Настольная игра Вечная Зима: Палеоиндейцы (UA) / Endless Winter: Paleoamericans (UA)

24    Видео
код: 7152

 Приглашаем вас окунуться в полную трудностей жизнь древних индейцев на севере континента. Сможете ли вы помочь им преодолеть условия вечной мерзлоты, побороться за пропитание с местными животными и противостоять нападкам соседей?

Тип: доисторическая, обустройство территорий, колодостроительная, сбор сетов, размещение рабочих
Издательство: Игромаг (Украина), Fantasia Games (Греция)
Кол-во игроков: от 1 до 4 игроков
Время игры: от 60 до 120 минут
Возраст: от 12 лет
Язык: украинский, языконезависимая

Ознакомиться с правилами можно здесь.


 Вечная зима. Палеоамериканцы (Endless Winter: Paleoamericans) – это семейная стратегия, которая объединила две популярных механики колодостроения и выставления рабочих, а также получила невероятно яркое и интересное визуальное оформление.
 

 

Игровой процесс.


 Игра длится несколько раундов, каждый из которых проходит через три фазы:
 

Фаза действий.

 В эту фазу игроки будут отправлять своих вождей и по две фишки работников на выполнение различных действий на поле. Они смогут охотиться, обустраивать быт индейцев, придумывать новые технологии, собирать ресурсы и исследовать территории вокруг. Действия во многом определяются сыгранными картами.

Кроме того, вожди также обладают уникальными способностями, которые могу пригодиться в жизни первобытных индейцев.

 

Фаза затмения.

 В эту фазу происходит смена поколений: участники игры устанавливают новую очередность ходов и получают бонусные возможности.
 

Фаза подготовки.

 Участники подготавливаются к новым событиям жизни племени, возвращая своих рабочих и набирая новые карты.

После четвертого раунда игроки подсчитывают победные баллы и определяют победителя.


 Вечная зима. Палеоамериканцы (Endless Winter: Paleoamericans) – великолепная семейная стратегия, которая точно порадует всех поклонников совмещения различных механик в одной игре.

Комплектация настольной игры «Вечная Зима: Палеоиндейцы (Endless Winter: Paleoamericans) UA»:

Комплектация предварительная и может не соответствовать релизной.

 • 1 игровое поле
 • 5 фигурок вождей
 • 4 подставки для фигурок вождей
 • 8 деревянных фигурок племени
 • 12 фигурок поселков
 • 20 деревянных фигурок вигвамов
 • 40 деревянных мегалитов
 • 1 деревянный маркер раунда
 • 8 деревянных маркеров идолов
 • 4 деревянных маркера племен
 • 8 пластиковых маркеров ресурсов
 • 4 деревянных маркера очков
 • 60 карт животных
 • 4 двуслойных планшета игроков
 • 1 планшет животных
 • 5 карт подготовки
 • 4 тайла мегалитов
 • 1 двухсторонний планшет идолов
 • 10 токенов ледника
 • 8 токенов труда
 • 21 карта одиночной игры
 • 75 карт племени
 • 25 тайлов ландшафта
 • 36 стартовых карт
 • 5 карт вождей
 • 41 карта культур
 • 20 священных камней
 • 1 главный лоток с крышкой
 • 4 лотка игроков с крышками
 • Правила
Добавить отзыв

Анна (14-04-2024 | 18:20)

Гра легка в засвоєнні. Після першої партії правила інтуїктивно зрозумілі. Єдиний мінус гри - займає багато місця, але для мене це не критично. Грати в неї було одне задоволення.
Доброго дня, Анно!
Дякуємо вам за такий чудовий відгук на цю гану коробочку!
Бажаємо вам гарного полювання!

Альона (02-01-2024 | 01:33)

Ти прийшла в моє життя на початку минулої весни. Така біла, нескінченна.
Твоя зовнішність... Вона неймовірна. Так би і торкалась тебе, вивчаючи всі твої складові. А ось твій внутрішній світ виявився для мене загадкою, розгадати яку було надзвичайно важко. Але тим цікавіше було робити це. Після того, як мені це вдалося, ти відкрилася мені на повну. Ти неймовірна. З тобою ми вивчали культуру різних ер. Розвивалися та встановлювали священні камені, облаштовували поховання та ховали відважних членів племен. Відправляли наших людей на полювання та мігрували, розміщуючи наші табори та поселення на нових територіях. Із настанням Затемнення ми влаштовували змагання між племенами, щоб встановити новий порядок.
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо вам, за те, що долучились до нашого полювання)
Бажаємо вам чудових свят!

Артем (12-10-2023 | 17:46)

Автор внизу - зануда :)
Або новачок, все добре працює і ви не зобов'язані за всим слідкувати, поки цього не захоче сама гра чи ж ваші дії. В цьому і фішка, схожа на Адріанів вал, у вас на вибір купа всього, проте що встигнути - вирішувати вам.
Доброго дня, Артеме!
Дякуємо за цікаву та корисну думку про гру:)
Бажаємо Вам крутих партій!

Артур (17-07-2023 | 07:43)

Гра захопила своїм виглядом. Дуже хотілося грати в неї через те, наскільки ж красиві елементи, а формат гри з декількома полями та двома ерами дуже інтригував. Зібравшись, всі в компанії вже прочитали правила, але дійшовши до самих карт, стало ясно, що з іконографікою дуже великі проблеми - вона максимально інтуїтивно незрозуміла і ми передавали довідник з рук у руки. Наявність такої великої кількості ігрових полів, за якими потрібно слідкувати, як виявилося, дуже перенавантажив нас, як гравців. Слідкувати за всім: треком ідола, гексами поселень, рівнями їжі та знарядь, полем для монументів, планшетом з тваринами, основним полем і, до того ж, ще думати про свою колоду (що у тебе у відбої, що поховано, що на руці, що в запасі і що потрібно докупити) було дуже складно. Гра відчувається як душилівка. Постійно хтось забував чи про здібність вождя, чи про ефект затемнення на гексах
+ Красива
Складна
Комплексна
- Ніхто, з тих, з ким я грав, не погоджувався грати в неї вдруге
Доброго дня, Артуре!
Дякуємо вам за такий розгорнутий відгук!
Перші партії в іграх загалом бувають ознайомчими-тестовими, особливо це стосується, як ви правильно і вказали, таких гарних та комплексних ігор, де рейтинг складності на порталі BoardGameGeek збігається, наприклад з такими легендами як "Тераформуванням Марса".
Щиро сподіваємося, що ви з компанією зіграєте ще і Нескінченна Зима розкриє для вас елегантність механік, їх комбінації та свій великий потенціал!
Бажаємо вам чудових партій і неймовірних відкриттів!

Альона (12-07-2023 | 20:55)

О боже мій! Такого естетичного задоволення, як від Нескінченної зими, я не отримувала ще від жодної гри. Такий неймовірний захват, що не вистачає слів.
Цілий вечір я провела, розглядаючи компоненти, торкаючись до них, розкладаючи їх в лотки. Фігурки вождів - витвір мистецтва. Токени дуже гарні. Звичайно, не забула і про захист карт. Кожну з них було одягнуто в протектор. Інструкція - шедевр. Така приємна на дотик. Ммм.... Окремо хочу виділити органайзер. Вразило те, що карти в протекторах стали там ідеально. Дуже переживала, що не влізуть. Сиджу и не можу намилуватись цим порядком у коробці. Все на свої місцях. Нічого не бовтається по коробці. На скільки мене вразили компоненти гри, на стільки ж мене розчарували правила до неї. Вони такі незрозумілі, що мама мія. Перечитували їх і перечитували. Намагались грати. Методом проб та помилок якось зіграли.
+ Під кінець вже ніби втягнулись, але від розбору правил так втомились, що ніякого задоволення не отримали. Загалом весь час гри зайняв майже 4 години.
Перед сном перечитувала правила ще раз. Цього разу, вже маючи уявлення про хід гри, все стало більш зрозуміло. Тому наступного дня ми вирішили дати Зимі другий шанс. На свіжу голову, так би мовити. Отже, налаштувались, зібрались з силами, розклали поля, граємо. Цього разу вона пішла жвавіше. І швидше. Приблизно 1,5 години. Грали вже з інтересом, а не тому, що треба, бо не дарма ж її придбали. З'явився азарт, жага до перемоги. Треба захопити якомога більше територій, і побільше, побільше. Треба просунути свого ідола далі за усіх. Треба заробити максимально можливу кількість ресурсів. І точно треба ще раз повернутись до Нескінченної зими.
- Правила дуже складно написані
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо за Ваш розгорнутий сповнений епітетів коментар, дуже тішимося коли наші локалізації припадають вам до душі. А також раді, що все ж правила про непроте життя перших людей підкорилися вам як і їх ідоли :)
Бажаємо мирного неба над головою!

Артем (09-07-2023 | 21:54)

Просто вибухова несподіванка 2022 року. Дуже боявся в неї грати через перевантаженість механіками, але який же смачний післясмак. Здивований, що майже все розпродали, а відгуків мало, видно люди ліниві стали)
Чудова гра, буду радий зіграти в неї при будь яких обставинах. 9/10
+ + Продакшен і тема на висоті
+ Пластикові компоненти надзвичайної якості і найкращі з мною бачених
+ Це стосується і карт, ну просто щось неймовірне
+ Окремого згадування вартують льняні правила (будь ласка, най це буде новим стандартом у настілках)
+ Досить велика коробка має всередині аналог якісного трею, що дозволяє обійтись без органайзеру і не витрачати додатковий час на підготовку до партії
+ Чудовий дизайн і смачний переплетений між собою мікс механік
+ Зрозуміла іконографіка, та і взагалі це гра - іконографічна енциклопедія, так круто, що тобі не треба тягнути погляд на інший край столу, щоб прочитати текст, дуже круто продумано
+ Додаткові невеличкі модулі, які можна підключати з легкістю після перших двох партій
+ Додатковий режим підготовки до гри з драфтом (думаю після
- Щодо мінусів:
- Дуже важко написані правила. Їх реально було важко читати, дуже часто були відсилки на наступні сторінки, що не є добре, коли ти намагаєшся прочитати все підряд не відриваючи погляду
- Час партії, але це і не дивно для Євро настілок
- Коробка велика і не звичних габаритів, тому мало куди зможе зручно вміститись на поличці серед інших настілок
- Більше не придумав мінусів, все настільки гуд що не хочеться їх писати
Доброго дня, Артеме!
Величезне дякуємо за такий чудовий, розгорнутий та корисний відгук!
Бажаємо якнайефективніше допомагати індіанцям подолати вічну мерзлоту:)

Наталя (18-03-2023 | 08:14)

Доброго дня! :)
А коли очікується, що знову буде в наявності?
Доброго дня, Наталю!
Нове надходження гри ми очікуємо вже у середині цього літа :) До речі, слідкувати за датою прибуття наших локалізацій стало легше зі сторінкою графіку.
дякуємо за запитання, бажаємо весняних та безпечних вечорів!

Показать еще
2799грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись