Настільна гра 7 Чудес (2 видання) (UA) / 7 Wonders (2nd Edition) (UA)

13
код: 6532

3-7

10+

30
Укр
ТОП
 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
 Розкішні міста, морські порти, багаті каменем кар'єри і річки рибою та збудований над усім цим величезний Маяк – все це доводить, що ваші зусилля щодо створення найкращої держави не були марними...

Тип: розвиток цивілізації, карткова
Видавництво: Ігромаг (Україна), Repos Production (Бельгія)
К-сть гравців: від 3 до 7
Час гри: 30 хвилин
Вік: від 10 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут.

  


 «7 Чудес» ー гра-легенда, яка від початку видання у 2010 році посіла перші місця в топах найкращих настільних ігор. За цей час у світі було продано понад 1 мільйон копій гри. Якщо ви обожнюєте настолки, не оминайте цю Мону Лізу серед стратегій. Водночас проста й насичена великим вибором стратегій, тактики, «7 Чудес» підійде і для запеклих баталій із просунутими ігроманами, і для сімейного вечору з дітьми.
 

 

Сім чудес від піраміди Хеопса до Колоса Родоського


 Уявіть себе правителем стародавньої цивілізації за сотні років до нашої ери. У Гізі вже височить піраміда Хеопса, якій судилось простояти аж до нашого часу. Вавилонські сади та Храм Артеміди ще не збудовані, і чекають, коли правитель закладе перші камені Чуда.
 Кожен гравець рандомно отримує унікальний планшет одного із Семи чудес Стародавнього світу. Планшет має унікальний ефект і принесе власнику додаткові ресурси, монети, щити або ж можливості додаткового будівництва. Усього правителів може бути від 3 до 7. Упродовж епох (раундів) гравці займаються розвитком та розбудовою цивілізації: видобувають природні ресурси, ведуть торгівлю з сусідніми цивілізаціями, нарощують військові сили.
 

 

Епохи та ходи


 Творець «7 Чудес» Антуан Боза склав величезний кубик Рубіка зі стратегії, інтуїції та сотень варіацій взаємодій. Гра охоплює III епохи, у кожній із яких використовують нову колоду карт. На початку кожної епохи гравці отримують по 7 карт з будівлями. Усього є 7 видів будівель: сировина, товари, громадські, наукові, торгові, військові та гільдії. Є будівлі, які можна спорудити безкоштовно, і ті, за які доведеться заплатити золотом чи ресурсами. Якщо правитель має велике бажання отримати чергову будівлю, він може домовлятись із сусідами, вимінювати необхідне в інших гравців. Звісно ж, не безкоштовно.

Що робимо під час одного ходу:

 1. Вибираємо карту. Гравець, не показуючи іншим, обирає карту зі свого набору.
 2. Виконуємо дію. Усі правителі можуть спорудити будівлю, збудувати етап Чуда або скинути карту та отримати 3 монети. Дію виконують одночасно всі гравці.
 3. Передаємо карти наступному гравцю.

 Після шести ходів епоха добігає кінця, а останню залишкову картку скидаємо. Зони впливу правителі поділили, однак, як завжди, сусідні держави не припиняють війни за територію і ресурси. Тож наприкінці кожної епохи переходимо до вирішення військових конфліктів. Гравці порівнюють кількість щитів на своїх будівлях та отримують  токени перемоги або поразки.

 

Як стати найкращим правителем серед «7 Чудес»

 Навіть розвинуті й могутні цивілізації з часом занепадають. Тільки один володар найкраще продумав стратегію, стежив за сусідніми державами, зробив правильні ставки. Саме він отримає вічну славу та повагу нащадків.
 А як обрати наймогутнішого? Наприкінці гри, коли минуло вже III епохи, підраховуються переможні бали (ПБ). ПБ можна заробляти різними шляхами: збирати військові нагороди, розвивати науку, накопичувати якнайбільше золотого запасу чи будувати античний мегаполіс. Усе залежить від вашої тактики та інтуїції. Також гравець може будувати Чудо й отримувати ПБ за кожен етап побудови. Можна зосередитись на декількох галузях або будувати все й одразу. Головне – обирати будівлі та галузі, які принесуть найбільше ПБ. Наприклад, три монети принесуть 1 ПБ, а побудова чуда – від 3 до 7 ПБ.
 


 Змішавши будівництво цивілізацій, стратегію та драфт, автор створив щось нове у світі настолок. Гра «7 Чудес» здивувала навіть нас. Випробовувати різні тактики ви зможете не один вечір, і, завдяки багатьом варіантам шляху до перемоги, гра не набридне. Розбудова цивілізації – непроста справа. Але вже за декілька партій ви не зможете відірватися від цього заняття.
 

 


7 чудес (7 Wonders) Друге Видання - це чудова економічна стратегія, в яку неодмінно закохаються усі ваші друзі та знайомі. Вона подарує вам безліч цікавих партій та море яскравих вражень! 


Комплектація настільної гри «7 Чудес (2 видання) / 7 Wonders (2nd Edition) UA»:

 • 7 планшетів Чудес світу;
 • 49 карт першої епохи;
 • 49 карт другої епохи;
 • 50 карт третьої епохи;
 • 48 жетонів конфлікту;
 • 78 монет;
 • блокнот для підрахунку балів;
 • 3 пам'ятки з описом ефектів;
 • список карт і ланцюжків;
 • правила
 Придбати настільну гру «7 Чудес (2 видання) / 7 Wonders (2nd Edition) UA» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Андрій (17-06-2022 | 14:03)

Доброго дня!
Чи є інформація, коли гра знову буде в наявності?
Дякую
Добрий день, Андрію! Дякуємо за запитання, наразі через обставини у яких опинилась країна ми не маємо змоги поповнити полички грою,
але ми віримо що невдовзі ми переможемо й український ринок настолочок зростатиме з новими темпами :)
Бажаємо мирного неба над головою та здійснення будь-яких планів!

Надія (13-12-2021 | 09:22)

Гра цікава, але в ній добряче треба покопирсатися, поки вивчиш зміст усіх позначок. Не погоджуюсь, що вона швидка)) У нас партії затягуються на тривалий час) Ще цікавим моментом є той, що до підрахунку балів ніхто не знає, хто переміг) Приємним моментом є український переклад. Хочеться, щоб усі ігри були в укр. версії.
+ Цікава, якісна, україномовна, що не менш важливо.
- Треба прогнати декілька партій, щоб у всьому розібратись.
Доброго дня, Надіє!
Дякуємо за Ваш відгук, ми дуже раді, що ця гра, Вам сподобалась :)
Погоджуємось, що гра не дуже швидка, але це одна з тих ігор, що займає саме стільки часу, скільки потрібно, щоб отримати задоволення від партії:)
Гарного Вам дня та великих перемог ;)

Євгеній (10-11-2021 | 11:03)

Просто ВАУ. Давно вже маю дуельну версію, награвся в неї неслабо. З часом захотів придбати собі повноцінну 7 Чудес. Пам'ятаю, як зробив передзамовлення - як тільки дізнався ціну, одразу ж оформив собі)
З нетерпінням чекав та величезною цікавістю розпаковував.
+ Прості правила. Дійсно, значки інтуїтивно зрозумілі, за першу партію можна з легкістю розібратись в правилах.
Компоненти. Монетки зроблені якісно (як і військові жетони). Картки просто божественні. Цей відблиск дуже гарно виглядає, а третя епоха виглядає дійсно "золотою".
Реіграбельність. Однакові партії можливі, але шанс надзвичайно малий.
Деяка достовірність. Сподобався момент, що гравець залежить лише від сусідів. З дальніми містами не можна ні ворогувати, ні торгувати. Вцілому вплинути якось на не сусідів неможливо.
Незалежність від кількості гравців. Теоретично, як не крути, але протягом епохи буде 6 ходів. Тому неважливо, скільки гравців за столом - 3 чи 7, епохи тривають +- однаково. Інода можна зіграти партію за 20 хвилин (а то і менше).
Окремою перевагою напишу планшети. ЦІ Н
- Як сказала б моя дівчина - "я цю гру люблю за візуальну частину і не люблю за те, що не можу ніяк в неї виграти".
Іноді комусь щастить більше.
Важко відчути той самий баланс між картами і стратегіями.
Добрий день, Євгенію!
Дякуємо за ваш відгук, ми також вважаємо що 7 Чудес на компанію, гра де кожен знайде щось для себе:
будь то не багато часу на партію, легку механіку чи можливість втілювати різнопланові стратегії.
Також маємо погодитись, що перевидання ну дуже симпатичне,
що додає багато плюсиків та бажання грати  у цю настолочку :)
Бажаємо Вам гарного дня та більше вдачі!

Анна (11-09-2021 | 18:47)

7 чудес 1 видавництво українська локанізація також
текст на картках перекладено українською.
Назви чудес світу на їх планшетах не перекладалися ?
Доброго дня, Анно!
У першому виданні, на відміну від другого, усі картки та планшети були англійською мовою :)
Дякуємо за звернення та бажаємо розбудовувати величні цивілізації!

Анна (10-09-2021 | 14:15)

7 Чудес (2-е Издание) украинская локализация на карточках написано на украинском или на анг?
Доброго дня, Анно!
Дякуємо за ваше запитання!
Текст на картках перекладено українською.
Назви чудес світу на їх планшетах не перекладалися у зв'язку з тим,
що видавець не дозволяє вносити корективи у планшети.
Гарного вам дня та цікавих партій!

Валерия (12-08-2021 | 15:00)

Все равно не понятно "можете будувати першу карту Епохи кожного кольору безкоштовно."
Это значит что по сути любая первая карта эпохи бесплатная? При чем тут тогда цвет карты? Или я бесплатно могу построить карты всех цветов (6-7 штук синий, красный и далее) если они мне попадутся?
И если просто первая карта эпохи бесплатная, то чем этот ефект отличается от похожего с обратной стороны где альфа или омега?
Ну що ж спробуємо ще раз :) 
 На планшеті "Олімпія" на стороні дня, символ говорить про те, що під час драфту карток, якщо Вам потрапляються картки різних галузей, кожну першу з них, в межах однієї епохи, ви  будуєте безкоштовно (про це говорять нам кольорові риски на символі картці та літера Альфа).
 А от, на стороні ночі, символ свідчить про те, що ви можете побудувати лише першу картку, в незалежності від галузі,   безкоштовно в даній епосі (про це говорить символ Альфа та сірий колір картки).
Другий символ, на стороні ночі каже, що ви можете побудувати, також, останню картку (літера Омега) безкоштовно,  під час драфту у цій епосі.
Сподіваємось ми змогли Вам допомогти!
Гарних партій та величних цивілізацій :)

Валерия (12-08-2021 | 12:00)

Игра отличная, когда все уже разбираются в правилах, получаются очень быстрые партии. Из-за того что на победу влияет все, никогда не знаешь кто выигрывает)
Но есть несколько вопросов по правилам, у меня английская версия и я не очень понимаю что означает символ на дневной стороне с Зевсом, 2 этап, такая разноцветная карточка. Что значит карты всех цветов?
И этапы который позволяют взять карты со сброса, а если к тому моменту нет еще сброса?
Может ли Александрия торговать теми ресурсами которые становятся доступными при постройке этапа чуда?
+ В этом издании гораздо красивее карты эпох.
Со значками удобнее играть чем с надписями.
Быстрые партии.
Драфт.
- Первые партии будут сплошным хаосом, нужно время чтобы все запомнили значение всех значков.
Более запутанные ефекты на Чудесах.
Доброго дня, Валеріє!
Щиро дякуємо за чудовий і змістовний відгук!
Відносно ваших питань:
1. Цей символ означає, що ви можете будувати першу карту Епохи кожного кольору безкоштовно.
2. Якщо на даному етапі активації дива карт у скіді немає - нічого не відбувається
3. Ні, бо це вбудована властивість, якак розповсюджується лише на власника цього Дива світу.
Бажаємо вам незабутніх партій і гідних суперників)

Максим (12-06-2021 | 18:46)

Добрый вечер! Подскажите, ожидается ли под это издание органайзер?
Доброго дня, Максиме!
Дякуємо за Ваше звернення! Органайзер для другого видання гри 7 Чудес з'явиться вже зовсім скоро, тому слідкуйте за нашими соц. мережами й сайтом, щоб точно бути в курсі останніх новинок :)
Гарного Вам дня та величних перемог!

Дмитро (25-05-2021 | 14:55)

Чудова гра, прості правила, не дуже довгі партії. Саме те, що потрібно після тяжкого трудового дня. Гра відразу полюбилась всій родині. Дякуємо магазину за локалізацію, все на найвищому рівні!
+ Прості правила. Не дуже довгі партії.
- Їх немає.
Добрий день, Дмитре!
Дякуємо за чудовий відгук та підкреслення найкращих плюсів цієї гри. Нам дуже приємно, що наша локалізація приносить масу задоволення! Тішимось за Вас та разом з вами!
Гарних партій та величних епох!

Володимир (24-05-2021 | 21:07)

Ціна/якість гарні(особливо по передзамовленню), швидкість, переклад - гарно.
+ ціна, легка гра на велику компанію ( до 7 людей ), великі планшети, легкі правила
- Картки дуже тонкі. Враховуючи що їх постійно запихаєш під планшет, підозрюю з часом почнуть гнутись / ламатись.
Коробка також достатньо мягка - погнулась після першого легкого транспортування.
Добрий день, Володмире!
Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, що наші старання приносять задоволення усім бажаючим зіграти у "7 Чудес" :)
Гарних Вам партій!

Олег (22-05-2021 | 21:21)

Давно хотів цю гру. Не так давно роздобув дуельну версію і все частіше задумувався над придбанням класичної версії аби мати змогу грати всією сім'єю. Коли почув про локалізацію другого видання передзамовив і дуже цим задоволений. Завдяки простоті і невеликій тривалості партій гра однозначно стане нашим фаворитом.
+ Простота правил, невелика тривалість партій, чудове оформлення, українська мова.
- Немає
Доброго дня, Олеже!
Щиро дякуємо за чудовий відгук!
Бажаємо вам успіхів у побудові величних імперій і відродженні Чудес Світу!

Кирилл (21-05-2021 | 12:34)

Получил по предзаказу, все отлично
Когда ожидаем локализацию дополнений?)
Доброго дня, Кириле!
Дякуємо за Ваш відгук! Щодо доповнень, 7 Чудес: Міста очікуємо приблизно восени, а 7 Чудес: Армада вже наступного року. Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах :)
Гарного Вам дня та вдалого будівництва Чудес світу!

Ірина (20-05-2021 | 11:48)

Брали по передзамовленню, все на рівні, сподобалась і гра и її компоненти, дякуємо за локалізацію (ціна дуже гарна), вже зіграли з дітьми 11 та 9 років, молодшому ще важкувато(в плані стратегії)
+ ціна, швидкіть партій, компоненти.
- нема
Доброго дня, Ірино!
Дякуємо вам за чудовий відгук!
Впевнені, що невдовзі і ваш молодший вже бути грати з вами на рівні)
Бажаємо незабутніх партій в цю шедевральну гру!


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00