Найцікавіші локалізації настільних ігор від магазину ІГРОМАГ 2023


 Пригадайте почуття насолоди від ваших улюблених настільних ігор. Всі вдалі комбінації, успішні ходи, щасливі перемоги та запеклі змагання. Ці моменти спонукають нас розпочинати нові партії знову і знову, аби досягти бажаного та отримати нову порцію ендорфінів. Проте настають такі періоди, коли улюблені ігри набридають, перемагати не так захопливо, а одні й ті самі ілюстрації та написи приїдаються. На щастя, існує спосіб, який надає настільним іграм «другого дихання». Він полягає в адаптації ігор до певної мови та культури шляхом перекладу правил гри, карт, текстів інструкцій та будь-якого іншого текстового контенту, що супроводжує гру. Локалізація настільної гри також може включати адаптацію графічних елементів, символів і зображень, щоб вони відповідали культурним нормам та смакам. Як щодо українських локалізацій? 
 Популярність українського контенту стрімко зростає, зокрема і настілок. Українська мова багата на красномовні, милозвучні та влучні слова й вислови. Тому тренд на локалізації солов’їною був лише питанням часу. Ігромаг ще з 2012 року долучився до ряду тих, хто популяризує нашу мову у світі ігрових феєрій та баталій. Наш відділ локалізацій працює не покладаючи рук над тим, щоб гравці та гравчині насолоджувались іноземними розробками рідною мовою. Ми регулярно робимо анонси та випуски нових перекладених проєктів, як-от цього року українською планується неперевершений «Евердел», оновлене видання карткового «Жаху Аркгема», славнозвісна кооперативна стратегія «Пандемія Спадщина. Сезон 1» та інші відомі настільні ігри. Нумо детальніше розглянемо нинішні розробки та анонси.

Вже у продажу
1. Вогнетвір (Flamecraft)
 

 У грі Вогнетвір 1-5 гравців беруть на себе роль Охоронців вогню, збираючи предмети, розміщуючи драконів і накладаючи чари, щоб покращити магазини міста. Тут ви можете зустріти таких дракончиків як Сапфірко, Зеленоріг, Бузька, Еник та безліч інших милих вогняних створінь. Дракони спеціалізуються на різних предметах (хліб, м’ясо, залізо, кристали, рослини та зілля), і Охоронці вогню знають, які магазини є найкращим домом для кожного. Відвідайте магазин, щоб отримати предмети та послугу від одного з тамтешніх драконів. Зібрані предмети можна використовувати, щоб зачарувати магазин, здобувши репутацію та прихильність усіх драконів у магазині. Якщо вам пощастить залучити химерних драконів, тоді у вас буде можливість забезпечити ще кращу репутацію.

2. Ходу героям нема! (Keep the Heroes Out!)
 

 Асиметрична кооперативна гра про захист підземелля для 1–4 гравців, у якій ви граєте за монстрів, які захищають свої важко зароблені скарби від нападу натовпів мародерів (так званих героїв), які намагаються їх викрасти.
 У свій хід гравці беруть по 5 карт. Ці карти дозволяють їм рухатися, активувати плитки, які вони мають, щоб виконувати дії з тайлами, атакувати героїв і пересувати свої підрозділи. Після ходу кожного гравця, береться карта з колоди героїв. Ваша мета як команди в кожному сценарії — вижити на 3 рівнях загрози від героїв-загарбників, захищаючи скарби в кожній кімнаті. Якщо головний скарб захоплено, гра закінчується, і ви програєте, але якщо вам вдасться захистити скарби досить довго, ви всі виграєте.
 Гра отримала доповнення «Ходу Героям Нема! Помста Магістра Гільдії» , до якого Ігромаг також створив локалізацію. У ньому гравці можуть зіграти за самих героїв разом з оновленими жетонами та новими режимами. 

3. Прадавні історії
 

 У кожному раунді ви та вожді інших племен одночасно (і таємно) берете участь у торгах, щоб вирішити, хто де полює. Чим більше у вас мисливців, тим більшу дичину ви можете зловити, але тим менше ваша швидкість. Найшвидший гравець — тобто той, у кого найменша сума мисливців — йде першим, але у нього не багато мисливців, з якими можна полювати. Щоб полювати, ви призначаєте своїх мисливців до одного або кількох місць, щоб зловити здобич, яка там знаходиться. Здобич представлена ​​плитками поліоміно, і чим більша плитка, тим більша сума потрібна. Мисливці можуть бути поранені в процесі, а це означає, що ви візьмете менше карт мисливців наприкінці раунду, щоб поповнити свою руку. (Вони не довіряють вашому керівництву, коли ви їх травмуєте!)
 У другій фазі раунду ви розфарбовуєте свою печеру плитками тварин, зібраними під час фази полювання. Коли ви виконуєте побажання Старійшин, розмальовуючи свою печеру певним чином — наприклад, завершивши горизонтальну лінію або з’єднавши протилежні кути або оточивши легендарну тварину з усіх боків — ви розміщуєте один або кілька жетонів тотемів на це завдання. Перемагає той, хто першим скине свої вісім жетонів тотемів.

Незабаром у продажу

1. Картографи (Cartographers)
 

 У настільній грі Картографи гравці змагаються, щоб отримати найбільшу кількість зірок репутації до закінчення чотирьох сезонів. Кожного сезону гравці малюють на своїх аркушах карт і заробляють репутацію, виконуючи укази королеви до завершення сезону. Перемагає гравець з найбільшою кількістю зірок репутації наприкінці зими!

2. Левада (Meadow)
 

 Це чудесна колекційна гра, що складається з понад 200 унікальних карток із авторськими акварельними малюнками. У грі гравці виконують роль дослідників, які змагаються за звання найвправнішого спостерігача природи. Щоб виграти, вони збирають картки з найціннішими видами, ландшафтами та відкриттями. Їхня подорож керується пристрастю, цікавістю до світу, допитливим розумом і бажанням відкрити таємниці природи. Змагання тривають біля багаття, де гравці борються за досягнення цілей своїх пригод.
 У цій настільній грі середньої складності для 1-4 гравців учасники по черзі розміщують жетони шляху на одному з двох ігрових полів. Розміщення жетона на головному полі дозволяє гравцеві отримувати карти, але гра в них вимагає виконання певних вимог. Розігрування жетона на полі для багаття активує спеціальні дії (що допомагає реалізувати обрану стратегію) і дає можливість досягти цілей, які дають додаткові бали. Протягом усієї гри учасники збирають картки на своїй леваді та в околицях. Зрештою, перемагає гравець, який набрав найбільшу кількість балів на картах і на полі для багаття.

3. Цитаделі (Citadels)
 Цитадели  Цитадели

 Гравці беруть на себе нові ролі кожного раунду, щоб представляти персонажів, яких вони наймають, щоб допомогти їм здобувати золото та зводити будівлі. Гра закінчується після завершення раунду, в якому гравець зводить свою восьму будівлю. Потім гравці підраховують свої бали, і перемагає гравець з найбільшою кількістю балів.
 Гравці починають із кількома картками будівель на руках. Будівлі бувають п’яти кольорів, причому фіолетові будівлі зазвичай мають особливі здібності, а інші кольорові будівлі надають перевагу, коли ви граєте певними персонажами. На початку кожного раунду гравець, який був королем у попередньому раунді, навмання скидає одну з восьми карт персонажів, вибирає одну, потім передає карти наступному гравцеві, поки кожен гравець таємно не вибере персонажа. Кожен персонаж має особливі здібності, і користь будь-якого персонажа залежить від вашої ситуації та ситуації ваших супротивників. Потім персонажі виконують свої дії в порядку чисел: вбивця знищує іншого персонажа протягом раунду, злодій краде все золото в іншого персонажа, чарівник обмінюється картами будівель з іншим гравцем.
 За хід гравець заробляє два або більше золота (або бере дві карти будівель, а потім скидає одну), а потім за бажанням будує одну будівлю (або до трьох, якщо грає за архітектора в цьому раунді). Будівлі коштують золота, що дорівнює кількості символів на них, і кожна будівля коштує певну кількість балів. Крім балів від будівель, наприкінці гри гравець отримує бонусні бали за наявність восьми будівель або будівель усіх п’яти кольорів.

4. Острів залізниць (Isle of Trains: All Aboard)
 

 Це карткова гра зі створення двигуна, у якій картки мають різноманітне використання: ви можете використовувати картки як локомотиви, вантажні вагони, пасажирські вагони або будівлі, щоб підвищити ефективність і можливості свого поїзда. Картки також можна витратити на оплату будівництва ваших нових вагонів і будівель, або ви можете використовувати свої картки як вантаж і завантажити їх у доступні вантажні вагони.
 У вас також буде цілий ряд пасажирів, яких потрібно доставити в різні пункти призначення. Ви обираєте цих пасажирів випадковим чином, витягуючи їх із сумки, будуючи пасажирські вагони та певні локомотиви. Потім ви можете завантажити пасажирів у будь-який доступний пасажирський вагон. Коли пасажирів доставлять до місця призначення, ви миттєво отримаєте чудовий бонус!
 Гра закінчується, коли виконано певну кількість контрактів або доставлено певну кількість пасажирів. Гравець здобуває перемогу отримавши найбільшу кількість балів шляхом побудови власного поїзда, виконання контрактів та перевезення пасажирів.

5. Відьомська круговерть (Whirling Witchcraft)

 Учасники починають з чотирьох карток рецептів, а також кількох інгредієнтів на робочому столі. Інгредієнти бувають п’яти типів, і у вас є обмежена кількість місць для кожного типу на робочому столі.
 Гравці використовують карти рецептів, щоб начаклувати якомога більше інгредієнтів. Далі додають створені інгредієнти у свій казан, щоб передати його заклятому ворогові – гравцеві праворуч. Кожна чаклунська стільниця може містити обмежену кількість інгредієнтів. Якщо гравець передає своєму суперникові більше інгредієнтів, ніж стільниця того може втримати, залишок слід повернути гравцеві, який передав казан, і викласти ці інгредієнти у його чаклунському колі. Перемагає той, хто збере у своєму чаклунському колі 5 або більше інгредієнтів. 

 Більше інформації ви можете дізнатись на нашому графіку локалізацій.
 Локалізація настільної гри потребує об’ємної праці та немало часу, адже цей процес складається з низки етапів на кшталт пошуку затребуваної гри, перемовин з видавцем, підписання контракту, перекладу та адаптації для українського ринку тощо. Ігромаг зацікавлений в тому, щоб локалізувати найкращі проєкти за вашими вподобаннями. Тому якщо ви бажаєте, щоб якась захоплива гра заговорила українською – заповніть, будь ласка, цю невеличку анкету . Наш відділ обов'язково розгляне кожну заявку та зв'яжеться з вами, якщо запропонована вами гра буде обраною для локалізації.
 
Нумо вдосконалювати світ українських настільних ігор разом!
Інші записи
Ігромаг на Книжковій країніІгромаг на Книжковій країніЗбір для джедаїв ППОЗбір для джедаїв ППОБлагодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Благодійна ігротека в клубі «Ігромаг»: збір для фонду «Добрі донати»Ігротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагІгротеки березня від клубу настільних ігор ІгромагСередньовіччя в настільних іграхСередньовіччя в настільних іграх14 лютого: що подарувати коханим?14 лютого: що подарувати коханим?Все що потрібно знати про Dungeon and DragonsВсе що потрібно знати про Dungeon and DragonsЗвіт новорічного флешмобуЗвіт новорічного флешмобуІгротеки лютогоІгротеки лютогоГуцульські ігротекиГуцульські ігротекиНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуНастільні ігри про космос: відправляймось у пригодуТОП карткових ігор: для двох чи компаніїТОП карткових ігор: для двох чи компаніїКлуб настільних ігор: розклад на січеньКлуб настільних ігор: розклад на січеньЗ Новим Роком 2024!З Новим Роком 2024!Плани видавництва на 2024 рікПлани видавництва на 2024 рікЗвіт видавництва за рікЗвіт видавництва за рікЗвіт благодійності за рікЗвіт благодійності за рікВітаємо зі святом Різдва Христового!Вітаємо зі святом Різдва Христового!Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Графік роботи на Різдво та Новий рік 2023-2024Розклад пʼятничних ігротек в грудніРозклад пʼятничних ігротек в грудніЯк обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Як обрати найкращі подарунки на Новий рік та Різдво?Ігромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Запас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівЗапас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагФінансова грамотність в настільних іграхФінансова грамотність в настільних іграхЯк з’явилась перша настільна гра?Як з’явилась перша настільна гра?Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись