RU | UA

(044) 383-63-67
(095) 589-03-51
(098) 311-73-30
(093) 519-64-39
Клуб ІгромагМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМ
код: 696

Настільна гра Квиток на Потяг: Європа

Ticket to Ride: Europe


2-5

8+

30-60

1800грн.
✓ в наявності Купити26 відгуків

Разом дешевше: - 25%2 x Протектори для карт 100шт. (56 х 87 мм)

Протектори для карт 100шт. (56 х 87 мм)


72 54 грн. Додати
Разом дешевше: - 12%Ticket to Ride: Nederland

Ticket to Ride: Nederland


849 747 грн. Додати

4.8 717 відгуків на Google

- Ігромаг – магазин настільних ігор №1 в Україні.
- Понад 15000 схвальних відгуків.
- З вами з 2008 року.

- Відкриваємо і показуємо ігри.
- Граємо з вами.
- Доставляємо вчасно.
- Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
- Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.

Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товаруОплата:
Готівкою, Переказ на карту Приват24, післяплата.


    Одним з найвизначніших залізничних тунелів являється тунель під Ла-Маншем. Його довжина складає 51 кілометр, 39 з них прокладені під дном протоки. Завдяки цьому чуду інженерії стало можливо дістатися з Парижа до Лондона усього за 2 години і 15 хвилин. А вартість пересування значно менша аніж за допомогою пароплавів чи авіації. Але найвизначнішим залізничним тунелем в Європі є Готадський Базисний Тунель. Насправді його спорудження не завершено, але вж на даному етапі його загальна довжина сягає 59 кілометрів і понад 153 кілометри з урахуванням усіх допоміжних та службових переходів і перегонів. Цей тунель значно спростить пересування через Альпи і стане одним з найвеличніших залізничних проектів світу.

Тип: сімейна, економічна стратегія
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 8 років
Мова: не залежить від мови


Правила настільної гри Ticket to Ride: Європа російською мовою
Правила настільної гри Ticket to Ride: Europe англійською мовою

 

 

 
   Ticket to Ride: Європа – мабуть одна з найпопулярніших ігор подібного плану. Вона надзвичайно проста, якщо судити по правилам і з головою захоплює під час партії. Учасникам належить розвивати залізничне сполучення усієї Європи і змагатися за першість у цій сфері.
 


   Як це працює? У кожного гравця на руках будуть карти з вагонами та локомотивами, а також секретні завдання. під час свого ходу учасник гри обирає, що він буде робити. Можна взяти карти вагонів, добрати собі ще завдань, або створити перегін між містами. Сам процес побудови залізниці досить простий. Достатньо сплатити зазначену кількість вагонів певного кольору з руки. Локомотиви, до речі, виступають в ролі вагончиків будь-якого кольору. Але існують ще й тунелі і водні переправи, за які доведеться обов’язково грати з руки локомотиви, чи викладати додаткові вагони. Переможні бали начисляються за довжину неперервного маршруту, кількість перегонів та виконання секретних завдань. Але будьте обережними, адже якщо завдання з карточки на вашій руці не виконане, переможні бали знімаються.
 


   Коротко про головне. Ticket to Ride: Європа – проста і цікава гра, в якій постійно потрібно думати. Рішення кожного ходу можуть привести як до перемоги, так і до поразки. Взаємодія між гравцями мінімальна, буде дуже важко нашкодити іншому гравцю навмисне, тому варто постійно піклуватися саме про себе. Розробити якусь стратегію заздалегідь, звісно можна, але постійно потрібно пристосовуватися до мінливої ситуації. Радимо усім, хто любить багато думати та планувати.
 


До складу настільної гри «Ticket to Ride: Європа» входить:
  • ігрове поле (Мапа Європи)
  • 240 пластикових вагонів (по 45 кожного кольору: синій, червоний, зелений, чорний, жовтий + по 3 резервних вагона кожного кольору)
  • 162 ілюстровані карти
  • 15 станцій
  • 5 фішок для підрахунку набраних балів
  • правила гри
  • спеціальний електронний ключ Days of Wonder для доступу на сайт

Купити настільну гру «Ticket to Ride: Європа» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67
🗩 Додати відгук

Вита (15-10-2020 | 09:31)

Добрый день! А в этой версии игры название городов на карте и на карточках маршрутов на каком языке написаны будут? Правила я поняла, что на русском, а вот название городов - это вопрос. На фотографиях показано, что не на русском. А как на самом деле?
Добрый день! Названия городов на игровом поле на английском языке.

Диана (15-05-2020 | 14:35)

Скажите, а правила и карточки в ней на каком языке?
Добрый день. На русском.

Святослав (23-02-2020 | 14:42)

Здравствуйте. Скажите пожалуйста, а когда игра будет в наличии?
Добрый день. Ожидаем в начале марта.

Юлия (27-12-2019 | 23:11)

Все, кто играл у нас в эту игру, в итоге покупали ее себе! Игра не очень конфликтная, требует следить не только за своими карточками, но и за планами соперника. Важно не опоздать со строительством важных перегонов! Есть доля везения (особенно пари выборе маршрутов - иногда могут уже готовые попасться, а иногда совсем не те), но это игру не портит. Однозначно рекомендую! Планируем брать дополнение
Благодарим за чудесный отзыв! Отличных вам партий!

Назар (13-12-2019 | 01:57)

Дуже крута гра, в компанії сподобалась всім)особливо подобається коли витягуєш два локомотива в закриту або карти маршрутів, коли вони в тебе вже прокладені раніше). В першій грі на чотирьох вдалось 138 балів набрати, думаю це непоганий результат.
+ Гарні пластикові фігурки вагонів та станцій, в порівнянні з колонізаторами якість на порядок краща.
Велике ігрове поле майже як в грі престолів.
Чудових вам партій і вражень, Назаре!

Дарья (05-12-2019 | 01:19)

Добрый день, будет ли игра в наличии в ближайшее время?
Здравствуйте, Дарья! Игру ожидаем уже после Нового года. Этот тираж уже закончился.

Тимур (08-03-2019 | 14:53)

Недавно у друзей играл в эту игру, очень понравилось (карта америки была)
Собрался купить домой и не могу понять в чем различие? Или это дополнения? Как понять, что купить?
Это тоже самостоятельная игра, чуть сложнее, чем Америка. Очень рекомендуем.

Володимир (16-07-2018 | 13:18)

Добрий день. Підкажіть, є якась інформація стосовно органайзера для Ticket to ride від Tower Rex? Оригінальний пластиковий (від російського видавця) нажаль залишає бажати кращого.
Доброго дня, Володимир. Ми передамо ваші побажання до Tower Rex. Поки такої інформації не маємо.

Александр (21-01-2017 | 11:25)

Оксана, забираете свои карты обратно. Вот выдержка из правил

"Если игрок не сможет выложить дополнительные карты (или он решит не тратить их), то он должен забрать свои карты, выложенные для строительства туннеля, назад в руку, и на этом его ход заканчивается."
Спасибо)

Оксана (21-01-2017 | 01:54)

Игра супер. Объясните по тунелям: положила 2 синие карты и с колоды вытянула 3 карты, 2 из них синей, а у меня нет столько карт того же цвета и что тогда?
Ответили выше.

Александр (06-12-2016 | 01:22)

Здравствуйте! Купил у Вас эту игру в "черную пятницу", которую уже давно хотел купить! Игра очень интересная, быстро затягивает!) Единственно, есть к Вам вопрос по правилам, по крайней мере не могу понять один момент: обязан ли я обязательно начало и конец любого своего маршрута (первый и последний перегон в любом из маршрутов) застолбить именно своими вагончиками или я могу использовать станцию где угодно и использовать чужие вагончики именно в начале и в конце того или иного моего маршрута? (У меня с отцом просто был спор по этому поводу)) Спасибо заранее за ответ!)
Добрый день, Александр.
Билет на поезд это одна из наших любимых игр.
Станция в игре играет роль джокера, которую можно использовать в любом участке маршрута: то ли в начале, то ли в середине, то ли в конце.

Юлия (23-10-2016 | 17:02)

Какие протекторы сюда можно подобрать?
- только на 5 игроков
Добрый день, Юлия! Для данной игры подоходят Протекторы для карт 100шт. (56 х 87 мм).

kenga (29-04-2016 | 11:02)

Игру купили в середине марта, в подарок младшему на День рожденья. Ребенок (которому стукнуло одиннадцать) коробку открыл, глянул в правила и приуныл: разновидностей карт много, правила длинные, буквы на карте аглицкие... В общем, до конца марта мы играли исключительно в тот же день подаренных "Зловещих зомбецов" ))) Благо, что в апреле вернулась из поездки дотошная старшая дочь, изучила правила и усадила нас играть.

Игра оказалась отличная. Мы играли вчетвером и впятером -- получается динамично, эмоционально и достаточно непредсказуемо (в последней игре победила дочь, которая за три круга до конца была уверена, что не сможет закрыть длинный маршрут).

"Билет на поезд" хорошо подойдет и для дружеской компании, и для семьи, которая хочет проводить чуть больше времени в общении друг с другом. Забавно наблюдать, как по-разному проявляются характеры в выборе стратегии игры.
+ Отличное оформление.
Игрокам помладше не сложно, игрокам постарше не скучно.
- Поле игры -- карта. Если у вас, как у меня, "топографический кретинизм", -- ориентироваться по ней, сидя сбоку или у верхнего края поля, становится сложновато. Но ничего -- главное вовремя застолбить нужное местечко за столом ))
Спасибо за отзыв. Проблему со сложностью прочтения городов можно решить с помощью карт с маршрутами. На них города отмечены точками и если данную карточку держать так же, как лежит перед Вами игровое поле, то можно легко ориентироваться. Хороших вам партий!)

Марина (18-01-2016 | 11:17)

Игра просто супер! Всем советую!
Спасибо за отзыв)

Анна (09-01-2016 | 15:08)

Добрый день! Приобрели у Вас игру - спасибо, очень нравится. Возник вопрос: как подсчитывать очки за туннели. Например, я закрываю туннель из 2 ячеек серых двумя желтыми картами, вскрываю три карты из колоды и попадается 1 желтая карта. Я выбрасываю еще одну желтую карту из руки. За такой туннель, на который я потратила 3 вагона, мне идет 2 очка или 4?
Спасибо
Добрый день, Анна. Вы получаете очки не за карты которые потратили во время постройки путей, а за вагоны, которые стоят на поле в конце игры.

Показати більше
Інші цікавинки
Byzanz
   Byzanz

Базар


607 грн. ✓ в наявності

3-6

8+

45
Манчкін Warhammer 40,000
   Манчкін Warhammer 40,000

Munchkin Warhammer 40,000


420 грн. ✓ в наявності

3-6

10+

30+
Укр
Aqua Fest
   Aqua Fest


345 грн. ✓ в наявності

2-4

6+

20-40
Укр
Гавр
  1 Відгук Гавр

Le Havre


1 299 грн. ✓ в наявності
Professor Tempus
  1 Відгук Professor Tempus

Професор Темпус


355 грн. ✓ в наявності

2-5

8+

10-20