Настольная игра Пандемия (UA) / Pandemic

53    Видео
код: 6026
Настольная игра Пандемия (UA) / Pandemic
количество игроков
2-4
возраст
8+
время игры
45
Укр
ТОПоплата частями
 Удивительно, но самую большую угрозу для человечества представляют далеко не танки или пушки, а то, что мы даже не можем увидеть невооруженным взглядом. Микроскопические вирусы, организмы, способные проникать в живых существ, передаваться от носителя к носителю и даже мутировать, изменяя свое поведение до неузнаваемости. За несколько дней самые опасные виды вирусов способны опустошить целые города и даже страны. К счастью, за много веков живые организмы выработали иммунитет ко многим земным вирусам. Но что делать, если в результате действия новых штаммов вирусов начнется настоящая пандемия? В этом случае на земле найдутся герои, способные бросить вызов заразе!

Тип: кооперативная, стратегия
Издатель: Игромаг (Украина), Z-Man Games (США)
Время игры: 45
Кол-во игроков: 2-4
Возраст: 8+
Язык: украинский

Ознакомиться с правилами можно здесь

 В настольной игре «Пандемія» игроки совместно выступают в роли участников команды специалистов, сражающихся с распространяющимися вирусами. Каждый ход в городах по всему свету появляются новые больные и происходят вспышки болезней, которые постепенно расползаются по всей земле. Именно с ними и предстоит сражаться игрокам.

 


 Каждый персонаж обладает уникальными способностями, совместное использование которых поможет справиться с пандемией. Например, ученый может быстрее изобрести лекарство, диспетчер поможет остальным быстрей добраться до очага болезни, а специалист по карантину может останавливать вспышки инфекции.
 


 Время неумолимо: если у игроков закончатся карты, произойдет слишком много вспышек или болезнь распространится слишком сильно, то мир будет обречен. Для абсолютной победы игрокам придется найти лекарство и остановить распространение всех четырех болезней.
 


 Игра предлагает высокий уровень взаимодействия между участниками, а также несколько уровней сложности. И хотя даже на самом легком уровне партия не покажется вам легкой прогулкой, это все же весьма увлекательная семейная игра, отличающаяся простыми правилами, глубокой атмосферой, качественными компонентами и великолепной реиграбельностью.
 


 Также обратите внимание, что именно в эксклюзивной украинской версии на игровом поле появилась столица нашего государства – город Киев! В общем хватит разговоров – давайте вместе спасать мир!
 

Комплектация настольной игры "Пандемия Укр. (Pandemic)":

 • 1 игровое поле
 • 7 карт ролей
 • 7 фишек
 • 48 карт заражения
 • 59 карт игроков:
  • 48 карт городов
  • 5 карт событий
  • 6 карт эпидемий
 • 4 карты памятки
 • 96 кубиков болезней (4-х цветов по 24 шт)
 • 6 исследовательских станций
 • 4 маркера лекарств
 • 1 маркер вспышек
 • 1 маркер уровня заболеваемости
 • Правила
Добавить отзыв

Дмитро (16-05-2024 | 12:22)

Це перша гра яка відкрила мені світ настільних ігор, тим паче що це сталось під час Пандемії (парадокс).
Проста в освоєнні, досить цікава як тематика, так і сама гра. Купував навіть доп На Межі, але він не врятував від того факту, що гра досить швидко приїлась та стала одноманітною.
Однозначно рекомендую новачкам, гра залишить багато приємних годин в вашому відпочинку, але чогось надзвичайного не очікуйте.
+ Проста в освоєнні. Низький поріг входження, підлітки з легкістю з нею розберуться.
- Реіграбельність не така велика як може здаватись
Доброго дня, Дмитре!
В вас був гарний старт з цією неймовірною кооперативною грою! Вона дуже проста за правилами, але не тіште себе надіями, що вам буде просто перемогти на нормальному та складному рівнях складності)
Бажаємо вам нових вражень та звершень!

slick (15-05-2024 | 14:21)

В нашій компанії ця гра займає особливе місце, ми любимо кооперативні ігри, де треба об’єднатися задля досягнення спільної мети. В даному випадку врятувати світ від хвороби, яка швидко шириться світом. Кожне рішення гравців має важливе значення для успіху гри.
Хочу відмітити якість компонентів даної локалізації, вони гарної якості. Чудово пророблений дизайн та ілюстрації додають атмосферності, глибини ігровому процесу.
Однозначно раджу Пандемію в колекцію усім справжнім фанатам настілок, а також новачкам.
Доброго дня, slick!
Дякуємо вам за такий особливий відгук на нашу улюблену Пандемію!
Нахай жоден вірус не пройде через вашу команду)

Артур (19-03-2024 | 14:35)

Дякую за дуже класну локалізацію! Гра сподобалась як мені, так і дружині.
Виникло питання. Якщо ліки винайдені, а на полі немає такого кольору хвороби, то вона вважається знищеною? Чи потрібно виставити кубики при черговому розігруванні зараження, прибрати їх, і тільки потім вона знищена?
+ Легкі правила, швидка, атмосферна, розвиває вміння менеджменту.
- Зручні баночки для вірусів йдуть лише в доповненні.
Доброго дня, Артуре!
Дякуємо за вашу оцінку!
По вашому питанню - якщо вам вдалося винайти ліки та в якийсь момент гри прибрати усі кубики цієї хвороби з поля - вона перестає з'являтись. Отже при черговому зараженні кубики виставляти непотрібно
Це не обов'язкова умова для перемоги, але, погодьтесь - дуже приємно:)

Андрій (10-03-2024 | 13:37)

Дуже крута гра, і що саме головне що партії навіть і приблизно не похожі одна на одну.
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за щирий відгук до нашого бестселера, який вже стільки років являється одним з найкращих серед кооперативів:)
Нехай Світ буде врятовано!

Андрій (19-02-2024 | 12:49)

Гра дійсно захоплююча та всі хвалебні відгуки, що їй присвячені, повністю виправдані. Можу назвати цю гру своєю "перепусткою" у світ настільних ігор, оскільки це моя перша велика настілка, і завдяки ній ми з дівчиною зрозуміли, що кооперативні ігри також для нас дуже цікаві.
+ Якісні компоненти
Легкі правила
Українська локалізація
- --
Доброго дня, Андрію!
Так, дуууже багато людей почали свій шлях у вир кооперативних ігор саме з Пандемії!
Навіть сам автор видумав цю гру, бо не міг грати зі своєю дружиною в змагальні ігри)
Бажаємо вам раз за разом рятувати людство від небезпечних хвороб!

Марія (14-02-2024 | 12:28)


Багатоваріантна саме командна гра. Багато комунікацій. Тактика змінюється впродовж гри. Грали всією сім'єю з дітьми 9ти років. Усі були в вирії подій. Дякую
Доброго дня, Маріє!
Вам вдалося врятувати увесь світ від хвороб та загалом людство? Ми впевнені, що така команда точно героїчно справилася з цієї задачею:)
Дякуємо за відгук та бажаємо атмосферних партій!

Тарас (27-01-2024 | 21:19)

Хороша кооперативна гра, яка стала уже класикою. Завдяки легким правилам і короткому часу партії чудово підходить для новачків та любителів легких сімейних ігор, але в той же час завдяки регулюванню складності може зацікавити і досвідчених гравців. Гра захоплює завдяки постійній залученості, нема такого що стає нудно між своїми ходами - то продумуєш стратегію на кілька ходів уперед, то приходиться усе переплановувати через черговий спалах або епідемію)
Попри доволі хорошу реіграбельність, після кількох десятків партій гра починає здаватися доволі одноманітною, але тут на допомогу прийде доповнення "На Межі", що додає нових фарб до ігрового процесу)
Чудово, що в українській локалізації присутній Київ. Ще б замінити петербург на Гельсінкі - було б взагалі ідеально, а то не завжди знаходиться мотивація запобігати спалахам на болотах :)
+ Цікавий ігровий процес, що постійно тримає гравців залученими до гри. Кожна партія є унікальною завдяки значній кількості комбінацій ролей і випадкових чинників.
- Як і в багатьох кооперативних іграх, один з гравців може перетягувати ковдру на себе. Особливо це відчутно коли в компанії водночас є ті, хто грає вперше-вдруге, так і ті, хто зіграли більше десяти партій.
Доброго дня, Тарасе!
Дякуємо за вашу думку, досвід та пораду!
Мирного вам неба і прямих рейсів!

Показать еще
1450грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись