Вперше зіграли з дружиною у Львові. І одразу ж купили собі! Це досить проста гра, але тим не менш цікава і на 2х і на компанію з 4 осіб. Це така собі версія тетрісу але у взаємодії, бо то хтось взяв карти які потрібні тобі, а то ти ще не зібрав достатньо балів а основні чорні карти вже розібрали і це все бажано враховувати, аби назбирати якомога більше переможних балів. Тайли класні на дотик, гарні кольори, навіть коробочка стильно виглядає. А для нас з дружиною це не просто гра, це ще й спогади про весільну подорож до Львову. І коли ми сідаємо грати це переміщує нас в ті чудові моменти❤️ Також вона досить швидка що теж приємно коли хочеться швиденько в щось зіграти!