Настольная игра ВСУ: Armed Forces of Ukraine / AFU: Armed Forces of Ukraine

17    Видео
код: 7724
Настольная игра ВСУ: Armed Forces of Ukraine / AFU: Armed Forces of Ukraine
количество игроков
1-2
возраст
12+
время игры
30-60
Укр
ТОПоплата частями
Лучшая настольная игра про ЗСУ!
 • Google відгуки 4.8 (1035 отзывов про Игромаг)
 • Магазин настольных игр №1 в Украине.
 • Более 15000 положительных отзывов.
 • С вами с 2008 года.
 • Открываем и показываем игры.
 • Играем с вами.
 • Доставляем в срок.
 • Проблемы с игрой? Решаем быстро.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовывоз
- Доставка курьером
- Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата:
- Наличными
- Visa/MasterCard
- Наложенный платеж
- оплата частями
  «Завили сурми, поле палає,
 Знову орда із боліт наступає,
 Суне і суне, та ворог не знає,
 Що на нього в нашім краю
 Тільки смерть чекає!»

                                              Александр Ярмак (YARMAK) «Дике поле»

Тип: карточная, колодостроительная
Издатель: Kilogames (Украина)
Кол-во игроков: от 1 до 2 игроков
Время игры: от 30 до 60 минут
Возраст: от 12 лет
Язык: украинский

Ознакомиться с правилами настольной игры про ЗСУ можно здесь

     Украинский геймдизайнер Владимир Семенив вместе с издательством Kilogames предлагает вашему вниманию настольную игру про ЗСУ – ВСУ: Armed Forces of Ukraine (ЗСУ: Armed Forces of Ukraine). Игроки смогут испытать свои силы в преодолении армии оккупантов с помощью карточной колодостроительной игры. Вам нужно будет тщательно планировать свою стратегию, чтобы, выбирая нужные карты, укреплять армию, отражать атаки врага и совершать наступление. Вы можете вступить в ряды ВСУ вместе с полком Азов, еще раз потопить крейсер «Москва» и воспользоваться военной помощью от союзников.
 


   Игроки могут выбирать 2 режима:
 • соло-игру
 • игру на двоих

 Причем ни в одном из режимов вам не придется брать на себя ненавистную роль оккупантов, ведь вы будете играть только за светлую сторону))

Выбрав режим настольной игры про ЗСУ, игроки (или игрок) получают по 7 карт из колоды. Каждый ход игроки будут вынуждены перекрывать стоящие перед ними угрозы в виде трех карт из колоды оккупантов. Если он этого не сделает, будет вынужден добавить в колоду карту паники.


 Противостоять оркам нужно будет с помощью противопоставляемых им средств в реальной борьбе. То есть, Джавелины против танков, ПВО против истребителей и т.д. Игрокам нужно пытаться формировать свою колоду так, чтобы она была способна противостоять любому вооружению оккупантов.
 


 Игра ВСУ: Armed Forces of Ukraine создана украинцами в первую очередь для украинцев, чтобы ни на миг не забывать о происходящем на востоке нашего государства. В игровой форме детям будет легче рассказать о войне. Иллюстрации на картах великолепны и достоверны. Настольная игра ЗСУ будет отличным подарком любому украинцу, от ребенка до взрослого.
 

Комплектация настольной игры «ВСУ: Armed Forces of Ukraine (ЗСУ: Armed Forces of Ukraine)»:

 • 20 стартовых карт игроков
 • 90 карт ВСУ
 • 8 карт международной помощи
 • 16 карт паники
 • 64 карти врагов
 • 11 карт событий
 • 11 карт достижений
 • 11 карт объектов
 • 1 карта первого игрока
 • 2 промо карти
 • книга правил
Добавить отзыв

Альона (01-02-2024 | 01:06)

Люблю тебе за твій патріотизм. Ти вся така атмосферна - військово-патріотична. Твої сорочки, твої зображення. Все дуже гарно.
Наша перша зустріч виявилась геть невдалою. Адже за твоєю зовнішністю ховалися зовсім незрозумілі правила. Я вже було думала, що ця зустріч виявиться також і останньою. Але, подумавши декілька днів, я вирішила дати тобі другий шанс. Для цього довелось дуже ретельно розбирати твою інструкію. Ну що ж. Виявилось, що ти не така вже й заморочена. Треба просто знайти підхід до тебе.
З тобою ми переживаємо дві фази - вторгнення та повномасштабна війна, під час яких боремось із загарбниками. Іноді наша боротьба успішна, часом же ми втрачаємо наших бійців. Крім того, ми наймаємо нових воїнів в свою армію, отримуємо міжнародну підтримку, деблокуємо об'єкти. І все це заради перемоги.
Доброго дня, Альоно!
"Боріться і поборете!"(с)
Мирного вам неба і скорішої Перемоги!

Альона (01-09-2023 | 14:39)

Чесно, гра принесла неабияке розчарування. Почалося все з правил. Це якась жесть. Я не знаю, для кого вони написані. Ми не зовсім тупі і нерозумні, але правила нам дались надто важко. Коли вже ніби хоч якось допетрали, як грати, з'ясувались, що в нас повний пересорт та недобір карт. Розібрались і з цим, на що знадобилось близько тижня часу. Сіли грати. Але ні. Нам ця гра не зайшла. І лежить вона поличці тільки в якості патріотичної складової колекції
+ Актуальність
- Правила, перебіг гри, проблеми з комплектацією
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо за цікаву думку про гру. Це дійсно нелегка гра і за механікою, і за тематикою, але трохи розібравшись все стає на свої місця :)
Бажаємо Вам мирного неба та перемоги!

Олег (10-08-2023 | 16:14)


Дуже цікава гра. З дружиною вирішили пограти в неї коли все ж війна скінчиться і події будуть сприйматися більш спокійно. Але з правилами вже ознайомилися. Тому поки що гра чекає свого часу. Є маленьке зауваження: з протекторами колоди карт перестають поміщатися в коробку з під гри (колоди стають більшими на товщину протекторів) - тому довелося багато чого переробити щоб і протектори були на картах і гра залишилася приємною на вигляд. Результат на фото.
+ Актуальна тематика
- Теж тематика - війна не скінчилася - тому грати спокійно може не вийти не одразу
Доброго дня, Олегу!
Щиро дякуємо за відгук. Гра дійсно є дуже актуальною за тематикою. Але радимо все ж таки спробувати пограти в неї та відчути насолоду, знищуючи ворога:)
Бажаємо перемоги та мирного неба!

Олександр (06-07-2023 | 17:20)

Маю вже 20+ соло партій тож можу дати певний відгук. На двох гра не зайшла але відкрилася як чудове соло, і мій відгук в першу чергу саме про СОЛО режим. Так, гра має певний поріг який варто перейти, для мене це були перші дві партії(по 30 - 40 хвилин), починаючи з третьої питання майже повністю пропали(в середньому партія займає 20 хвилин).Тематика в грі дуже сильна навіть у механіках, як то очищення руки шляхом жертвування слабших підрозділів, чи карти паніки які блокують можливість комбінувати підрозділи. Хоч механіки у карт схожі(захист, атака, певний рід військ), та коли береш у руку то сприймаєш кожну по особливому чи то певний підрозділ чи карта паніки чи об'єкт для деблокади. Це і плюс і мінус адже сприйняття може бути різним і іноді болісним. Тож якщо відчуваєте що це може тригернути, спочатку спробуйте десь у клубі чи друзів зіграти одну дві партії.
+ Таймінг - приблизно 20 - 25 хвилин.
Ціна - у багатьох ігор це ціна доповнення з 50 карток і двох мініатюр.
Чудовий соло режим.
- Однозначно органайзер. Гра швидка і щоразу сортувати картки забирає час.
Реіграбельність - на жаль приблизно через 25 - 30 партій сховалась на поличку в очікуванні доповнень. У гру явну просяться нові механіки що ускладнять ребус і приберуть часом сильний рандом у колоді подій
Доброго дня, Олександре!
Дякуємо за Ваш розгорнутий відгук, який стане у пригоді наступним відвідувачам сайту :)
Бажаємо вам мирного неба та переможних партій!

Lee (18-05-2023 | 04:09)

Здається, що на барахолці її вже повно...
Не перший раз чую негативний відгук, навіть від досвідченних гравців.
Вітаємо!
"На колір і смак товариш не всяк" - каже народна мудрість :)
Радимо завітати до нас у клуб і на власному досвіді сформувати думку, адже різний ігровий досвід та життєвий дає нам різноманіття думок та відгуків :)

Артем (20-04-2023 | 15:10)

Скажу так - ця гра не та, чим її собі уявляють більшість гравців. У такий час робити тематичні настілки це круто з точки зору продакшену і розповсюдження усвідомленості важливості подій в Україні серед іноземців. Але в неї жахливо грати, вона надскладна в плані колодобудування, очищення руки від непотрібних карт тут завуальовано як поранення бійця і відправки його до госпіталю, та і взагалі правила читаються дуже важко, кожного разу потрібно щось перечитувати, бо нюансів купа. Як і в реальному житті, баланс сил тут теж нерівний, але цього варто не треба було робити у настільній грі. Мені не подобається настільна гра, у якій немає балансу, та і по суті можна вважати це соло грою. Якщо порівнювати її, наприклад, з Відважними, де обоє гравців грають один проти одного за різні країни, то ми розуміємо, що у сьогоднішні часи така гра не принесе ніякого відвороту грати, скажемо, за німців, хоча
Доброго дня, Артеме!
Так, гра далеко не легка прогулянка з чималою кількістю нюансів
Але не погодимось з вами - баланс в грі є, і він дійсно чудовий та пройшов через чималу кількість тестувальників й гравців. Ба більше він трошки підкорегований в другому українському тиражі!
Оцінки на BGG теж говорять за себе) Бажаємо вам гарних партій, чудової техніки й добрих побратимів!

Микола (20-12-2022 | 18:43)

Дуже цілісна гра, яка чудово передає відчай та жах війни. Постійно треба приймати непрості рішення. Що краще зробити зараз: спробувати затримати ворога наявними силами і вберегти мирне населення (карта паніки) чи відступити і підтягнути резерви пізніше (компенсація). Коли граєте у двох - варто грати проти гри, а не один проти одного.
+ Тематика та карти на зразок "Бавовна"
Можливість грати соло
Непередбачуваність подій
- Трохи заскладні правила
Вітаємо, Миколо!
Дякуємо за ваш відгук :)
Гарних вам партій!

Показать еще
920грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись