Настільна гра This War of Mine: The Board Game (UA)

7    Відео
код: 9175
У настільній грі This War of Mine сюжет заснований на подіях громадянської війни в Боснії 1992–1995 років. При створенні автори вивчили справжню документацію, взявши за прототип столицю Боснії і Герцеговини — Сараєво. У грі показана війна як вона є — без пафосу та історій про славних героїв. Показано зворотний бік, життя простих людей, які не є солдатами, але теж ведуть свою боротьбу.

Тип: кооперативна, на кубиках, варгейм, на виживання
Видавець: Ігромаг (Україна), Awaken Realms
Кількість гравців: 1-6
Час гри: 45-120
Вік: 18+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри This War of Mine: The Board Game можна тут

Гра This War of Mine — це симулятор виживання мирних жителів в умовах громадянської війни. Адаптація однойменної відеогри. Гра розрахована на 1–6 гравців від 18 років. Час партії — 45–120 хвилин.

This War of Mine: The Board Game — це настільна версія відеогри, сюжетного симулятора виживання, в якому ви граєте не за військових, а за мирних жителів. Настілка розширює всесвіт першоджерела, поглиблюючи сюжет і спираючись на взаємодію людей, якими рухає інстинкт виживання.

Ідея авторів була в тому, щоб показати інший бік війни. Крім епічних битв і м’язистих воїнів у ній є й те, що залишається за кадром. А саме — виживання цивільних у тилу. Щодня їм доводиться стикатися з новими перепонами та приймати складні рішення. І найскладніше з них — всупереч усьому, залишитися людьми. У їхньому світі найважливіше не сила і сміливість, а людяність.


Історії простих людей


Мета гравців — допомогти персонажам пережити війну. Кожен раунд ви будете виконувати завдання, кожне з яких стане перевіркою вашої людяності. Кожна ваша дія матиме наслідки, і деякі рішення можуть у підсумку коштувати надто дорого. Про це ви дізнаєтеся з Епілогів.

Удень персонажі ховаються в зруйнованому прибутковому будинку, намагаючись зробити з нього житло: будувати меблі, розбирати завали, лагодити приміщення, укріплювати сховище, зберігати в ньому тепло, добувати їжу і воду.

Вночі потрібно охороняти місце від мародерів і бандитів. Деякі з вас стануть дослідниками, які під покровом темряви шукають медикаменти, спорядження та інші необхідні для життя речі.

Протягом сюжету ви зустрічатимете різних персонажів, у кожного своя історія. Нова зустріч — це нова можливість для пригоди, несхожа на попередню.

 

Кінематографічне занурення


Основна механіка гри This War of Mine — Open and Play. Просто розкладіть гру і починайте. Не потрібно витрачати час на вивчення. Правила ви будете дізнаватися в міру ігроладу, щоб не перевантажуватись на початку. Ви поступово дізнаватиметеся, на що здатні ваші персонажі. Завдяки цьому у вас складеться враження, що ви занурилися в атмосферне кіно.


Як проходить ігролад?


За правилами гри This War of Mine, кожен раунд ділиться на фази:

  1. Ранок. Відкрийте карту події. Вони додають у житло жетони холоду, а також додають або відбирають речі.
  2. День. Виконуєте завдання, щоб розв’язати нагальні проблеми: голод, хвороба, поранення, втома або депресія. Персонажі шукають їжу і воду, розбирають завали, покращують інвентар, а може навіть зустрічають гостей.
  3. Захід сонця. Зовні стає дедалі небезпечніше, але вийти все одно доведеться. Тож підготуйтеся: поїжте і відновіть сили. Депресія і холод впливають на кількість запасів їжі.
  4. Нічна вилазка. Тихо й обережно виберіться назовні в пошуках продуктів та ліків. Дорогою ви можете зустріти різних людей, тож будьте максимально обережні.
  5. Нічний наліт. Тим із персонажів, хто залишився в притулку, доведеться захищати його від мародерів, які захочуть відібрати ваші припаси. Для цього ви використовуєте різну зброю.
  6. Світанок. Ви знову збираєтеся разом, щоб перевірити стан тих, хто вижив, розібрати здобич і виконати інші важливі завдання.


Кожен день унікальний


У грі This War of Mine: The Board Game кожен ігровий день непередбачуваний, тож повторів не буде. Навіть якщо ви прийдете в уже знайоме місце, події розгорнуться по-новому.

У наборі є книга на 160 сторінок, яка містить 1947 історій персонажів. Вона допоможе вам зануритися в атмосферу гри та перейнятися характерами героїв.

Кінець гри настає при оголошенні перемир’я. Якщо ваша команда вистояла — ви перемагаєте. Необов’язково проходити всю гру за раз, партія може розтягнутися не на одну годину. Ви можете «зберегтися» і продовжити наступного разу.


Кому варто купити гру This War of Mine?

 

Ця гра сподобається поціновувачам сюжетних симуляторів виживання, в яких потрібно не тільки кидати кубики й битися, а й приймати складні рішення, продумуючи наперед можливі наслідки. Тут є елемент не тільки стратегії, а й психології, що робить гру глибокою та реалістичною.

Якщо вам подобається такий жанр, то Ігромаг рекомендує також купити Зима Мерців: Гра перехресть та Пандемія Спадщина: Сезон 1.

Комплектація настільної гри «This War of Mine: the Board Game (UA)»:

  • 12 деталізованих мініатюр персонажів
  • 3 спеціальні шестигранні кубики
  • 1 десятигранний кубик
  • прозорі блакитні водяні маркери
  • маркери дерева та спорядження
  • 1 маркер шуму
  • жетони для позначення всього, що гравці можуть знайти та зібрати
  • ігрове поле
  • книга з 1000 сценаріїв (приблизно 128 сторінок)
  • журнал
  • 200 карток
  • 2 аркуші зі сценаріями
  • правила гри
Додати відгук

Алла (05-04-2025 | 17:01)

Мій головний висновок після однієї недограної партії - вона прекрасна в своїй жахливості.

Напевно, основне - це те, що до її сценаріїв треба відноситися досить відсторонено, щоб після партії не залишилось відчуття спустошеності.

Грали зіграною компанією в п'ять людей вперше і розбирались на ходу, що значно затягнуло процес і через що, в тому числі, не дограли: затягнулось на більше ніж 4 години, під кінець всі були виснажені психологічно, і було прийняте рішення зупинитись.

Чи хочеться повторити досвід - тверде НІ! Особливо враховуючи нинішні події.

Чи радила б цю гру? Поціновувачам жанру - однозначно! Загалом - як мінімум, людям, які вміють не приймати близько до серця реалістичні кризові повороти подій ігроладу.

Залишаю таку оцінку саме через враження і розуміння, що гра досягла свого - пробрала до кісток, хоча і з занадто негативним забарвленням.
+ - атмосферність;
- кризовість на максималках;
- реалістичність сценаріїв
- - довгий важкий післясмак;
- кризовість на максималках;
- реалістичність сценаріїв.
Доброго дня, Алло!
Дякуємо вам за такий дійсно цікавий та по-справжньому глибокий відгук на цю відому гру, що з головою занурює вас в вир подій - її навіть залучили до обов'язкової навчальної програми в Польщі.
Бажаємо вам мирного неба та цікавезних партій в самі різні настілки!

Дмитро (13-12-2024 | 11:04)

Ми грали в цю гру вчотирьох. На коробці написано, що можна грати від 1 до 6. Хоча насправді обмежень нема, але комфортно грати вдвох. В цій грі не так як в Dead By Winter, де в кожного є свій персонаж. Тут всі персонажі загальні. І хоч ви можете їх розділити між гравцями (але я цього не раджу), рішення що робити ви приймаєте колективно. Головний на мій погляд недолік гри - персонажів потрібно постійно вбивати і тягнути нових. Вам не потрібно прив'язуватись до конкретного персонажа інакше ви не виграєте. Якщо ви граєте неоднорідною компанією, рано чи пізно в грі з'являється лідер, який тягне всю ковдру на себе, тобто приймає всі стратегічні рішення. Якщо хтось зависає в телефоні, хтось просто вирішив провести вечір з бокальчиком, то ці люди будуть відверто нудьгувати. В цю гру неможна грати людям, які психологічно не готові програвати. Очікуйте, що перші 3 партії ви провалите.
+ Приємні пластикові компоненти, як в Руїнах Арнаку. Рольова складова. Цікавий сюжет.
- Низька реіграбельність. Психологідно деморалізує. Комфортно грати лише вдвох. Складний мікроменеджмент.
Доброго дня, Дмитре!
Дякуємо за ваш відгук та перші враження від гри! Так, вона дійсно дуууже різниться від Зими Мерців в сторону реалізму. А от відносно низької реграваності і кількості гравців ми з вами будемо сперечатися - бо реграваність тут на дуже високому рівні, варто лише заглянути в "Серце гри" - журнал з кількістю енкаунтерів та можливостей, а відносно кількості людей, все залежить в залученості, бо наші партії були і в соло і на 4-5 людей і всі проходили в повному зануренні в гру
Також радимо намагатись як раз не втрачати жодного персонажа, як і в комп'ютерній версії гри, що заснована на реальних подіях - облога міста Сараєво
Бажаємо вам атмосферних партій та вдалих рішень!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись