и их эффектом
Доброго дня, Денисе!
Військові жетони це міні-цілі і спосіб додатково тиснути на суперника, тому перший жетон дає атакуючій стророні можливість додати 1 з ваших кубиків Впливу у будь-яку палату на ваш вибір.
Другий жетон дозволяє атакуючій стороні прибрати обраний вами кубик Впливу суперника із Сенату, а також перемістити один з ваших кубиків Впливу у сусідню палату.
Дякуємо за звернення, бажаємо захоплюючих партій!

Алексей (16-11-2020 | 14:22)

Когда ждать? Делал предзаказ в свое время.
Ожидаем тираж Агоры ближе к концу этого года, Алексей.

749грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00