Котобол - UA / A Game of Cat & Mouth

1    Видео
код: 8818

Быстрее, драйвовее, точнее! Это не новый лозунг Олимпийских игр, а основные принципы жестоко веселой настольной игры Котобол. Обманчиво милый пинбол с кошачьими лапками легко может превратиться в ожесточенную борьбу стратегии и ловкости.

Тип: дуэльная, для вечеринок
Издательство: Rozum (Украина)
К-во игроков: 2 игрока
Время игры: ~ 15 минут
Возраст: от 7 лет
Язык: украинский

Ознакомиться с правилами можно здесь

Котобол — это невероятно динамичная, веселая настольная игра для двух игроков, в которой вам придется соревноваться в игре ловкости и тактики. С помощью милых лапок вы будете запускать шарики в своего соперника, а точнее на его поле, хотя одно другому не мешает. Интересно, что настольная игра Котобол создана авторами известных Взрывных Котят, поэтому, как в каждой игре в серии, в Котоболе следует ожидать новых изюминок от этих мастодонтов индустрии.

Котобол настільна гра

Все начинается с подготовки, для начала игры в Котобол вам следует создать игровое поле, в которое идеально превращается коробка с игрой. Нужно всего-то поместить стенки и центрального котика, далее поставьте лапки и вы готовы к игре! Сам игролад тоже довольно прост, но это только на первый взгляд, ведь кроме ловкости рук, вам всегда нужно думать о плане на раунд. Чтобы победить — победите в пяти раундах, каждый из которых принесет вам по 1 баллу. Для победы в раунде у вас будет 3 пути: выбить носик котика на половину соперника, выбить все три зубика кота на половину соперника, или сделать так, чтобы все шарики оказались на половине соперника. Игра не превращается в хаос, ведь в ней предусмотрено и правило для шарика, что вылетает за поле, в этом случае игра останавливается и соперник должен подождать пока другой игрок вернет шарик обратно.

Котобол — это очень веселая и динамичная настольная игра, которая прекрасно подойдет для игры в компании, устраивая турниры, или для повседневных дуэлей с другом, членом семьи или второй половинкой.

Комплектация настольной игры «Котобол»:

  • Игровое поле-коробка
  • 17 пластиковых шариков
  • Кошачья голова
  • 6 стенок и правила
  • 2 магнитные кошачьи лапки
Добавить отзыв

Артем (12-01-2024 | 12:52)

Взагалі нічого не бачив і не читав по цій грі, сліпа покупка яка... виправдала всі очікування! 14 партій в перший же день, а скільки емоцій і напружених моментів. Не дуже хочу порівнювати з Класком (так як це теж інтерактивна настілка з рухомими компонентами), бо сам в нього не грав, проте всупереч ціні, Класк потребуватиме більше кмітливості та майстерності, до того ж він займає більше місця і потребує ретельного догляду, адже поверхня постійно має бути гладенькою. Котобол це вже простіша штука: відкрив коробку (сама коробка і є грою), вставив ширму, розставив кульки - і собі граєш.

В цілому тут ви не знайдете якихось стратегічних рішень, це просто чудова гра на перекидання кульок, і, відкидаючи всі мінуси, зі своєю задачею сісти на 5 хвилин з дитиною, друзякою чи близькою людиною, насупити пики один на одного і помірятись майстерністю катапультування і власне перекидання кульок супернику - ця гра справляється на 100%.
В тверезому вигляді може як і затягнути, так і швидко набриднути, проте я точно впевнений, що, хоч ми й не тестували, ця гра буде веселішою в нетверезому стані xD
Рекомендую до покупки! 8/10
+ + Бомбічний дизайн
+ Якісні компоненти та магнітики
+ Запасні кульки на випадок якщо загубляться основні
+ Супер приємна ціна
+ 5 хвилинна партія
+ Чудовий подарунок дітям
+ Формфактор "Коробка це і є гра" дуже кльово вписується в ігролад, до того ж тут передбачена ручка для носіння
+ Найкоротші правила на дикому заході настільних ігор
+ Приємний та інтуїтивно зрозумілий ігролад
+ 3 шляхи до перемоги, проте є нюанс
- - Нюанс в тому, що 3 шляхи до перемоги мають різну складність. Треба всього лише перекинути всі 8 жовтих кульок супернику (середньо-важкий рівень) АБО збити 3 білих кульки з зубів ширми (важкий рівень) АБО збити 1 чорну кульку на носі ширми (Легко-середній рівень), через це після старту гри можна швидко закінчити раунд, просто з першого разу чітко попавши в носик ширми, що гарантовано приносить перемогу в раунді. Здавалось би, це найскладніша точка, але один з суперників розраховував виключно на перемогу цією чорною кулькою, тому тут або треба балансувати, або ця чорна кулька приносить дисбаланс в геймплей
- З партіями рука швидко набивається, і ти вже точно знаєш кут нахилу катапульти, щоб попасти в ту ж саму чорну кульку, тому іноді гра перетворюється на перегони по спритності
Доброго дня, Артеме!
Щиро дякуємо за такий крутезний огляд!
Бажаємо спробувати цю чудову гру всім!

1199грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись