Настольная игра Ticket to Ride: Rails & Sails / Билет на Поезд: Рельсы и Паруса

23    Видео
код: 2753
Настольная игра Ticket to Ride: Rails & Sails / Билет на Поезд: Рельсы и Паруса
количество игроков
2-5
возраст
10+
время игры
90-120
язык
     Идея использовать паровую тягу для движения по воде появилась еще в первом веке нашей эры у знаменитого древнегреческого математика Герона. Но первый пароход, который использовали для практических целей, был создан лишь в 1807 году. Изобретатели всего мира придумывали самые разнообразные способы превращения энергии двигателя в движение. Существовали лодки с веслами, разнообразнейшими гребными колесами и даже с водометами. А с изобретением гребных винтов ходовые качества пароходов невероятно возросли.

Тип: экономическая стратегия, семейная
Издатель: Days of Wonder (Франция)
Время игры: от 90 до 120 минут
Кол-во игроков: от 2 до 5
Возраст: от 10 лет
Язык: языконезависимая

Ознакомиться с правилами можно здесь


    Ticket to Ride: Rails & Sails – великолепная самостоятельная настольная игра из серии «Ticket to Ride». Как и раньше, вам нужно будет прокладывать маршруты между городами, используя карты и вагончики. Все просто: насобирали достаточное количество карт нужного цвета, заплатили ими за маршрут и выложили на него вагончики своего цвета. В игре присутствуют тайные задания, за выполнение которых положено много победных очков. В них будут указаны два города, которые нужно соединить непрерывным маршрутом. Иногда для выполнения заданий придется строить обходные пути, иногда – использовать уже имеющиеся дороги, проложенные для других заданий. В любом случае нужно постараться, чтобы завершить маршрут, ведь в ином случае вы потеряете победные очки. Все игры серии «Ticket to Ride» отличаются простыми правилами и захватывающим геймплеем. Это отличные настолки для всей семьи, проверенные временем. 

     Чем «Rails & Sails» отличается от других игр линейки «Ticket to Ride»? На этот раз в коробке появились новые элементы: пластиковые кораблики и карты кораблей. В этой игре нужно прокладывать не только железнодорожные, но и морские пути сообщения. А значит придется держать первенство сразу в двух сферах транспортной отрасли. Вдвое больше возможностей, вдвое больше напряжение, вдвое больше восторга.

Ticket to Ride: Rails & Sails — уникальная часть легендарной серии игр Билет на поезд, она станет отличным подарком любому любителю серии или может дополнить вашу собственную игротеку.  

Содержание настольной игры «Ticket to Ride: Rails & Sails (Билет на поезд: Рельсы и паруса)»:

  • двустороннее игровое поле
  • 165 пластиковых вагонов (по 33 каждого цвета)
  • 250 пластиковых кораблей (по 50 каждого цвета)
  • 80 карт поездов
  • 60 карт кораблей
  • 120 карт маршрутов (65 для мира, 55 для Великих озер)
  • 15 пластиковых гаваней
  • 5 фишек для подсчёта очков
  • правила игры
Добавить отзыв

Софія (27-05-2024 | 14:26)

Доброї доби
Підкажіть, ця гра ще з'явитися?
Доброго дня, Софіє!
Поки що гра відсутня у нашого постачальника через закінчення тиражу
Але в цьому році очікуємо на локалізовану українською коробочку Квиток на потяг - Рейки та вітрила :)
Дякуємо за звернення та бажаємо мирного неба!

Тетяна (10-11-2023 | 15:21)

Поки що грала лише 1 варіант, з деяких відгуків думала не зайде. Проте ні, вона трохи складніша, незважаючи, що карта велика, коли чоловік перекрив одну дорогу, я вже не змогла прокласти свій маршрут. Був кінець гри і не вистачало ні потрібних карт, ні кількості вагонів/паромів, щоб обійти. Тому тут, як і в Європі гадаю, потрібно декілька разів погратии, щоб зрозуміти основні маршрути, які в першу чергу краще прокласти. Дуже не вистачає станцій, щоб скористатися чужим перегоном і не так просто побудувати гавань. Акцентуючи увагу на збір карт для гавані можна провтикати необхідні карти для звичайних маршрутів.
Доброго дня, Тетяно!
Ви праві, ця версія "Квитка на Потяг" є однією з наймасштабніших та стратегічніших, але при цьому і цікавих та елегантних!
Бажаємо вам завжди мати влучні карти!

Марина (08-11-2023 | 23:15)


Складніша і більша окрема версія добре відомої і багатьма улюбленої гри «Ticket to Ride”, в якій тепер можна будувати не лише залізничні перевали, а й прокладати морські шляхи. Ця гра просто шикарна!
Після декількох зіграних партій гра вже стала тією, що хочеться діставати з полички ще і ще. Нові механізми побудови портів і загалом набору очок роблять з добре знайомої TtR щось глибше, складніше, цікавіше.
Але новачкам не раджу починати з цієї версії, бо карт тут на руці дуже багато і можна заплутатися.
Навіть досвідченим гравцям не просто одночасно планувати побудову залізниць, переправ, портів, бо для всього потрібні різні карти. Не просто, але ті, кому подобалися простіші версії TtR, отримають купу задоволення.
+ Правила пояснюються відносно легко.
Захоплюючий ігровий процес. Якісні ігрові елементи і чудовий арт. Карта двостороння, тож реграбельність множиться на два. Цікаво реалізована механіка пересування по карті світу, коли можна почати рухатися в один бік карти і виїхати з іншого (це круто, бо можна заплутати суперників).
- Була відчутно дорожче інших версій з цієї серії , але ми не шкодуємо, що придбали, вона крута.
Доброго дня, Марино!
Дякуємо за шикарний відгук до відомої та улюбленої гри багатьох новачків та знаних геймерів:)
Бажаємо Вам прокласти усі задумані шляхи та сполучити якомога більше міст!

Єгор (03-11-2023 | 10:17)

Ця гра сподобається усім шанувальникам ігор «Квиток на потяг» та, як на мене, є чудовим продовженням цієї серії – так би мовити наступна «сходинка». Ця настільна гра має вже знайомі ігрові механіки, але водночас додає багато нових цікавих моментів. Основним з них є додавання морських шляхів і це значно так ускладнює гру, проте робить її ще більш цікавою та набагато стратегічною. Також дуже сподобалась механіка «гаваней», котрі дозволяють набрати дуже багато переможних очок, але побудувати їх не так вже й легко. Не можна не сказати й про те, що поле у цій грі наявне двостороннє ігрове поле, що звичайно не може не тішити. Підсумовуючи, хочу сказати, що ця коробочка варто не тільки своєї уваги але й грошей, адже додає багато унікального та цікавого контенту.
+ Атмосферна та тематична
Приємний час партій
Доволі нескладні правила при високому рівні варіативності та регравальності
Неперевершене візуальне оформлення
Можливість залучати людей різного віку
Якісні компоненти
Наявність декількох шляхів для здобуття перемоги
Зручний вбудований органайзер
Наявність двостороннього ігрового поля
- Іноді «гавані» дають дуже сильну перевагу, особливо при грі на мапі світу
Доброго дня, Єгоре!
Дякуємо за ваш огляд на одну з найкращих коробочок цієї серії!
Бажаємо вам гарних подорожей Світом!

Олег (30-10-2023 | 23:34)


Яскраві не лише елементи гри, а й враження від ігрового процесу. Є над чим помізкувати, є що порахувати. Дуже крута, нам сподобалася. Тепер мандруємо не лише потягом, а й кораблем. Якщо ви любите простішу версію з поїздами і вже награлися, то ця коробочка з кораблями буде цікавим наступним рівнем складності.
+ Дуже захоплююча, цікава. Потрібно більше слідкувати за картами вагонів та кораблів, збирати різні комбінації, щоб не лише прокласти маршрути, а й збудувати пристані.
Цікаво побудоване поле з картою світу, де можна прокладати свій шлях вправо і зʼявитися з лівого боку (все ж земля кругла).
- Не недоліки, але нюанси, які варто враховувати:
- гра потребує багато місця на столі. Ігрове поле більше, ніж в інших версіях, таких як «Європа» чи «Азія».
- для новачків може бути складною.
Доброго дня, Олеже!
Дякуємо за чудовий та дуже корисний відгук про гру. Ця версія додає багацько різноманіття та стає складнішою, ніж базові коробочки, чим залучає досвідчених гравців:)
Бажаємо Вам незабутніх вражень від партій!

Руслан (11-07-2022 | 19:28)

Добрый день.
Подскажите наличие и актуальность цены?
Добрий день, Руслан!

Дякуємо за проявлений інтерес:) Ціна гри 2590 гривень, на сьогоднішній момент гра є у наявності, як зазначено у нас на сайті. Чекаємо на Вас у гості:)
Бажаємо гарного дня та мирного неба над головою!

Руслан (12-01-2022 | 00:42)

Добрый вечер.
Подскажите эта часть ещё появится?
Доброго дня, Руслане! 
Вибачаємось, що змусили чекати Вас з відповіддю, але хотіли Вам дати відповідь вже з можливими строками :)
 І ось, раді Вам повідомити, що гру очікуємо вже у кінці лютого ;) 
Бажаємо Вам гарного дня та переможних партій ;)

Показать еще

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись