Настольная игра UNO Classic / УНО Классическая

3    Видео
код: 4366

    Настольная игра UNO уже давно считается карточной игрой номер один в мире. Простые правила, азартный игровой процесс позволяют ей с успехом быть принятой в любой компании. В неё с одинаковым интересном играют дошкольники, студенты и уже давно семейные люди. И, пожалуй, не найти тех, кто не любит эту игру.

Тип: карточная игра
Издатель: Mattel
Время игры: 30 минут
Кол-во игроков: от 2 до 10 игроков
Возраст: от 6 лет
Язык: языконезависимая

Ознакомиться с правилами можно здесь

 
UNO Classic (УНО Классическая) от Mattel – это версия игры со стандартными компонентами: вас ждут 25 карт четырех цветов (зеленый, красный, синий и желтый), 8 карт Джокеров, которые могут заменять любую карту, и четыре карты особых правил.

Все карты выполнены из прочного картона с ламинированным покрытием. Таким образом они не теряют свой прочности долгое время, краска не облупливается, карты не слипаются, и даже спустя десятки партий (на природе, с липкими руками за столом или во влажном помещении) ваша колода УНО будет выглядеть на отлично!

Как играть в УНО?


 Правила очень просты и объясняются на пару минут. И что не говори, если даже шестилетки способны вас обставить за несколько пробных партий, то игра действительно проста!
Итак, в начале партии все игроки получают по семь карт. Кроме раздающего игрока. Он берет себе шесть карт, а седьмую обязан скинуть в центр стола так, чтобы всем участникам было хорошо её видно. Затем следующий за ним игрок может скинуть поверх этой карты одну из своих по следующим правилам: она должна быть такого же номинала или такого же цвета. Если он не может положить карту, то добирает одну новую из колоды.

Главная задача UNO Classic (УНО Классическая) – избавиться от всех своих карт. Как только один из игроков сбрасывает на стол предпоследнюю со своей руки, то обязан тотчас же вскричать «Уно!», чтобы оповестить остальных о своей скорой победе. Если забыл, то придется дотянуть штрафную карты из колоды.

Кроме простых карт с цифрами в игре есть несколько с особыми правилами, заставляющих пропускать ходы, добирать две карты или пускать ход в обратную сторону.

 


UNO Classic (УНО Классическая) – это простая, азартная и веселая игра, за партией в которую могут встретиться несколько поколений.

Комплектация настольной игры «UNO Classic»:

  • 108 карт
  • свод правил

 
Добавить отзыв

Катерина (07-05-2024 | 12:46)


Ідеальний варіант для подорожей та великих компаній! Правила прості, дуже компактна, легка, для гри не треба багато місця) Але якщо вдома граєте, то шафл може бути в пригоді) Гра може закінчиться як через 2 хвилини, так і через 2 години! Азартна, весела, завжди є чому дивуватись)
+ Весела
Проста
Маленька
Компактна
Мобільна
Для великих компаній
Для подорожей
- Нема
Доброго дня, Катерино!
Складно повірити, але цій азартній грі минулого року "стукнуло" вже 50 рочків:)
Бажаємо вам шалених емоцій та море веселощів!

Вячеслав (09-03-2024 | 20:18)


Ніколи не грав раніше, спробував з друзями, зайшла.
+ Цікаво і швидко
Підійшла пуста коробка з іншої настільної гри.
- Коли придбаєте пластик на карти їх в паці 110 а карт 112, а з інших настільних ігор що в мене залишились не підходять, тут просто неповезло і не вистачило.
А також вони суттєво збільшують розмір в sleeves(базова паперова коробка замала) і повну колоду треба притримувати під час гри щоб не поковзала геть зі столу, чи не роз'їхалась усебічно.
Доброго дня, Вячеславе!
Дякуємо за влучний та корисний коментар щодо протекторів! Радіємо, що гра Вам сподобалася та приносить купу емоцій вашій компанії:)
Бажаємо Вам мирного неба!

Марічка (26-08-2021 | 12:34)


Оооо.... То напевно перша настільна гра з котрою мене познайомили. Приємні спогади ✨ Стільки разів вже бавилася і у різних компаніях
В кожній компанії трохи відрізняються правила гри - потрібно перед початком це проговорювати.
"Карта мовчання" - класна і нестандартна. Цікаво, коли всі мають мовчати певний період часу.
Весело коли все може змінитися в один момент (коли до прикладу, забудеш сказати UNO і вже б мав виграти, але проштрафився і маєш брати карту. Або коли випадає "нуль" і всі по колу міняються своїми картами)

Весела й захоплива гра!
Рекомендую
+ ✔️ Цікаві правила.
✔️ Весело грати в колі друзів.
✔️ Дозволяє бавитися у великій компанії.
✔️ Зручна. Компактна.
- Не зовсім недолік - просто буває, що хтось знає свої правила і чітко хоче відстоювати свою правоту (наприклад, що саме на "четвірку" потрібно накривати карти і ні на жодну іншу карту) - просто важливо проговорити правила перед початком гри, щоб під час гри не було плутанини.
Доброго дня, Марічко!
Дякуємо за Ваш відгук! Це дійсно чудовий картковий філлер, який не дарма заволодів серцями багатьох людей :)
Приємно провести час з улюбленими настолочками!

299грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись