ОбзорОтзывы 15ПравилаКомплектацияВидеоАксессуары 1Похожие товары 10Покупают вместе 40

Отзывы о игре Пандемия Наследие: Сезон 1 (Красная коробка) (Pandemic Legacy: Season 1)

15    Видео
код: 8063
Отзывы о игре Пандемия Наследие: Сезон 1 (Красная коробка) (Pandemic Legacy: Season 1)
количество игроков
2-4
возраст
14+
время игры
60
Укр
ТОПоплата частями
в наличии Купить Купить в 1 клик
Издатель:Игромаг, Z-Man Games
Язык:Украинский
Максимальное количество игроков:4
Минимальное количество игроков:2
Популярные серии игр:Пандемия
Режим игры:Кооперативный (команда против игры)
Стратегии:Америтреш
По тематике:Выживание
      

Добавить отзыв

Євген (23-04-2026 | 14:28)

Чи є комплект змінних наліпок до гри, щоб можна було перепроходити ?
Добрий день!
Окремо комплекту наліпок немає.

Наті (25-06-2025 | 10:45)

Сподобалася гра, пройшли на одному подиху) чекаємо на інші сезони????
Доброго дня, Наталіє!
Раді, що гра виявилась настільки захопливою для вас - це надихає і нас на подальшу роботу над локалізацією проєктів! В цьому році в нас багато планів і роботи з іншими настілками, але можливо в майбутньому наступні сезони Пандемії також побачать світ українською мовою, як знати?!
Слідкуйте за нашими новинами та проєктами в наших соціальних мережах наші - інстаграм та телеграм !

Тимофій (15-05-2025 | 23:41)

Що ж, сьогодні програли 4 гру поспіль))) сподіваюсь не тільки ми відкрили ту коробку, якщо ви розумієте про що я)
Особисто для мене ця гра стала якімось розривом шаблону настільних ігор. Унікальний досвід і унікальні емоції. Навіть коли програєш. З одного боку хочеться грати далі, скоріше дізнатись продовження, відкрити віконце досьє чи коробку. З іншого - не хочеться щоб гра скінчилась.
Раджу зіграти спочатку в звичайну Пандемію, щоб зрозуміти основу.
+ Legacy!
- Для ідеальної гри повинно бути все ідеальним. Помилки, одруківки неприпустимі. Всі ми помиляємось, це зрозуміло, але ж це чиясь робота була, перевірити все і "не робити помилки". І хтось з цією роботою не впорався. Вибачте за критику.
Доброго дня, Тимофію!
Ми так раді, що ви долучились до проходження однієї з самих відомих ігор Людства та ділитесь з нами своїми враженнями!
Бажаємо вам незабутніх партій та врятувати світ за будь-яку ціну ;)

Антон (10-01-2025 | 11:10)

Шикарно, але мало :(((
Дуже сподобалося, проходили на трьох, все просто чудово
Чекаємо другий і нульовий сезони з нетерпінням
Доброго дня, Антоне!
Дуже раді що вам сподобався перший сезон Пандемії Спадщини! Слідкуйте за нашими соц. мережами, це найкращий спосіб оперативно дізнатись про анонси нових локалізацій, тож коли новенькі сезони будуть в роботі ми обов'язково там сповістимо ;)
Дякуємо за відгук та бажаємо міцного здоров'я!

Ігор (08-01-2025 | 14:04)


Коробочка дуже ефектна, компоненти якісні - кішка зацінила зручність коробочки та карти :)
Гра - це просто вибух емоцій, при чому різних.
Але є одне "але"- картка LD03F допряче так підпортила враження від першої партії. Добре що ця одруківка про квітень на самому початку була і в самій першій партії, тому після того, як ми дізнались що там має бути січень, просто переграли партію заново, але довелося всі наліпки відділяти та повертати назад тому це не критично, якщо аккуратно все повернути на свої місця. сподіваюсь, далі такого не буде. Краще ви про цю помилку написали б десь в описі дисклеймером.

В усьому іншому - гра цікавезна.
+ Це мастгев для проходження.
- Одруківка на одній з карт, яка прямо впливає на сюжет.
Доброго дня, Ігоре!
Дякуємо вам за ваші враження від цієї легендарної коробочки, що вже дуже багато років входить в двійку кращих ігор усіх часів та народів!
Бажаємо вам наснаги й майстерності в майбутніх пригодах!
P.s. Кішка - просто неймовірна ^^

Жанна (15-12-2024 | 00:37)

Добрий день. Гра просто чудова. Граємо з сином. Десь упустили інформацію і не можемо знайти. Стосовно військових баз. Чи кожен персонаж їх може будувати, чи тільки хто має спец. позначку? Чи можна будувати в містах в стані з певним рівнем паніки і чи руйнуватися вони, коли в місті паніка чи занепад? Як це відбувається з дослідницькими станціями? Дякую
Доброго дня, Жанно!
Будувати військові бази здатен будь-який персонаж, звичною дією "Будівництво споруди". Військові бази значно стійкіші за лабораторії, тож вони не прибираються при збільшенні рівня паніки в місті :)
Дякуємо за звернення та бажаємо, щоб спалахи траплялись у вас все рідше!

Антон (22-09-2024 | 18:12)

Картка LD03F має заголовок "Квітень доповнення ". А повинно бути "Січень". Нас з дружиною це заплутало. Будьте обережні.
Поки дуже подобається гра. Після трьох партій в захваті. Цікаво що гра ще готує для нас.
Доброго дня, Антоне!
Ви маєте рацію - на карті LD 03 F трапився одрук (ох ці ж саботери з іншої гри! і там повинен бути місяць "Січень"!
Ми надзвичайно раді, що вам так подобається ця легендарна гра, що вже багато-багато років входить до трійки кращих ігор світу за версією порталу BoardGameGeek!
Бажаємо вам прямих рейсів та вірних друзів й помічників в нелегкій боротьбі проти пандемії!

Показать еще
3559грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ІгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 7% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись