Супергеройська читанка від Ігромагу та книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»

Найкращий спосіб відволікти себе і дітей від щоденних реалій — пограти у веселі настільні ігри після цікавої книжки. Так само подумав й Ігромаг разом із книгарнею-кав’ярнею «Моя книжкова полиця» і організували власну Супергеройську читанку. 22-23 липня о 12:00 у двох локаціях кав'ярні Моя книжкова полиця будуть проведені читанки й ігротеки с настільними іграми для дітей від 3 років (23.07) й 5 років (22.07). На цьому заході діти почують неймовірно цікаві історії з книг від всесвітньо відомих авторів, а після цього зможуть зіграти у чудові настілки для дітей. Читати та проводити ігротеки буде ігромайстриня Наталія Некрасова.

А що читати будемо?

Супергеройська читанка проходить два дні й має чітке розділення віку дітей, з якого їм буде цікаво та комфортно брати участь. 

  • 22.07 о 12:00 за адресою вул. Чикаленка (Пушкінська), 7 буде проведена супергеройська читанка для дітей від 5 років, а читати будуть книжку «Відчайдухи в країні єдинорогів» від авторки Ельси Пунсет. Ця книжка відправить ваших дітей у подорож з пізнання власних емоцій разом з героями Алексією, Тасі та Рокі. Окрім користі для молодшого покоління, батькам буде також цікаво послухати, адже після читанки, за обговоренням книжки ви зможете корисно провести спільний час з дітьми, а також більше дізнатись про їх внутрішній світ.

  • 23.07 о 12:00 за адресою вул. Срібнокільська, 1А буде проведена супергеройська читанка для дітей від 3 років, а читати будуть книжку «Суперчерв’як» від авторки Джулії Дональдсон. Історія сповнена барвистими ілюстраціями та цікавою, навіть повчальною історією про хороброго черв'яка. Він відчайдушно допомагає всім навколо, створюючи гарну модель поведінки для дітей.

Обидві книжки стануть у пригоді батькам і дітям, створіть нові, цікаві спогади зі своїми дітьми, весело і корисно провівши свій час на Супергеройській читанці.

А у що будемо грати?

Одразу після читанки, Наталія проведе неймовірно цікаву ігротеку. Будуть представлені різноманітні настільні ігри для дітей, серед яких будуть і локалізації Ігромагу. Наприклад:

  • Швидерця — просто чудова гра на швидкість та уважність. Завдання полягає в тому, щоб швидше всіх інших розставити свої кольорові ведерца в тій же послідовності, що і на картинці, а потім натиснути на дзвіночок. Гра на швидкість реакції й зібраність, яка порадує як дорослих, так і дітей!

  • Добл — Яскрава та цікава настільна гра, що вимагає від гравців максимальної уважності та реакції. На круглих картках зображені різноманітні предмети. Задача гравців – відкривати карти та знаходити пари однакових малюнків, заробляючи переможні бали. Правила пропонують декілька варіантів гри, тож нудно не буде!

  • Барабашка — динамічна гра на швидкість реакції для будь-якого віку. Гравці зобов'язані швидко реагувати та вибирати предмети на столі згідно з відкритими картами.

Це тільки декілька прикладів настільних ігор, які будуть представлені на ігротеці.

Супергеройська читанка — це захід для всіх охочих послухати цікаві й повчальна дитячі історії та зіграти у веселі настільні ігри. Для дітей буде корисно послухати історії та пограти у розвивальні настілки.

Чекаємо вас на Супергеройській читанці!

Ігромаг

Інші записи
Ігромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгромаг на Book Weekend та Всі. СвоїІгротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Поздоровляємо з Днем Збройних Сил України 2023!Запас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівЗапас на зиму з літа: настільні ігри для комфортної гри під час блекаутівНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняНастільні ігри в жанрі детектив: новинки і передзамовленняІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагІгротеки місяця з іграми з Ессену в Клубі ІгромагФінансова грамотність в настільних іграхФінансова грамотність в настільних іграхЯк з’явилась перша настільна гра?Як з’явилась перша настільна гра?Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Ігротека в книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»Культура настільних ігор: мейнстрім сучасностіКультура настільних ігор: мейнстрім сучасностіІгротека в Моїй книжковій полиці від Клубу настільних ігор ІгромагІгротека в Моїй книжковій полиці від Клубу настільних ігор ІгромагНайдешевші настільні ігри: економимо і насолоджуємосьНайдешевші настільні ігри: економимо і насолоджуємосьМинуле та майбутнє: як з шахів дорости до GloomhavenМинуле та майбутнє: як з шахів дорости до GloomhavenУніверсальна настільна гра для дітей, фанатів філлерів, сімейних настілок і навіть гіків!Універсальна настільна гра для дітей, фанатів філлерів, сімейних настілок і навіть гіків!ТОП кооперативних настільних ігор цього літаТОП кооперативних настільних ігор цього літаКращі настільні ігри для дівчатКращі настільні ігри для дівчатІгромаг вітає з Днем Незалежності!Ігромаг вітає з Днем Незалежності!Кращі настільні ігри для хлопчиківКращі настільні ігри для хлопчиківПодорожуй яскраво: компактні кишенькові настільні ігри в дорогуПодорожуй яскраво: компактні кишенькові настільні ігри в дорогуНастільна гра Крила: пізнавальний огляд вашого авіаріюНастільна гра Крила: пізнавальний огляд вашого авіаріюІгрові механіки в настільних іграхІгрові механіки в настільних іграхМеми, як частина настільних ігор: сміємось разомМеми, як частина настільних ігор: сміємось разомНастільні ігри для 4 стихій і всіх знаків зодіакуНастільні ігри для 4 стихій і всіх знаків зодіакуКлубу Ігромаг — 11 років! Турнір з гри Крила!Клубу Ігромаг — 11 років! Турнір з гри Крила!Вижити за будь-яку ціну: настільні ігри на виживанняВижити за будь-яку ціну: настільні ігри на виживанняУява? Фантазія? Асоціація!  Найкращі асоціативні настільні ігриУява? Фантазія? Асоціація! Найкращі асоціативні настільні ігриНастільні ігри в жанрі дуель: змагання для сміливцівНастільні ігри в жанрі дуель: змагання для сміливцівІгромаг на Книжковому АрсеналіІгромаг на Книжковому АрсеналіРозвіюємо страхи та сумніви! Відповіді на часті запитання наших клієнтівРозвіюємо страхи та сумніви! Відповіді на часті запитання наших клієнтівЯк обрати цікаву настільну гру для для сім'їЯк обрати цікаву настільну гру для для сім'ї


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00