Настольная игра Билет на поезд. Париж (UA) / Ticket To Ride: Paris (UA)

0    Видео
код: 9034
Ласкаво просимо в місто вогнів — гламурний Париж епохи «ревучих 20-х»! Застрибніть в автобус, проїдьтеся Єлисейськими полями, помилуйтеся Ейфелевою вежею, а наприкінці дня — зустріньте захід сонця з тераси на Монмартрі… І все це — за одну партію на вашому столі!

Тип: єврогейм, залізниця, збір сетів, драТ
Видавець: Lord of Boards (Україна), Days of Wonder
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 15
Вік: 8+
Мова: українська

Квиток на потяг. Париж (Ticket To Ride: Paris) — це частина лінійки «Міста» з вашої улюбленої серії ігор про потяги. Ігролад такий самий, як і в оригінальній грі, але тут ви пересуватиметеся одним містом на громадському транспорті, а партія триватиме у вас лише 15 хвилин. Ідеальний варіант, щоб звікувати час або пограти в щось швидке в перерві.


Що новенького?


Новий вид транспорту. Замість звичних поїздів ви будете досліджувати французьку столицю на туристичному автобусі! А на картках маршрутів ви зустрінете трамваї, пароплави, автомобілі та навіть велосипеди.

Ticket to Ride: Paris пропонує вам абсолютно французьке дійство — святкування Дня Взяття Бастилії. Зберіть сет із карт кольорів французького прапора — білого, червоного та синього! Зібрали? Прокричіть Vive la France! і додайте собі 4 бали. Тепер можете скинути карти й з чистою совістю випити келих шампанського. Важливий момент: перед вами має бути тільки по одній карті потрібного кольору, і багатобарвний автобус не йде в облік прапора. Кількість зібраних прапорів необмежена.


Правила гри Квиток на потяг. Париж


Визначте першого гравця будь-яким зручним вам способом. Можливо першим піде той, хто останнім був у Парижі. Або хто назве більше фраз французькою мовою. Або просто вирішіть суперечку через гру «камінь, ножиці, папір». Кожен гравець бере дві карти маршрутів, які він має побудувати. У процесі гри можна добирати карти та побудувати стільки маршрутів, скільки ви захочете і зможете. Для побудови обраного маршруту ви повинні з’єднати його точки призначення.У кутку кожної карти маршрутів зазначено, скільки балів ви отримаєте, якщо побудуєте його. Змінювати або скидати обрані маршрути не можна. Зберігайте свої маршрути в таємниці від інших гравців до кінця гри.

У свій хід ви можете взяти на вибір будь-які дві карти з ринку карт або одну карту мультиколорного автобуса. Замість ринку ви можете взяти одну або дві карти зі стосу в закриту. Якщо ви набрали достатню кількість карт потрібного кольору, щоб побудувати маршрут — викладіть карти та помістіть фігурки автобусів на ігрове поле. Ваш маршрут побудований. Перемістіть свою фішку гравця на таку кількість кроків, скільки балів ви заробили.

Також у процесі гри ви, замість ходу, можете зібрати прапор і відсвяткувати День Взяття Бастилії. Якщо в будь-який момент часу три з п’яти карт транспорту, що лежать горілиць, є картами автобуса, то негайно скиньте всі п’ять карт і покладіть на їхнє місце п’ять нових горілиць зі стосу, щоб замінити їх. Коли стос спорожніє, перетасуйте скинуті карти, щоб створити новий стос транспортних карт.

Деякі локації представлені двома доріжками однакової довжини, що з’єднують одну й ту саму локацію. Один гравець не може претендувати на обидві доріжки подвійного маршруту. У грі для двох гравців, якщо одна доріжка подвійного маршруту зайнята одним гравцем, другий не може претендувати на сусідню.


Кінець гри Квиток на потяг. Париж


Коли в одного з гравців залишилося 2 або менше фігурок автобусів, оголошується фінальний раунд і всі гравці повинні зробити свій останній хід. Після цього настає підрахунок балів. Порахуйте всі бали, які ви заробили за побудовані маршрути й зібрані прапори. Просуньте фішку гравця на поле на отримане число. Якщо ви не змогли побудувати маршрут, то відніміть собі кількість балів, що дорівнює вартості карти маршруту.

Перемагає гравець, який набрав найбільше балів. Якщо гравці набрали однакову кількість балів, переможцем оголошується гравець, який побудував найбільше маршрутів. Якщо і в цьому випадку гравці в рівних умовах, то вони обидва стають переможцями.


Кому варто купити гру Квиток на потяг. Париж?


Настільна гра Квиток на потяг. Париж (Ticket To Ride: Paris) — гідне поповнення в колекцію для всіх шанувальників цієї серії ігор. А якщо ви ще жодного разу не грали в Ticket To Ride, то ви все одно можете її придбати, щоб познайомитися зі світом ігор про залізничні й не тільки маршрути. А коли опануєте її повною мірою, то Ігромаг радить просунутися далі та спробувати складніші версії, такі як Ticket to Ride: France & Old West та Ticket to Ride: Європа.

Комплектація настільної гри «Квиток на потяг. Париж (UA)» (Ticket To Ride: Paris):

  • 1 настільна карта транспортної мережі Парижа 
  • 60 пластикових автобусів (по 15 кожного кольору) 
  • кілька запасних пластикових автобусів 
  • 4 маркери для підрахунку балів
  • 46 карток транспорту (8 різнокольорових карток автобусів, 8 білих карток і по 6 карток кожного з наступних кольорів: синій, червоний, жовтий, зелений, фіолетовий) 
  • правила гри
div>
Добавить отзыв

На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись