Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1950 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настольная игра Наше Море: Империи (Mare Nostrum: Empires)

АксессуарыДополненияПохожие товары
У древніх сирійських текстах а також фінікійських епосах, це море знайшло багато різноманітних назв: «Велике Море», «Останнє Море» і навіть «Західне Море». Сучасникам ж воно відомо як «Середземне Море», чиї хвилі омивають Європу, Африку й Азію. Багато століть тому, родючі і багаті тутешні землі були об'єктом домагань багатьох народів. Тут з'являлися і зникали імперії, кипіли багаторічні війни, люди вели торгівлю, вирощували фрукти і овочі, і добували корисні копалини. Бурхливі хвилі Середземного моря борознили маленькі рибальські човники, а величезні військові триреми штурмували прибережні міста ...

Тип: стратегія
Видавництво: IGames
Час гри: 90
Кiлькiсть гравцiв: 3-5
Вiк: 14+
Мова: українськаСкачати правила до настiльної гри Наше Море: Імперія Укр.
Скачати правила до настiльної гри Наше Море: Імперія Англ.
Скачати правила до настiльної гри Наше Море: Імперія Рос.

 «Наше Море: Імперії» це нове перевидання відомого хіта «Mare Nostrum», від дизайнера Сержа Лаже. У цій настільній грі, призначеної для 3-5 чоловік, гравцям належить перевтілитися в лідерів античних держав, і повести свої імперії до розвитку і процвітання.
 

 

 Це справжня економічна і військова стратегія, адже тут знайшлося місце і торгівлі, і експансії, і війні. На початку гри, кожен з учасників вибирає націю (Рим, Карфаген, Вавилон, Єгипет, Греція), за яку буде грати, а потім отримує жетони і фішки міст, воїнів і трирем і розставляє їх на ігровому полі, яке уособлює Середземне Море і прилеглі землі.


 

 У кожної націі на початку є великий лідер, що володіє особливими вміннями та бонусами, та який в цілому визначає напрямок розвитку вашої цивілізації. Це може бути бонус, що дозволяє швидке захоплення нейтральних територій, як у Хаммурапі, або ж, наприклад, поліпшена торгівля, що дозволяє використовувати товар двічі, як у Ганнібала.
 


 Відслідковувати розвиток своїх імперій, гравці будуть на трьох треках - культури, військової могутності і торгівлі. Лідер в кожній з цих областей, зможе визначати черговість ходу в певній фазі.
 


 Кожен раунд починається з фази збору ресурсів з підконтрольних гравцям територій. Торгові каравани приносять ресурси, а міста - монети. Базари і храми, зведені в містах, відповідно збільшують приріст ресурсів і золота.
 


 Потім настає фаза торгівлі, в якій гравці зобов'язані зробити обмін зібраними товарами. Лідер в області торгівлі визначає кількість ресурсів, які інші гравці зобов'язані виставити на обмін. Це число може варіюватися від 0 до 5. Розібравши по черзі товари, гравці можуть приступати до наступної фази, в якій на виручені товари і золото, можна придбати війська, побудувати міста, фортеці, храми і навіть Чудеса Світу.
 


 Тепер саме час відправити своїх хоробрих воїнів в сусідні області, щоб розширити межі своїх володінь! Ви можете як розграбувати сусідню територію, отримавши зазначені там ресурси, так і встановити контроль над цими землями. Але будьте уважні - великі території вимагають наявності великої армії, щоб успішно захищати їх від загарбників. Вторгаючись на ворожі землі, ваші воїни будуть зобов'язані вступити в бій з присутніми там військами. Гравці кидають кубики, і визначають нанесені ушкодження, прибираючи знищені мініатюри з ігрового поля.
 


 У «Наше Море: Імперії» перемоги можна досягти одним з чотирьох способів: побудувати дорогі Піраміди, захопити і контролювати чотири міста, стати лідером у всіх областях розвитку імперії або найняти п'ять лідерів. Гра чудово збалансована, і кожен з цих переможних шляхів має як свої плюси, так і мінуси, гарантуючи, що кожна окрема партія буде не схожа на попередню, забезпечуючи гравцям прекрасну реіграбельність!
 


До складу настільної гри «Наше Море: Імперії» входить:
 – ігрове поле
 – планшет героїв і чудес
 – планшет першості
 – 23 карти героїв і чудес
 – 44 жетони монет
 – 37 жетонів караванів
 – 16 жетонів міст
 – 14 жетонів храмів
 – 9 кубиків для наземних боїв
 – 40 легіонів, 25 триєр, 25 фортець
 – 35 фішок контролю
 – 25 фішок лідерства
 – 3 фішки обміну
 – 5 планшетів імперії
 – 5 підказок
 – правила гри

Придбати настільну гру «Mare Nostrum: Empires» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

 Есть в наличии
1950 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Наше Море: Империи

1. Антон (07-05-2018 | 12:41)

В обзоре на игру первые два фото поля не соответствуют действительности. Это кикстартерная версия с пластиковыми фишками городов, рынка и т.д. А в версии, которую Вы предлагаете просто картонные маркеры, как на третьем фото поля.
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Антон! Действительно первые две фото с кикстартеровского издания. Они временные, ведь с дня на день мы заменим их фотографиями от нашего фотографа. Хорошего вам дня!