отделение/почтомат/куръер НоваПошта (бесплатно от 2300 грн.)
отделение УкрПошта (бесплатно от 2300 грн.)
магазины Rozetka (бесплатно от 2300 грн.)
самовывоз г. Киев ул. И.Франка 12
международная доставка
Uklon - быстрая доставка по Киеву (бесплатно от 2300 грн.)
| Издатель: | Kilogames |
|---|---|
| Язык: | Украинский |
| Максимальное количество игроков: | 4 |
| Минимальное количество игроков: | 2 |
| По тематике: | Киберпанк, Фантастика |
| Назначение: | Для компании, Для двоих |
| Режим игры: | Каждый сам за себя |
| Карточные игры: | Колодостроительные |
| Дополнения: | Осколки Вечности: Промокарты (UA) Осколки Вечности: Реликты Будущего (UA) |
Тип: карточная стратегия, декбилдинг
Издатель: Kilogames (Украина), Stone Blade Entertainment, Ultra PRO (США)
Кол-во игроков: от 2 до 4 игроков
Время игры: 30 минут
Возраст: от 10 лет
Язык: украинский
Ознакомиться с правилами можно здесь
Цель игры – остаться последним игроком с уровнем здоровья выше «0». Для того чтобы победить соперников, нужно будет увеличивать уровень мастерства. Оно поможет вам открывать новые способности карт и персонажей и увеличивать силу, с помощью которой вы будете атаковать оппонентов. Ну а после достижения отметки овладения в 30, вы сможете активировать полную силу обломки – и тогда уже ничто вас не остановит на пути к победе.
А если вас заинтересовала механика декбилдинга, предлагаем вашему вниманию «Fort», быструю колодостроительную игру, которая сможет вернуть вас в детство.
Комплектация настольной игры «Осколки Вечности (Уламки Нескінченності) (UA)»:
Коли вперше побачив цю гру, подумав, що це прямий клон Зоряних Імперій, типу навіщо її брати, якщо у мене є вони. Йшли роки, захотілося придбати ще щось з механікою декбілдінгу. Вирішив таки взяти Уламки Нескінченності.
Як же я був здивований, коли зрозумів, що гра все, що має спільного зі ЗІ - це механіка і космічна тематика (і то, тільки від слова космос) і все! Сюжет гри неймовірний, планшети персонажів просто принижують ЗІ з їхніми картками, де треба вираховувати здоров'я, є нові цікаві доповнення до звичайного декбілдінгу (наприклад найманці та рівень опанування уламку), загалом дуже круто, я дуже приємно здивований.
Чув, що у грі багато карт потребують додаткових пояснень, то якщо що буду звертатися, але поки є інше питання:
В правилах написано викласти у ряд (магазин) 5 карт. Але на картинці намальовано 6 карт, у відеоправилах також сказали 6. То треба викладати 5 чи 6 карт?
+ - Крутий дизайн
- Цікава тематика
- Прикольні механіки
- - Видно, що над локалізацією було складно працювати, бо є неточності та питання до деяких формулювань
Доброго дня, Денисе!
Погоджуємося, люди часто порівнюють ці ігри, але Уламки більш сучасні та цікавіші! Щодо питанння: все ж таки має бути 6 карт в центрі. Дякуємо за звернення та бажаємо запеклих партій!
Гра чудово підходить для двох - вона швидка, напружена і змушує постійно рахувати кожен ресурс. Завдяки можливості використовувати карти як найманців одразу після покупки, тут багато тактичних рішень і несподіваних комбінацій. У грі на трьох-чотирьох з’являється більше хаосу та можливість вибивання гравців, але вона залишається цікавою. Компактна коробка, гарна реіграбельність і легкі правила роблять Shards of Infinity чудовим варіантом для вечора з друзями. Якщо любиш швидкі, розумні карткові баталії- ця гра точно варта місця на полиці.
Загалом Shards of Infinity залишає дуже приємне враження - вона поєднує простоту освоєння з глибиною рішень, а кожна партія дає відчуття розвитку і напруги до останнього ходу. Гра балансує між плануванням і імпровізацією, тож навіть поразка не засмучує, бо хочеться відразу спробувати іншу стратегію. Відчувається, що автори знайшли ідеальний баланс між швидкістю, азартом і стратегічністю.
+ Швидкий старт, проста механіка
Висока взаємодія / агресивна гра
Доброго дня, Олександре!
Дякуємо за такий розгорнутий відгук!
Ви дуже влучно описали суть Уламків Нескінченності — швидкий темп, глибина тактичних рішень і відчуття постійної напруги роблять гру неймовірно захопливою. Механіка використання карт одразу після покупки дійсно додає динаміки й відкриває багато цікавих комбінацій. А компактність і простота правил — це великий плюс, коли хочеться стратегічної гри без тривалих пояснень.
Бажаємо вам ще багато яскравих партій, неочікуваних комбо та епічних перемог до останнього ходу!
Динамічна, швидка, легка гра яка не перевантажує гравців — правила зрозумілі й швидко пояснюються, механіка проста - бий, лікуйся, використовуй здібності. Гра має свою атмосферу та приємні арти.
+ Зрозуміла, динамічна, геймплей на 10
- Вибір героя ні на що не впливає, великі планшети персонажів в яких не має сенсу, не дуже зручна коробочка всередині
Доброго дня!
Дякуємо за такий теплий відгук.
Раді, що гра для вас вийшла динамічною та атмосферною. Приємно чути, що правила здалися зрозумілими, а арти — гармонійними.
Бажаємо ще більше драйвових партій!
Чи будуть доповнення Shadow of Salvation та Into the Horizon Українською в наявності, або може взагалі Saga Collection?
Доброго дня, Данило!
Перші два доповнення Кілогеймс анонсували до локалізації, проте наразі точних термінів ми не маємо, але теж завзято чекаємо на нові карколомні комбінації!
Бажаємо вам крутезних партій та гідних суперників!
Справжня знахідка для фанатів швидких ігрових дуелей! Гра пропонує захопливий ігровий процес із поєднанням будування колоди та тактичних боїв. Кожен хід тут має значення, і ти завжди знаходишся на межі між захистом і нападом. Дуже подобається, як швидко гра розвивається: буквально за 30 хвилин можна пройти цілу партію, а потім хочеться зіграти ще одну! Карти продумані і чудово збалансовані, що робить кожну гру різноманітною і захопливою. "Уламки Нескінченності" – це той випадок, коли простота правил і глибина стратегії гармонійно поєднуються.
Разом з тим гра затягує хоч і не є складною.
В порівнянні з "Зоряними імперіями" ця є більш глибокою та цікавою
+ Швидкий і динамічний ігровий процес
Простота правил з глибокими стратегічними можливостями
Відмінне поєднання будування колоди та бойової механіки
Короткий час на партію, що дозволяє зіграти кілька разів підряд
Карти добре збалансовані, кожна гра унікальна
- Може здатися занадто швидкою для тих, хто любить довші ігри
Деякі гравці можуть відчувати, що випадкоість в грі має більше значення, ніж стратегія
Доброго дня, Максиме!
Уламки нескінченності є чудовим представником колодобудівних ігор! Її механіки дозволяють кожному гравцю підібрати стиль гри під свої вподобання, а ідеальний баланс гарантує, що ви ніколи не опинитесь за бортом, тільки тому, що обрали слабший стиль гри!
Дякуємо за відгук та бажаємо, щоб уламки завжди дарували вам сили перемогти опонентів ;)
стосовно протектора, вказано Протектори для карт 63,5 х 88 мм
можливо через іншу фірму виготовлення...
але виглядає так як на доданих фото.
підкажіть, чи можна зайти у вас в магазин і поміряти,, порівняти протектори?
Доброго дня, Дмитре!
Звісно, ми будемо раді вас бачити в нашому магазині на вул. Івана Франка 12, та без проблем надамо вам протектори для порівняння й допоможемо)
Бажаємо вам пречудового дня та чекаємо на вас в нашому магазині)
Цікава гра на будування колоди, з невеликим порогом входу (перевірено на людині яка до цього грала тільки в монополію). Що цінно - цікаво грати вдвох.
Рекомендую все ж таки детально перечитати правила, бо достатній геб для чітерства.
З мінусів - не зовсім вдала локалізація. В колоді є карта, яка забороняє вас атакувати (можливо я не правильно зрозумів умови, можливо це захист лише на один хід)
+ Швидка, досить зрозуміла, варіативна
Доброго дня, Дмитре!
Дякуємо вам за чудовий відгук! Дійсно, ця гра ідеально грається як на двох, так і на чотирьох гравців!
Стосовно помилочок в картах - радимо написати видавцю гри Kilogames та зазначити усі моменти, аби в майбутньому репринті виправили переклад:)
Бажаємо вам спекотних баталій між Машинами Нескінченності!