Настільна гра Квиток на Потяг: Європа

29
код: 696

2-5

8+

30-60
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

    Одним з найвизначніших залізничних тунелів являється тунель під Ла-Маншем. Його довжина складає 51 кілометр, 39 з них прокладені під дном протоки. Завдяки цьому чуду інженерії стало можливо дістатися з Парижа до Лондона усього за 2 години і 15 хвилин. А вартість пересування значно менша аніж за допомогою пароплавів чи авіації. Але найвизначнішим залізничним тунелем в Європі є Готадський Базисний Тунель. Насправді його спорудження не завершено, але вж на даному етапі його загальна довжина сягає 59 кілометрів і понад 153 кілометри з урахуванням усіх допоміжних та службових переходів і перегонів. Цей тунель значно спростить пересування через Альпи і стане одним з найвеличніших залізничних проектів світу.

Тип: сімейна, економічна стратегія
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 8 років
Мова: не залежить від мови

Ознайомитися з правилами можна тут

 

    Ticket to Ride: Європа – мабуть одна з найпопулярніших ігор подібного плану. Вона надзвичайно проста, якщо судити по правилам і з головою захоплює під час партії. Учасникам належить розвивати залізничне сполучення усієї Європи і змагатися за першість у цій сфері. 


   Як це працює? У кожного гравця на руках будуть карти з вагонами та локомотивами, а також секретні завдання. під час свого ходу учасник гри обирає, що він буде робити. Можна взяти карти вагонів, добрати собі ще завдань, або створити перегін між містами. Сам процес побудови залізниці досить простий. Достатньо сплатити зазначену кількість вагонів певного кольору з руки. Локомотиви, до речі, виступають в ролі вагончиків будь-якого кольору. Але існують ще й тунелі і водні переправи, за які доведеться обов’язково грати з руки локомотиви, чи викладати додаткові вагони. Переможні бали начисляються за довжину неперервного маршруту, кількість перегонів та виконання секретних завдань. Але будьте обережними, адже якщо завдання з карточки на вашій руці не виконане, переможні бали знімаються.
 


   Коротко про головне. Ticket to Ride: Європа – проста і цікава гра, в якій постійно потрібно думати. Рішення кожного ходу можуть привести як до перемоги, так і до поразки. Взаємодія між гравцями мінімальна, буде дуже важко нашкодити іншому гравцю навмисне, тому варто постійно піклуватися саме про себе. Розробити якусь стратегію заздалегідь, звісно можна, але постійно потрібно пристосовуватися до мінливої ситуації. Радимо усім, хто любить багато думати та планувати. 


До складу настільної гри «Ticket to Ride: Європа» входить:

 • ігрове поле (Мапа Європи)
 • 240 пластикових вагонів (по 45 кожного кольору: синій, червоний, зелений, чорний, жовтий + по 3 резервних вагона кожного кольору)
 • 162 ілюстровані карти
 • 15 станцій
 • 5 фішок для підрахунку набраних балів
 • правила гри
 • спеціальний електронний ключ Days of Wonder для доступу на сайт

Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на «Machi Koro», а також на «Everdell». Можливо, Вас також зацікавить таке доповнення як - «Ticket to Ride: Team Asia & Legendary».

Купити настільну гру «Ticket to Ride: Європа» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67

Додати відгук

Игорь (15-02-2022 | 08:42)

Очень легкая и не напрягающая игра. Когда собираемся с друзьями, "Билет на Поезд: Европа" всегда присутствует в списке игр. Ей можно размяться перед мозговым штурмом, либо успокоить страсти после конфликтных игр (наверное успокаивает цветная паутина из составов по всей карте Европы). Советую и взрослым и детям как семейную спокойную игру.
+ Немножечко расширяет познания в географии, например город Брест во Франции становиться просто сенсацией ))))
Добрий день, Ігорю!
Дякуємо за Ваш чудовий відгук про не менш чудову гру ^___^
І ось Вам ще цікавий факт :)
Європейське місто з найдовшою назвою (Lanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllant)
знаходиться в Уельсі (Великобританія). О_о Добре, що цього міста нема у грі :D
Бажаємо Вам гарного дня та більше приємних подорожей ;)

Сергій (24-12-2021 | 18:19)

Чи варто очікувати українською мовою в 2022?
Добрий день, Сергію!
Офіційних анонсів від представника в Україні не було, тому не можемо сказати точно :)
Дякуємо за запитання та бажаємо щасливого Нового року!

Олександра (01-03-2021 | 16:51)

Класна гра, процес будівництва колій між містами дуже захоплює. Чим більше гравців, тим азартніша і емоційніша гра, бо треба якомога швидше займати важливі сегменти. Окрім базової гри купила додаток 1912, де є 6 додаткових карт великих маршрутів і карти малих маршрутів. Якщо чесно, з самим додатком я так і не розібралася (там є різні компоненти, окрім карт), просто використовую звідти карти для базової версії гри.
Колись дуже багато бавилася в гру, зараз менше, бо трохи засмучує, що гра більше на везіння, ніж на певну стратегію, і варіантів виграти не так багато, бо по суті якщо везе з маршрутами, то виграєш, не везе - то вже ніц не вдієш, просто граєш як можеш.
Якість гри (карта, потяги) сподобалася, дуже гарний дизайн. Але досить швидко картки почали стиратися, стали липкими і тьмяними. Особливо це відчувається на картках потягів, бо вони найбільш використовувані
+ гарна гра, достатньо прості правила, подобається всім
- гра на везіння, якість карток не найкраща
Доброго дня, Олександро!
Красно дякуємо за грунтовний і такий детальний відгук до цієї чудової гри!

Вита (15-10-2020 | 09:31)

Добрый день! А в этой версии игры название городов на карте и на карточках маршрутов на каком языке написаны будут? Правила я поняла, что на русском, а вот название городов - это вопрос. На фотографиях показано, что не на русском. А как на самом деле?
Добрый день! Названия городов на игровом поле на английском языке.

Диана (15-05-2020 | 14:35)

Скажите, а правила и карточки в ней на каком языке?
Добрый день. На русском.

Святослав (23-02-2020 | 14:42)

Здравствуйте. Скажите пожалуйста, а когда игра будет в наличии?
Добрый день. Ожидаем в начале марта.

Юлия (27-12-2019 | 23:11)

Все, кто играл у нас в эту игру, в итоге покупали ее себе! Игра не очень конфликтная, требует следить не только за своими карточками, но и за планами соперника. Важно не опоздать со строительством важных перегонов! Есть доля везения (особенно пари выборе маршрутов - иногда могут уже готовые попасться, а иногда совсем не те), но это игру не портит. Однозначно рекомендую! Планируем брать дополнение
Благодарим за чудесный отзыв! Отличных вам партий!

Назар (13-12-2019 | 01:57)

Дуже крута гра, в компанії сподобалась всім)особливо подобається коли витягуєш два локомотива в закриту або карти маршрутів, коли вони в тебе вже прокладені раніше). В першій грі на чотирьох вдалось 138 балів набрати, думаю це непоганий результат.
+ Гарні пластикові фігурки вагонів та станцій, в порівнянні з колонізаторами якість на порядок краща.
Велике ігрове поле майже як в грі престолів.
Чудових вам партій і вражень, Назаре!

Дарья (05-12-2019 | 01:19)

Добрый день, будет ли игра в наличии в ближайшее время?
Здравствуйте, Дарья! Игру ожидаем уже после Нового года. Этот тираж уже закончился.

Тимур (08-03-2019 | 14:53)

Недавно у друзей играл в эту игру, очень понравилось (карта америки была)
Собрался купить домой и не могу понять в чем различие? Или это дополнения? Как понять, что купить?
Это тоже самостоятельная игра, чуть сложнее, чем Америка. Очень рекомендуем.

Володимир (16-07-2018 | 13:18)

Добрий день. Підкажіть, є якась інформація стосовно органайзера для Ticket to ride від Tower Rex? Оригінальний пластиковий (від російського видавця) нажаль залишає бажати кращого.
Доброго дня, Володимир. Ми передамо ваші побажання до Tower Rex. Поки такої інформації не маємо.

Александр (21-01-2017 | 11:25)

Оксана, забираете свои карты обратно. Вот выдержка из правил

"Если игрок не сможет выложить дополнительные карты (или он решит не тратить их), то он должен забрать свои карты, выложенные для строительства туннеля, назад в руку, и на этом его ход заканчивается."
Спасибо)

Оксана (21-01-2017 | 01:54)

Игра супер. Объясните по тунелям: положила 2 синие карты и с колоды вытянула 3 карты, 2 из них синей, а у меня нет столько карт того же цвета и что тогда?
Ответили выше.

Александр (06-12-2016 | 01:22)

Здравствуйте! Купил у Вас эту игру в "черную пятницу", которую уже давно хотел купить! Игра очень интересная, быстро затягивает!) Единственно, есть к Вам вопрос по правилам, по крайней мере не могу понять один момент: обязан ли я обязательно начало и конец любого своего маршрута (первый и последний перегон в любом из маршрутов) застолбить именно своими вагончиками или я могу использовать станцию где угодно и использовать чужие вагончики именно в начале и в конце того или иного моего маршрута? (У меня с отцом просто был спор по этому поводу)) Спасибо заранее за ответ!)
Добрый день, Александр.
Билет на поезд это одна из наших любимых игр.
Станция в игре играет роль джокера, которую можно использовать в любом участке маршрута: то ли в начале, то ли в середине, то ли в конце.

Юлия (23-10-2016 | 17:02)

Какие протекторы сюда можно подобрать?
- только на 5 игроков
Добрый день, Юлия! Для данной игры подоходят Протекторы для карт 100шт. (56 х 87 мм).

Показати більше
Аксесуари
Доповнення

  2 відгуки Квиток на Потяг: Європа 1912

Ticket to Ride: Europa 1912

650 грн.очікується

2-5

8+

30-45
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

   Квиток на Потяг: Азія

Ticket to Ride: Team Asia & Legendary

1 225 грн.очікується

2-6

8+

30-60
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків
Схожі товари

  10 відгуків Ticket to Ride (ENG)

Квиток на Потяг

1 655 грн.очікується

2-5

8+

30-60
Eng

  17 відгуків Мачі Коро

Machi Koro

425 грн.очікується

2-5

7+

30-60
Ру
Розпродаж
залишків

  16 відгуків Еверделл (RU)

Everdell (RU)

2 150 грн.очікується

1-4

13+

40-80
Ру
Розпродаж
залишків

  3 відгуки Ticket to Ride: Північні Країни

Ticket to Ride: Nordic Countries

1 495 грн.очікується

2-3

8+

45-60
Ру
Розпродаж
залишків

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00