Сьогодні хочу поділитись враженнями від гри "Хроніки мегаполіса". Перше, на що хочу звернути увагу, це дизайн. Дуже класні арти, все таке атмосферне, яскраве. Так і складається враження, що потратив кудись у постапокаліпсис. Карти дуже хорошої якості. Такі гладенькі, приємні. Картонні компоненти теж якісні. Ніяких нарікань. Зіп-пакетики для зберігання компонентів, щоб вони не розбігались по коробці і не перемішувались між собою. Правила прості, написані зрозуміло. Сіли і граємо. Тут хочу зробити невеличкий відступ про свою уважність (ні). Коли виклали зелену карту вченого (А), але зіграли по правилах реформатора (Б), бо я просто не помітила, що прочитала не те. Ну що ж, я і уважність - дві прямі, які цього разу не перетнулись. Повертаючись до гри. Вона складається з трьох раундів, в кожному з яких гравці спочатку методом драфту відбирають свої стартові карти, а потім роблять ходи по черзі, поки в когось на руках не закінчаться карти. В свій хід гравець може викласти карти у відповідний колірний район або Мегаполіса, або Родинної домівки. І тут треба добренько думати, що і куди викласти, щоб в кінці раунду сума твого району не перевищувала суму району Мегаполіса і при цьому перевищувала суму відповідного району домівки суперника. Або хоча б дорівнювала... І це, скажу я вам, не так вже й просто, бо суперник також намагається зробити те саме. І постійно бере і сплутує всі твої плани своїми картами, прапорами повстанців абощо. Поки що ми зіграли три партії. Щоразу використовували інший комплект синергії, щоб скласти повне враження. Кожна партія вийшла неповторною. Тому можна сказати, що реграбельність цієї гри дуже хороша. Особливо, якщо карти синергії вибирати випадковим чином. В цілому, гра дуже сподобалась і залишила приємні враження. Тому що це просто, швидко, азартно, стратегічно.
Що очікує на нас у постапокаліпсисі? Світ мороку і зла? Чи, навпаки, райдужне життя у світі добра? Давай перевіримо, адже ти даєш таку можливість. Наші з тобою зустрічі тривають три дні, під час яких ми розбудовуємо власну родинну домівку, не забуваючи при цьому і про розбудову Мегаполіса. Бо імператор не любить, коли хтось його перевершує. І за це може вигнати всю родину з міста. Також не варто забувати слідкувати і за домівками в районах сусідів, щоб вони не побудували щось краще за мене і не отримали імператорську милість. І тоді є всі шанси здобути перемогу в цьому прекрасному новому світі.