Вставай! Мила моя, вставай! 

   Друзі, з 21 березня ми почали опрацьовувати онлайн-замовлення і по можливості працювати. Адже це ще більше підсилює віру в перемогу й дає можливість долучитися до відновлення економіки в ці складні для нас часи. 

   Всі замовлення опрацьовуються в порядку надходження та відправляються Новою Поштою (у міру сил і теж залежно від ситуації) протягом 3 днів. Але ми обов'язково зв'яжемося з усіма, хто оформив замовлення, телефоном або у одному з месенджерів. Сподіваємося на ваше розуміння.

   Також наш затишний магазин на Івана Франка, 12 працює з вівторка до неділі з 12:00 до 18:00.

   Жодним чином ми не маємо на меті підтримувати виробників ігор країни-агресора. Будь-які постачання з цього напрямку зупинені. Проте зараз у нас на складі залишилися російськомовні ігри, які ми оплатили ще до 24 лютого. Ми вважаємо, що буде доцільним розпродати ці залишки і відправити частину отриманих грошей на підтримку ЗСУ, частину у фонди відновлення України та на гуманітарну допомогу українцям, котрі постраждали від нападу, й частину використати для повноцінного поновлення роботи магазину та подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

   З початку війни наша команда намагається допомагати тим, хто цього потребує, передаючи настільні ігри дітям в укриттях та лікарнях. А з виручених коштів ми зможемо зробити ще більше корисних справ і посприяти швидшому відновленню економіки України.

   Ми постараємося працювати без втрат якості та швидкості й будемо на зв'язку в наших соцмережах і месенджерах.

   Все буде Україна!

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись