Настольная игра Концепт (UA) / Concept (UA)

7    Видео
код: 3836
Настольная игра Концепт (UA) / Concept (UA)
количество игроков
4-12
возраст
10+
время игры
40-60
Укр
оплата частями
 Концепция – это некая идея объяснения точки зрения. Система взглядов, позволяющая объединить фрагменты в единую картину. Концепт-кары, к примеру, показывают внешний вид, внутреннее устройство автомобиля и общий принцип его взаимодействия с остальным миром. Зачастую концепт-кары – это даже не действующие модели, а макеты. Но они дают толчок для развития технологий в нужном направлении. За много лет до создания кредитных карт, космических кораблей, видеосвязи, интернета и прочих обыденных вещей, писатели-фантасты создавали их концепции. Конечно, смартфоны в описании мастеров пера абсолютно не походили на существующие ныне. Но вот принцип работы, возможности использования и влияние на жизнь описаны очень точно. Это и есть концепция.

Тип: семейная, для компании, ассоциации
Издатель: Rozum (Украина), Repos Production (Бельгия)
Кол-во игроков: от 4 до 12 игроков
Время игры: от 40 до 60 минут
Возраст: от 10
Язык: украинский

Ознакомиться с правилами можно здесь.

 «Концепт» – великолепная игра для семейного круга и больших компаний. Механика завязана на объяснении слов или выражений при помощи картинок и ассоциативных цепочек. В распоряжении участников большое поле с различными иконками.

Устанавливая отметки около картинок, можно навести игроков на правильные мысли. У вас будут разноцветные жетончики для пометок, чтобы можно было параллельно строить разные логические цепочки. Анализируя их по отдельности и совмещая результаты, игроки смогут разгадать даже самые сложные выражения.

   «Концепт» – отличная игра на ассоциации. Что-то среднее между «Dixit» и «Alias». Она отлично развивает фантазию, умение анализировать и находить самые нетривиальные решения. Самое замечательное в этой игре: представители всех возрастов могут играть в нее на равных. А еще на картах в общей сложности 990 слов и выражений, а потому их хватит очень на долго.

Содержание настольной игры «Концепт»:

  • 110 карт
  • 1 поле
  • 4 карты подсказки
  • 1 миска для жетонов
  • 39 токенов победных очков
  • 47 разноцветных пластиковых жетонов
  • правила игры
Добавить отзыв

Тетяна (03-04-2024 | 18:33)

Концепт - це захоплива гра в пояснення, де учасники спільно намагаються розгадати слова або фрази, користуючись лише символами та малюнками, що фактично дозволяє їм спілкуватися за допомогою абстракцій. Ця гра стане топчиком на будь-якій вечірці, особливо якщо серед учасників немає людей, які ненавидять такий тип ігр. "Концепт" виглядає приємно - мені чимось схоже на іконки, що можна зустріти в словниках англійської мови (мені вони завжди подобались). Гра - такий собі мікс, яка поєднує в собі елементи "Аліасу" та "Діксіту", тому для тих, хто полюбляє обидві, вона буде справжньою знахідкою. Більше того, вона сприятиме розвитку ефективної комунікації та забезпечить справжнє задоволення всій компанії :)
+ Підходить як новачкам, так і гікам; чудова альтернатива іграм зі словами та асоціаціями, якщо старі набридли
- Гра не підійде тим, хто не любить ігри на асоціації та пояснення; для когось поле може бути великим
Доброго дня, Тетяно!
Гра дійсно чудова! Для любителів асоціативних ігор - 100% попадання в яблучко:)
Дякуємо за відгук та бажаємо різноманітних партій!

Альона (03-03-2024 | 10:30)

Люблю тебе за твій стиль. І за твою концепцію також. Ти вчиш мене пояснювати свою думку символами, виділяти основну ідею та додаткові концепти. Також вчиш мене розуміти чужі знаки та символи. Ти зблизила мене з моїми рідними та близькими. Тепер ми набагато краще розуміємо один одного.
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо за ваші емоції та відгук - і дійсно, близькість та взаєморозуміння - це надзвичайно важливі речі, та ми раді, Що Концепт вам у цьому допоміг)

Артем (11-01-2024 | 12:27)

Не знаю, що ще розписувати про цей топчик, якісний друк, суперова якість компонентів, навіть протектори не став докупляти, бо картки просто б не влізли в органайзер. Теж не стали чекати великої компанії, тому сіли на 4 і кожен пояснював слово чи вислів усім іншим, просто гра по кайфу без очків - вийшло досить непогано.
Розум вривається з гарними локалізаціями, і не дарма: Концепт гарно себе покаже, довго вагався над покупкою, проте таки надумав) Від мене 9/10
+ + Офігезний патігейм на подарунок
+ Обережно: Фішки можна переплутати з мармеладками і випадково з'їсти :)
+ Реіграбельності вистачає на дуже довго, після 2 годинних посиденьок на 4 гравців ми навіть половину колоди не роздивились, при цьому вибирали лише 1 слово у кожній картці, а їх та 9
+ Зручний органайзер
+ Приємний запах при розпаковці (Токсикоманам привіт)
+ Та сама гра крокодил, тільки малюнками
+ Фантазія і уява подарують вам неймовірні емоції, коли після того, як ви надскладне завдання так влучно поясните, що "суперники" вгадають майже з першого разу
- - Для патігейму завелика коробка, з цим нічого не вдієш
- Знову ж таки, для патігейму гра займає багато місця
-
Доброго дня, Артеме!
Дякуємо вам за відгук на один з канонічних патігеймів Світу!
Радіємо, що на українському ринку з'являється все більше чудових ігор на будь-який смак:)
Бажаємо вам чудових та веселих партій!

Альона (01-09-2023 | 07:54)

Естетика цієї гри просто вражає. Вона така неймовірна. Біленька, стильна. При цьому яскравих барв їй додають фішки. Ці знаки оклику, знак запитання, кубики! Вау, вау, вау!!! Картонні лампочки дуже якісні, прекрасно вийнялись, без будь-яких нюансів. Ігрове поле шикарне. Зображення чіткі, класні, продумані. Взагалі вся гра продумана, починаючи з органайзеру в коробці, закінчуючи тарілочкою для фішок. Правила прості. Сподобалось, що є пам'ятки з поясненнями для всіх позначок на ігровому полі. Хід гри простий. Тягнемо карточку, обираємо слово (або фразу), яке будемо пояснювати, і починаємо виставляти фішки. Спочатку ключове значення (знак питання) і уточнення до нього (зелені кубики), потім додаткові концепції з уточненнями - знаки оклику та кубики відповідного кольору.
+ Гра розрахована на кількість від 4 людей. Але нам так не терпілось спробувати цю крутишку, що ми не дочекались, поки збереться компанія, і зіграли першу партію втрьох. Не розбивались на команди по дві людини, а кожен грав сам за себе. Правила нарахування балів (лампочок) залишили тими самими. Той гравець, що вгадав слово, отримував 2 бали. Який пояснював - 1 бал. Другу партію ми грали вже вчотирьох, повністю дотримуючись правил.
Перед грою думаєш: "Пффф, що там складного - пояснити слово чи навіть фразу. Береш і виставляєш фішки, легко і просто. Або вгадати чужі асоціації. Все ж зрозуміло буде, тим паче, що є підказки по всіх позначках." А як доходить до справи, то ааааа, тримайте мене семеро, я ніц не розумію чужі асоціації. І свої пояснити не можу. І саме це так весело - намагатись свої
- І куди поділися всі розумні думки?
Звісно, чим більша компанія, тим веселіше. Але обидва варіанти нашої гри нам дуже сподобались. Тому однозначно рекомендуємо гру як для сімейних, так і для дружніх посиденьок.
Доброго дня, Альоно!
Ми щиро радіємо, що гра Вам так сподобалася.
Вона дійсно поєднує в собі такі характеристики, які підійдуть як для компанії друзів, так і для сімейних посиденьок :)
Дякуємо за чудовий відгук та бажаємо гарного дня!

slick (29-08-2023 | 15:51)


Із задоволенням хочу поділитися своїми враженнями від настільної гри "Концепт". Ця гра вразила мене своєю оригінальністю та захоплюючим геймплеєм.

"Концепт" - це цікава комбінація словесної гри та навігації через абстрактні поняття. Головна ідея полягає у тому, щоб використовувати ілюстрації та піктограми, щоб передати іншим гравцям певне слово чи поняття. Гравці повинні розташовувати маркери на дошці, позначаючи ключові елементи, які асоціюються з обраною карткою. І саме тут починається магія: спостережливість, кмітливість та креативність гравців допомагають розкрити та розгадати таємниці обраного поняття.

"Концепт" ідеально підходить для вечора з друзями або сімейного часу. Гра надихає на виявлення креативності, вдосконалення навичок комунікації та співпраці. Також вона може стати чудовим інструментом для розвитку мислення та асоціативних здібностей.
Доброго дня, slick!
Ваш відгук викликає захоплення цією грою! Ви створили магію. Тепер усі хочуть цю гру в свою колекцію :)
Дякуємо за відгук та бажаємо одразу розгадувати усі загадані слова!

Ольга (07-07-2023 | 18:56)

Мова російська?
Доброго дня, Ольго!
Це українська локалізація цієї легендарної гри!
Бажаємо вам натхнення й гарних партій!

Наталия (07-07-2023 | 10:37)

У Вас в описі до гри мова Ру стоїть Т_Т
Доброго дня, Наталіє!
Щиро дякуємо вам за пильність - наші адміни-чарівники вже прибрали це дивне непорозуміння!
Бажаємо вам мирного неба і незабутніх партій!

1399грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись