Найдешевші настільні ігри
Відомо, що світ настільних ігор — це магічний міст, що поєднує фантазію та логіку. Він дивує своєю чарівністю та універсальністю, адже настілки можуть слугувати як мозковий тренажер, відігравати роль незабутньої розваги або засобу зближення з родиною та друзями.
Однак, чи відомо, що мистецтво розваги доступне кожному?
Це дійсно так. Веселощі та враження такого роду не залежать від розміру вашого гаманця. Для того, щоб переконатись у цьому, Ігромаг пропонує поглянути на
добірку дешевих настільних ігор, які не спустошують ваш гаманець, але наповнюють душу радістю та задоволенням.
Koi-Koi / Кой-Кой — це карткова класика у жанрі дуельних ігор. Виконана в оригінальному оформленні східної тематики, гра має прості правила, які можуть нагадувати традиційний покер: обидва учасники ходять почергово без пропуску ходів, викладають на стіл долілиць одну з карт з руки поверх карт на столі та відкривають верхню карту колоди, виклавши її поверх однієї з карт. Як і в Покері, в Кой-Кой (Koi-Koi) застосовуються різні за кількістю комбінації, а також масті карт з різною вартістю. Перемогу здобувається за підсумком кількох партій.
Level 10 Десятий рівень / Level 10 — це швидка карткова головоломка в стилі 8-бітної гри, у якій від 1 до 5 гравців, в компанії з головним героєм Лінк, намагаються пройти 10 рівнів та перемогти всіх міньйонів лиходія Ґанона, щоб врятувати країну Гайрул. Під час гри учасники викладають карти в 5 рядів, відповідно до кожного з 5 ігрових світів, дотримуючись правил розміщення. Вони здобувають перемогу, якщо зможуть викласти всі 40 карт рівнів та 10 карт перезапуску.
Арборетум / Arboretum — карткова сімейна стратегія для 2-4 гравців, перед якими стоїть завдання створити найкращий парк, викладаючи карти у дендрарій таким чином, щоб утворювати стежинки поміж деревами для приємних прогулянок. Гра володіє привабливими художніми ілюстраціями та збільшує обізнаність учасників у породах дерев.
Нізам / Nizam — це карткова версія відомого казуального жанру «три в ряд», де гравцям потрібно збирати лінії з однакових дорогоцінних каменів і здобувати бали. Гра включає 2 режими: базовий — для початківців, та розширення «Перлина сходу» — додає елементи тактичного планування та посилює конкуренцію. У грі можуть брати участь від 1 до 5 учасників, а ігровий процес займає 20-30 хвилин.
Шл#к би трафив! / No thanks! — швидкий філер на збір сетів зі ставками та доступними правилами, де гравці повинні залучити всю свою удачу, щоб набрати якнайменше балів, що є запорукою перемоги. Учасники по черзі тягнуть карту та роблять вибір: взяти її собі чи «відкупитися» від неї однією зі своїх фішок. Гра володіє високою реграбельністю та врятує від нудьги будь-яку компанію.
Будьмо! — карткова гра для дорослих, яка покликана розвеселити застілля в компанії від 4 до 10 гравців. Для ігрового процесу варто приготувати трохи більше закусок та не надто міцний алкоголь, адже у ній учасникам доведеться пити поодинці, разом з друзями, з партнерами, перевіряти реакцію і знову пити. Гравці почергово тягнуть карту, після чого або виконують написане на ній завдання, або п’ють «штрафний». Гру можна використовувати у якості звичайної карткової колоди, адже вона містить класичні позначення та масті на картах.
Салат: Рецепт Успіху / Point Salad — це простенька настільна гра з яскравими картинками на збір сетів. У ній від 2 до 6 гравців готують салати за рецептами та збирають для них потрібні продукти. Всі карти в грі двосторонні: з одного боку — «рецепти», за які гравці отримують переможні бали, з іншого – інгредієнти для них. Протягом гри потрібно збирати карти так, щоб у сумі була достатня кількість інгредієнтів, що підходять під вибрані рецепти.
Тако Сік Ковпак Торт Піца / Taco Hat Cake Gift Pizza — святкове продовження карткової гри
Тако Кіт Коза Сир Піца. Настілка покликана додати веселощів до ігрового дозвілля у компанії від 2 до 8 гравців, яким необхідно спритно скинути всі карти на руках та не забрати їх зі столу знову. Учасники почергово викладають по 1 карті на стіл, називаючи слова: Тако… Сік… Ковпак… Торт… Піца… Коли назване слово збігається з написом на картці, гравці накривають руками стопку карт у центрі. Останній, хто поклав руку, забирає всю стопку викладених карт. Гра містить нові картки, в тому числі й спеціальні у вигляді «Ніндзя», «Однорога» та «Мавпи».
Пам’ятайте, що вартість не завжди визначає якість. Розважайтесь та розвивайтесь, не витрачаючи багато, і нехай кожна настільна гра вартуватиме вашої уваги та часу, навіть якщо вона поміщається у долоні.