Настільна гра 7 Чудес (2 видання) (UA) / 7 Wonders (2nd Edition) (UA)

26    Відео
код: 6532
Настільна гра 7 Чудес (2 видання) (UA) / 7 Wonders (2nd Edition) (UA)
кількість гравців
3-7
вік
10+
час гри
30
Укр
ТОПоплата частинами
 Розкішні міста, морські порти, багаті каменем кар'єри і річки рибою та збудований над усім цим величезний Маяк – все це доводить, що ваші зусилля щодо створення найкращої держави не були марними...

Тип: розвиток цивілізації, карткова
Видавництво: Ігромаг (Україна), Repos Production (Бельгія)
К-сть гравців: від 3 до 7
Час гри: 30 хвилин
Вік: від 10 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут.


 «7 Чудес» ー гра-легенда, яка від початку видання у 2010 році посіла перші місця в топах найкращих настільних ігор. За цей час у світі було продано понад 1 мільйон копій гри. Якщо ви обожнюєте настолки, не оминайте цю Мону Лізу серед стратегій. Водночас проста й насичена великим вибором стратегій, тактики, «7 Чудес» підійде і для запеклих баталій із просунутими ігроманами, і для сімейного вечору з дітьми.
 

 

Сім чудес від піраміди Хеопса до Колоса Родоського


 Уявіть себе правителем стародавньої цивілізації за сотні років до нашої ери. У Гізі вже височить піраміда Хеопса, якій судилось простояти аж до нашого часу. Вавилонські сади та Храм Артеміди ще не збудовані, і чекають, коли правитель закладе перші камені Чуда.
 Кожен гравець рандомно отримує унікальний планшет одного із Семи чудес Стародавнього світу. Планшет має унікальний ефект і принесе власнику додаткові ресурси, монети, щити або ж можливості додаткового будівництва. Усього правителів може бути від 3 до 7. Упродовж епох (раундів) гравці займаються розвитком та розбудовою цивілізації: видобувають природні ресурси, ведуть торгівлю з сусідніми цивілізаціями, нарощують військові сили.
 

 

Епохи та ходи


 Творець «7 Чудес» Антуан Боза склав величезний кубик Рубіка зі стратегії, інтуїції та сотень варіацій взаємодій. Гра охоплює III епохи, у кожній із яких використовують нову колоду карт. На початку кожної епохи гравці отримують по 7 карт з будівлями. Усього є 7 видів будівель: сировина, товари, громадські, наукові, торгові, військові та гільдії. Є будівлі, які можна спорудити безкоштовно, і ті, за які доведеться заплатити золотом чи ресурсами. Якщо правитель має велике бажання отримати чергову будівлю, він може домовлятись із сусідами, вимінювати необхідне в інших гравців. Звісно ж, не безкоштовно.

Що робимо під час одного ходу:

 1. Вибираємо карту. Гравець, не показуючи іншим, обирає карту зі свого набору.
 2. Виконуємо дію. Усі правителі можуть спорудити будівлю, збудувати етап Чуда або скинути карту та отримати 3 монети. Дію виконують одночасно всі гравці.
 3. Передаємо карти наступному гравцю.

 Після шести ходів епоха добігає кінця, а останню залишкову картку скидаємо. Зони впливу правителі поділили, однак, як завжди, сусідні держави не припиняють війни за територію і ресурси. Тож наприкінці кожної епохи переходимо до вирішення військових конфліктів. Гравці порівнюють кількість щитів на своїх будівлях та отримують  токени перемоги або поразки.

 

Як стати найкращим правителем серед «7 Чудес»

 Навіть розвинуті й могутні цивілізації з часом занепадають. Тільки один володар найкраще продумав стратегію, стежив за сусідніми державами, зробив правильні ставки. Саме він отримає вічну славу та повагу нащадків.
 А як обрати наймогутнішого? Наприкінці гри, коли минуло вже III епохи, підраховуються переможні бали (ПБ). ПБ можна заробляти різними шляхами: збирати військові нагороди, розвивати науку, накопичувати якнайбільше золотого запасу чи будувати античний мегаполіс. Усе залежить від вашої тактики та інтуїції. Також гравець може будувати Чудо й отримувати ПБ за кожен етап побудови. Можна зосередитись на декількох галузях або будувати все й одразу. Головне – обирати будівлі та галузі, які принесуть найбільше ПБ. Наприклад, три монети принесуть 1 ПБ, а побудова чуда – від 3 до 7 ПБ.
 


 Змішавши будівництво цивілізацій, стратегію та драфт, автор створив щось нове у світі настолок. Гра «7 Чудес» здивувала навіть нас. Випробовувати різні тактики ви зможете не один вечір, і, завдяки багатьом варіантам шляху до перемоги, гра не набридне. Розбудова цивілізації – непроста справа. Але вже за декілька партій ви не зможете відірватися від цього заняття.
 

 


7 чудес (7 Wonders) Друге Видання - це чудова економічна стратегія, в яку неодмінно закохаються усі ваші друзі та знайомі. Вона подарує вам безліч цікавих партій та море яскравих вражень! 

Комплектація настільної гри «7 Чудес (2 видання) / 7 Wonders (2nd Edition) UA»:

 • 7 планшетів Чудес світу;
 • 49 карт першої епохи;
 • 49 карт другої епохи;
 • 50 карт третьої епохи;
 • 48 жетонів конфлікту;
 • 78 монет;
 • блокнот для підрахунку балів;
 • 3 пам'ятки з описом ефектів;
 • список карт і ланцюжків;
 • правила
Додати відгук

Дарʼя (06-06-2024 | 20:52)

7 чудес - топова гра. В ній легко розібратися і почати грати одразу. А от майстерність приходить тільки згодом! Дуже подобається і тема, і механіки. Гра не набридає. Після завершення першої партії багатьом хочеться одразу ж розпочати нову заради реваншу, виправлення помилок і досягання не досягнутого!
+ - приваблива тема, дизайн, компоненти;
- крутий ігролад
- - мало доповнень українською!
Доброго дня, Дар'є!
Так, 7 Чудес - і досі є однією з кращих та найвідоміших ігор Людства, кожна партія в яку приносить море задоволення та розкриває нові тактичні нюанси:)
Бажаємо міцних ніг вашому Колоссу!

Євгеній (04-06-2024 | 21:04)

Перша реакція на цю гру що у мене, що у коханої була одна - "капець яка вона гарна". Це якщо дуже коротко) Одна з найзамученіших коробок в моїй колекції (трішки соромно за це, але що поробиш). Мегакласна і мегакрута гра, яку однозначно рекомендую придбати собі в колекцію.
1) Графічне оформлення і увага до деталей
Якщо чесно - планшети гравців і карти будівель неймовірно гарні. Спочатку я бачив планшетки з містами "вдень", а коли розкрив вперше коробку і побачив там "нічні" версії, це було просто ВАУ. Саме так, ВАУ. Після тих планшеток я взяв в руки карти, розпечатав їх і вдруге сказав ВАУ. Карти тематичні, яскраві і наочно зображують свою суть. Червоні карти дійсно пов'язані з військовою справою, зелені ж з наукою.
Жетончики монет доволі стильні, а військових перемог і поразок нічим не вирізняються. Суть передають та і досить)
2) Ігролад.
Ось тут-то і гра розкривається. Дуже люблю її брати на будь-яку кількість гравців (в плані від 3 до 7). Причина проста - байдуже скільки гравців її гратиме - по часу це буде буквально +-5 хвилин. Якщо зіграний стіл, то на 7 чоловік за 25-30 хвилин спокійно зіграєте партію, прорефлексуєте і почнете наступну). Гра триває 3 (логічних) раунди, протягом яких ви розвиваєте своє місто, паралельно будуючи споруди, що принесуть вам перемогу. Як і з іншими настілками, де є кілька ігрових аспектів, вкладати всі сили в щось одне марна справа. Для перемоги потрібно тримати баланс. Вкладешся тільки у військову міць і тебе легко обжене гравець, який вкладався в науку тощо. Потрібно мати всього потроху, щоб більш-менш набрати балів. Дуже подобається в грі те, що байдуже як багато вас сидить за столом - ви працюєте лише зі своїми сусідами. Від них залежить: вкладатись у військову міць, чи економіку; розбудувати ресурси чи достатньо набрати ринків щоб у них купувати дешевше.
3) Правила і доповнення.
Дивно, що це не Stonemaier, адже правила нескладні, але найкраще пояснюються за 1-2 коло) Прям як в Косі\Крилах\Виноробстві))
Розібратись в правилах займе хвилин 3-4 (грав якось з дев'ятикласниками то вони розібрались за 2 хвилини). Хіба що трішки заплутаєтесь з торгівлею, але кілька партій дадуть необхідний досвід.
Стосовно доповнень. Поки локалізовано лише "Міста" і це доповнення це просто ВАУ. Обожнюю брати чорні карти, заганяючи суперників в борги) Також з'являється цікава механіка з цим доповненням: можна здобути жетон дипломатії і не брати участі у військових походах в поточній фазі.Можна спокійно забити на військові карти і розвиватись
+ Швидкі партії, незалежно від кількості гравців (що на 3, що на 7 партію можна зіграти за 25-30 хвилин)
Візуальний стиль (вам це сподобається і ви потім купите 7 чудес Дуель)
Доступність правил (ну правда, легко)
Варіативність (багато міст, так ще й по 2 варіанти на кожне місто)
Топ за свої гроші
- Кілька хвилин думав....і нічого не придумав. Мабуть їх і нема
Доброго дня, Євгенію!
Ваш відгук - це просто ВАУ! Прям як і ваша думка про цю гру:)
Дуже дякуємо вам за крутезний огляд нашої неймовірної локалізації!
Нехай ваше Чудо буде найепічнішим!

Алексей (14-05-2024 | 15:21)


Топова гра! Багато різноманітних стратегій для перемоги, велика регравальність. Механіка драфту дуже цікава і додає взаємодії між гравцями. Після покупки граємо кожну неділю, бо гра зайшла усім. Такі ігри точно повині бути в кожній колекції!
Доброго дня, Олексію!
Дійсно, ви праві, ця гра - справжня жива легенда!
Бажаємо вашому Мавзолею мати гарні карти в скиді)

Тетяна (09-03-2024 | 13:53)

Нарешті придбала гру "7 ЧУДЕС"! Гра вразила настільки, що вже другу неділю день у день граємо всією сім'єю.
Прості правила, коротка тривалість партій, компоненти просто вражають (монети, військові жетони, картки з блискучим напиленням), чудове оформлення, справді відчуваєш себе лідером одного з семи найвеличніших міст Античності.
Окрема подяка Ігромагу за локалізацію рідною мовою!
+ Ціна/якість, легкі правила, чудове оформлення, реіграбельність(партії ніколи не повторюються).
- Не знайшла.
Доброго дня, Тетяно!
Нам дуже приємно, що наша топова локалізація викликає такі неймовірні емоції, які не згасають з кожною наступною партією:)
Безмежно дякуємо за відгук та бажаємо ЧУДЕСних вечорів!

Олексій (26-02-2024 | 00:23)

Отримав гру рік назад, граємо в 3-4, гра притягує новачків, тут максимально просто, партія не вимагає слідкувати за великою кількістю умов чи ще чимсь, вони всі короткі та зрозумілі, хід це не довга оцінка карт, ти береш карту в руку і такий ага ось це повинен розіграти, о і ось це можу, але що тобі дасть більше, це гра проста зовсім. Для першої гри це дуже цікавий вибір, т.к. не сказав би що вона якось виглядає дико для якоїсь категорії людей, тобто ви можете її купити на подарунок будь якій людині, як дитині від 14 років так і 20ти або 30ти річним людям, ця гра має чудове атмосферне оформлення. Грою більше чим задоволений.
+ Швидка, проста, в своєму красивому стилі оформлення, для будь яких категорій людей (звісно які цікавляться настільними іграми).
- За деякий час ви вже спробуєте всі комбінації карт та способи виграти своїх суперників, щось нове в гру приносить лише збільшення кількості гравців, якщо постійно грати в 3 то ви будете мати по відчуттям різноманіття трохи урізану гру.
Доброго дня, Олексію!
Схоже ви вже справжній майстер з будівництва Чудес Світу і це дуже круто, що гра й досі є для Вас цікавою та захопливою:)
Дякуємо за відгук та бажаємо залишатися найкращим архітектором!

Андрій (19-02-2024 | 13:04)

Приголомшлива гра! Глибокий стратегічний потенціал, який є сусідами з легкими правилами робить гру просто неймовірно універсальною. Думали, що в нашій компанії казуалів вона не зайде, але продавець запевнив, що гра не складна і так, вона чудова!
+ легкі правила
гарна механіка
висока реграбельність
- із збільшенням людей - збільшується даунтайм
Доброго дня, Андрію!
Ми вдячні, що ви довірили ваш вибір нам!
7 Чудес - це дійсно універсальна та класична сімейна стратегія де купа комбінації межує з дуже простими правилами та синхронним ходом для усіх гравців:)
Чекаємо вас у нашому магазині знов!

Василь (14-12-2023 | 09:57)

Зіграв я якось цю гру у нашому місцевому клубі настолок. І що я вам скажу панове.....Це було ух і ах протягом всієї гри. Я грав вперше, але правила настільки зрозумілі, простіші за прості олівці. Драфт класна механіка, яка мені дуже подобається, обрав карту, заюзав її ефект і так далі)) Оформлення гарне, набагато краще ніж у попередній версії. Якість компонентів - хороша) Але бажано запихати карти в протектори, бо грати ви будете точно не 1 раз) і ще можна вибудовувати свою стратегію, і напрягти свої мізочки)))
+ вау протягом цілої партії
зрозумілі правила
чудова механіка драфту
хороший дизайн
стратегічна
- можливий довгий даунтайм, якщо граєте на більшу кількість гравців
і невелички рандому вибрі карт(але попри нього стратегію все ж вибудувати можна))
Доброго дня, Василю!
Ооо, так! У багатьох з нас була така сама історія першої зустрічі з цією Легендою!
) Бажаємо вам чудового дня!

Показати більше
1799грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись