Настольная игра Саграда (UA) / Sagrada (UA)

10    Видео
код: 6901

 Саграда Фамилия – один из самых известных проектов архитектора Антонио Гауди, славившегося огромной внимательностью к деталям. Поверьте, если вы хоть раз увидели здание от Гауди, вы точно узнаете другие его проекты и не останетесь равнодушны к тому, как гениальность и талант может быть проявлен во всем.

Тип: абстрактная
Издательство: Geekach Games (Украина), Планета Ігор (Украина), Floodgate Games (США)
К-во игроков: от 1 до 4 игроков
Время игры: от 30 до 45 минут
Возраст: от 13 лет
Язык: украинский, языконезависимая

Ознакомиться с правилами можно здесь


Внимание! В описании временно представлены фото из англоязычной версии игры.

 Саграда – это украинская версия настольной игры о создании витражей для прекрасной Саграды. Игрокам предстоит примерить на себя роли творцов и посоревноваться в этом тонком и редком мастерстве.


Ход игры.


 В начале партии игроки получают планшеты, на которых с помощью разноцветных прозрачных кубиков будут выкладывать витражи, жетоны привилегий, а также карты заданий. Игра длится десять раундов.

Каждый раунд из мешочка достается определенное количество кубиков. В порядке очереди игроки разбирают их на свои планшеты, устанавливая в доступное место или применяя дополнительные эффекты инструментов за жетоны привилегий.

В конце последнего раунда игроки приступают к подсчету победных баллов. Их начисляют за выполнения заданий на картах, а также оставшиеся жетоны привилегий.


 Саграда – это красивая и достаточно простая абстрактная игра, в которую приятно сыграть в семейном кругу и с друзьями. А в конце партии просто полюбоваться на результат своих рук – искрящийся на свету почти самый настоящий разноцветный витраж!

Комплектация настольной игры «Саграда»:

 • 2 карт витражей
 • 13 карт инструментов
 • 90 кубиков (по 18 красного, желтого, зеленого, синего и фиолетового цветов)
 • Мешочек для кубиков
 • 10 карт общих целей
 • 4 маркера очков
 • 5 карт личных целей
 • 24 фишки привилегий
 • 4 планшета оконных рам
 • Трек раундов и победных очков
 • Правила
Добавить отзыв

Єгор (14-09-2023 | 13:51)

"Саграда" - гарний приклад красивої, стильної та простої сімейної ігри. Правила опановуються дуже швидко, а також їх доволі легко пояснювати новачкам. Ця гра викликає тільки позитивні емоції як під час партії, так і після її закінчення, адже спостереження за заповненням власного вітражу та оцінювання виконаної роботи то є щось особливе та дивовижне. Компоненти у грі зроблені дуже якісно (окремим видом задоволення є перебирання кубиків у мішечку). Партії проходять так динамічно і азартно, що хочеться одразу зіграти ще декілька разів. Однозначно рекомендую цю гру кожному любителю гарних настільних ігор)
+ Прості правила, але при цьому є над чим подумати
Динамічні партії
Приємний ігровий процес
Достатній рівень варіативності та регравальності
Якісні компоненти
Наявність вбудованого органайзеру Можливість придбання доповнень
Наявність соло-режиму
- Перші партії може здатися, що гра занадто випадкова, але з досвідом цей момент нівелюється.
Доброго дня, Єгоре!
Саграда - то любов! Ця дуже гарна гра полонить серденька гравців не тільки зовнішнім виглядом, а й ігроладом, який вимагає розслабитися й добре подумати одночасно:)
Дякуємо за відгук та бажаємо зробити найкрасивіший вітраж!

Артур (21-08-2023 | 11:47)

Це дуже приємний з точки зору ігроладу пазл на декількох гравців, під час складання якого, відчувається і конкуренція за спільний пул кубів, і поскладнюється гра, і вимальовуються красиві вітражі. Особливе задоволення для мене витягати з мішечка ці яскраві різнокольорові кубики і кидати їх. Чим більше гравців, тим красивіше розлітаються ці "скельця". Баланс між простішими вітражами та більшою кількістю помічних бонусів дуже розумно зроблений. Мені цю гру подобається розкидувати і на одного. Гра нескладна в освоєнні, правда за неприляганням однакових відтінків іноді складно прослідкувати
+ Красива
Проста
Швидка
Затягуюча
- Якщо не пощастить, то не пощастить
Доброго дня, Артуре!
Дякуємо Вам за дуже корисний та цікавий відгук!
Гра дійсно неймовірно гарна та змушує напружити мозок, за що ми її і любимо:)
Бажаємо створити найпрекрасніший вітраж храму!

Анжела (14-08-2023 | 17:06)


Мені подобається, ця гра більше, ніж Азул. Є певна схожість і рандом, між цими іграми. Але моє серце обрало "Саграду". Різнокольорові кубики, зміна умов у картках, дає свою зацікавленість. Треба на декілька кроків, планувати на перед. Бо треба одразу прораховувати ряд, по горизонталі та вертикалі, щоб не співпадало. Полюбляю цю гру, за певний рандом, під який треба підлаштовуватись та метикувати, щоб виграти! :)
+ +кольорові кубики;
+ різні умови, які ти сам виставляєш на початку гри
+ чудовий дизайн коробки
Доброго дня, Анжело!
Ви абсолютно праві, адже неперевершена Саграда була основним конкурентом для легендарного Азула!
Бажаємо вам гарних вечорів у відбудові шедевра Гауді!

Георгій (01-08-2023 | 16:27)

Обирали між "Саградою" та "Азул: Вітражі Сінтри", але в наявності була тільки "Саграда", тому доля визначила все :) Кубики в грі дуже красиві і "Саграда"примушує добряче подумати. На початку гра легка, але чим стає тісніше у вашому вітражі - тим більше треба думати і прораховувати ваші ходи. В цю гру не пограєш після важких партій інших ігор. Але можна з легкістю пограти в будній вечір, адже її не потрібно розкладати і складати довго.
+ Красиві кубики; є соло-режим
- Картки краще одразу поміщати в протектори. Якщо часто грати, то картки можуть швидко втратити свій вигляд
Доброго дня, Георгію!
Дякуємо за корисний відгук до гри. Погожуємося, що карти краще вдягнути у протектори, а також для зручності користування рекомендуємо розкласти усі елементи в чудовий органайзер з вежею для кубів:)
Бажаємо створити найграндіозніший візерунок Сагради!

Тетяна (25-07-2023 | 17:41)

Очікувала більшого від цієї гри. Механіка цікава, компоненти гарні, але вдвох грається дуже швидко, що і засмучує. Проте ще жодного разу не вдалося викласти всі кубики, та це, скоріш за все, через те, що немає великого азарту та постійно обираємо найважчі варіанти) Поки що зіграли двічі, один раз вдвох, один в чотирьох, звісно в чотирьох і довше гралось і потрібно більше думати, проте партію грали аби вже закінчити і все.
+ Дуже красива гра, кубики круті)
- Не дуже азартна, швидко стає нудно
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо за цікаву думку щодо гри! Вона дійсно проходить доволі швидко та треба напружити мозок, аби обрати найвигідніші варіанти розміщення кубів:)
Бажаємо Вам розсмакувати цю гру та грати із задоволенням!

Максим (15-02-2023 | 12:50)

Одна з ігор, що було придбано для проведення часу під час вимкнень світла. Гра реально крута і найголовніше в неї можна перегравати багато разів, дітям 6 та 9 років, дуже сподобалось. Спочатку було важко, а потім почали грати на повну.
+ Якісна, яскрава, можно перегравати багато разів. Діти в захваті.
- Підрахунок балів в кінці може займати тривалий час.
Вітаємо, Максиме!
Дякуємо за ваш відгук, ми дуже втішені, що гра сподобалася дітям :)
Гарних вам партій!

Артем (20-09-2022 | 14:06)

Неймовірно візуально красива та збалансована гра! По суті, як і зазвичай, це гра хто більше назбирає ПО та не наробить самому собі шкоди (залишить пустими комірки під кінець гри), яка принесе штрафні бали під кінець. Зіграли 2 партії з братами 8 та 12 років, їм Саґрада зайшла більше ніж Marvel United ????, хоч там і мультяшні арти та тематика супергероїв, але кооп жанр не зайшов їм)
Ця гра водночас і розслабляє шляхом тактильного відчуття та легко зрозумілої тематики й візуальної складової, але і тримає гравців в напрузі та іноді змушує добренько подумати перед тим як виставляти собі той чи інший кубик. Адже ти намагаєшся і так виставити куби, щоб якомога більше було профіту по очках, і так щоб не наробити собі комірок-пустишок, в які більше не можна класти кубики й за які ти отримуєш штрафи. Ну і плюс до відгуку та враження додає особлива промка від Гікача.
+ Дизайн: 10 з 10
Геймплей (наскільки приємний): 8 з 10 (кожного раунду робите новий резерв, з якого берете 2 кубики та викладаєте у свій вітраж згідно з правилами)
Складність: 4 з 10
Стратегія: 3 з 10 (вирішує або рандом кубиків, або рандом спільних/особистих цілей)
Реіграбельність: 10 з 10 (багато вітражів, різна складність, кожного разу різні цілі)
Взаємодія між гравцями: 1 з 10
Даун-тайм (час очікування до наступного ходу): близько 1 хв
Органайзер: 10 з 10, якщо не будете брати допи — не беріть окремий, я дивився нутрощі коробки кацапського видавництва, там просто 1 перепонка, все інше — повітря)) Ну як завжди у русні
- Через те що комірки на планшеті доволі тісні, іноді важко покласти кубик так щоб і не збити інші, і сам кубик не перевернувся іншою цифрою
Доброго дня, Артеме!
Ого, ми вражені! Дякуємо за повноцінний огляд цієї чудової гри!
Най ваші куби сяють лише вірними гранями! =)

Показать еще

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись