Органайзер для настольной игры Arkham Horror LCG: Revised Core Set / Arkham Horror LCG: Revised Core Set organizer

8    Видео
код: 8338
Органайзер для настольной игры Arkham Horror LCG: Revised Core Set / Arkham Horror LCG: Revised Core Set organizer
  • Google відгуки 4.8 (1035 отзывов про Игромаг)
  • Магазин настольных игр №1 в Украине.
  • Более 15000 положительных отзывов.
  • С вами с 2008 года.
  • Открываем и показываем игры.
  • Играем с вами.
  • Доставляем в срок.
  • Проблемы с игрой? Решаем быстро.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовывоз
- Доставка курьером
- Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата:
- Наличными
- Visa/MasterCard
- Наложенный платеж
- оплата частями
Стоит отметить! Органайзер базово рассчитан на карты в протекторах прочностью до 60 микрон. Карты в протекторах 100 микрон не поместятся внутри аксессуара.


Тип: аксессуар для настольной игры «Arkham Horror LCG: Revised Core Set»
Производитель: TowerRex (Украина)
Материал: ХДФ, Акрил
Размеры коробки: 297×239×75 мм.

Важно! Перед заказом органайзера, обратите внимание на его размеры, и удостоверьтесь, что он поместится в Вашу коробку с игрой.


 Представляем Вашему вниманию органайзер Investigator's Organizer для настольной игры Ужас Аркхэма: Карточная игра – Обновленное издание (UA)! Он призван устранить хаос среди игровых элементов. Вместе с ним Вы забудете, что такое разбросанные карты, долгая подготовка к партии и бесконечный поиск нужных компонентов. Investigator's Organizer распределен на специальные ячейки, которые предназначенные для удобного хранения и организации всех элементов.
 


 Органайзер изготовлен из надежного материала ХДФ (High Density Fiberboard), обладающего повышенной прочностью и устойчивостью. Кроме этого, некоторые части органайзера покрыты акрилом, что лишь придает ему привлекательности.
 


 Органайзер Investigator's Organizer для настольной игры «Ужас Аркхэма: Карточная игра – Обновленное издание (UA) создан для вашего комфорта и лучших впечатлений от игрового процесса. Купите органайзер для игры Ужас Аркхэма: Карточная игра (Arkham Horror: The Card Game), чтобы качественно сохранять и использовать игровые элементы.
 

Комплектация набора «Органайзер для настольной игры «Arkham Horror LCG: Revised Core Set»:

  • Комплект для сборки органайзера;
  • Инструкция.
Добавить отзыв

Ярослав (04-06-2024 | 19:13)


Я спочатку думав вліпити 2/5, й на тому все. Проте, кращого органайзера нема, і я вже цей купив, викидати не хочу, тому в кінці відгуку додам трохи модифікацій.
Починаючи з дрібниць — картки зачіпляються за декоративні щупальця на перегородках. Хоч у мене вони й у протекторах, але, по відчуттям — ще пару таких використаннь, і від карт мало що залишиться...
Більш серйозна проблема — нерозумне використання місця. Воно в коробці є, але тупо не там де треба, при тому що:
— Нема місця під правила — орг доходить прямо під кришку, хоча дно треїв для карт підняте на 2 мм від дна коробки.. І ні, це не проблема нашого видання —коробка всюди однакова. Не врахувати товщину правил — це така дитяча помилка, але вона чудово описує скільки уваги цьому оргу приділяли розробники:(
— Місця під малі карти нема, а з трею для звичайних— важко дістати.
— Місця під мішечок Міту теж нема — під жетони є, а під мішечок нема...
— Нема місця під капсули для жетонів Міту — вони не заявлені, але для гри це стандартна практика, та й у треї під зачіпки половину місця займає чисте повітря. Цей трей можна зменшити та виділити місце під жетони. Якби ще стінки під Міт були просто пласкими, то все би ідеально влізло...
— Нелогічне розміщення розділювачів у треях — зараз вони рівновіддалені, хоча у самих токенів об'єм нерівномірний. Якби краще розподілити, то вдалось звільнити місце під правила.
— Тупо не влізають стандартні картонні розділювачі (1 фото), навіть на фото зі сторінки товару видно, що офіційні просто стоять посеред колоди нерозподілені.
В результаті — правила ми маємо класти на верхівку випираючих розділювачів, а потім це все зчавлювати кришкою.. Треба казати, наскільки некомфортною здається ця ідея?)

Тепер щодо модифікацій — найсуттєвішою здалась проблема із розділювачами, і тут якраз знадобиться 2 мм під треєм з картками — тупо викидаємо дно у смітник, і *о, магія* — розділювачі ідеально вміщаються у коробку (2 фото). Тільки є ще одна проблема — карти стало незручно діставати, бо вони занизько. Вихід? Перевернути ці треї догори дном — місця зверху побільшало, заодно й вирішилась проблема із тим щупальцем, а значить карток воно більше не з'їсть. Є у фокусу і мінуси — складно міняти місцями перегородки, але, судячи по виходу допів...
На цьому з модифікаціями поки всьо (3 фото) — мішечок у вільному місці від карток, разом із жетонами та зайвими перегородками. Постараюсь, щоб він звідти з'їхав, а також треба щось зробити із книжкою правил. Потім доповню комент новими ідеями)
+ Як основа -- непоганий, та й кращого нема...
- До гарних органайзерів із напильником не тягнуться. А до цого — так.
Дуже непродуманий підхід, спроектовано наче на швидку руку недосвідченою дитиною, яка потім ще й не перевіряла свою роботу.
Доброго дня, Ярославе!
Перепрошуємо за те, що органайзер приніс більше клопоту, ніж комфорту!
Ми обов'язково передамо інформацію з вашого відгуку виробнику!
Дякуємо вам за розлогий опис та ідеї, будемо виправлятися!

Володимир (01-06-2024 | 21:08)

Шикарний органайзер, особливо порівняно з версією для попереднього видання. Не без недоліків, але найкраще з того, що є в продажу. Однозначно мастхев для бази, але якщо плануєте запхнути туди ще доповнення, то доведеться йти на поступки.

Є моменти, коли треба підклеювати (у мене лише оці "канапки"-кришки зі скловолокна), але зовнішній вигляд повністю нівелює такий недолік.

Кому цікаво, зі звичайними протекторами від Tower Rex влазить вся база та повний цикл Спадщина Данвіча, але від дерев'яних роздільників довелося позбутися (що неприємно, але інакше не влазить).
Однак з таким набором карт у коробку нікуди діти торбу хаосу з жетонами в капсулах. Також вони не поміщаються в одну коробочку, але якщо відібрати необхідні в торбу і ще декілька в коробку для зачіпок/приреченості (а там купа вільного місця), то все норм.
+ Зовнішній вигляд; зручність; влазить база + перший цикл
- Довелося трохи підклеювати; не всі компоненти поміщаються, якщо у вас капсули+протектори
Доброго дня, Володимире!
Щиро дякуємо вам за відгук та побажання!
Хочемо зауважити, що органайзер розрахований на протектори щільністю до 60 мікрон та не підтримує жетони в капсулах:)
Бажаємо вам вивести Культ на чисту воду!

Олексiй (01-06-2024 | 00:54)


Придбав органайзер у наборі передзамовлення свіжої української локалізації Arkham Horror LCG разом з протекторами, все було зручно і вигідно, і зараз одночасно радий і, на жаль, не дуже.
Радий бо органайзер збирається дуже швидко і простіше ніж всі інші органайзери TR які я пробував, і також дуже добре що лотки для жетонів мають заокруглене дно, бо так легше жетони діставати, класний дизайн.
Не радий бо в коробці української локалізації органайзер встав так що кришка не закриває коробку повністю якщо кладеш правила, та і без них ледве закриває. Сама коробка гри 75 мм у висоту і органайзер теж 75 мм у висоту. Мав би побачити що цей органайзер не підійде, але недоглядів і обрав простішу опцію довіритися зручній пропозиції. В будь-якому разі в Ігромага інших органайзерів під Arkham Horror LCG я не побачив, тому не те щоб була очевидна альтернатива.

Виступаюча кришка не сильно заважає на полиці, але вона буквально «гуляє» при транспортуванні і може відкритися якщо не використовувати фіксатори на коробку.

Сподіваюся цю інформацію хтось побачить і не повторюватиме мою помилку. В ідеалі хотілося би щоб або виробник органайзера зробив під «наших», або може щоб в магазині зʼявилася альтернатива цьому органайзеру. Ну і також бажано щоб команда Ігромага це врахувала якось і вказала в описі органайзера, бо цей товар автоматом іде у «купують разом».

Користуватися поки буду, але чекатиму на альтернативу.
+ — Просто зібрати
— Зручні лотки до жетонів
— Вміщує багато карток у протекторах
- — Не вміщається в українську коробку разом з правилами
— Хочеться більше роздільників на майбутнє
Доброго дня, Олексію!
Дякуємо за детальний відгук та фото. Вони точно стануть в пригоді майбутнім користувачам:)
Інформацію вже передаємо TowerRex, аби вони могли скорегувати деталі органайзера!
Бажаємо вам моторошних партій!

Андрій (30-05-2024 | 20:02)

Привіт
Маю органайзера ТR на величезну кількість ігор )
Всі реально збирались без проблем
Коли зібрав до Аркгему
Сумно стало бо натрапив на таку ж проблему як інколи бачив в коментарях
Є моменти які треба садити на клей
Мені якось так «фартонуло» , шо на клей треба буде садити добру половину органайзеру

Але TR- круті чуваки все одно )
За такі гроші це справедлива «рулетка» влетіти на брак)
+ Зручно
Економить купу часу
Приємно пахне - паленим деревом
Антуражно
- Пів органайзера треба буде клеїти , не знаю як цей матеріал себе поведе з клеєм (чи не буде плям і тд)
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за ваш відгук та підтримку!
Якщо в вас виникають якісь питання, чи вам потрібна допомога - ви завжди можете звернутись до нас будь-яким зручним для вас способом (телефон, email, telergam, соцмережі) і ми вирішимо ці нюанси:)
Бажаємо вам перемог над Культом!

Ярослав (28-12-2023 | 14:28)

Найкращих органайзер для Arkham Horror card game. Купуючи багато доповнень протестував вже 3 органайзеры. Цей найкращий!
Зручно брати карты та все ідеально помістилось в коробку.
Збирати дуже просто. Рекомендую ПВА клей для збірки
+ - легко збирати
- ідеально підійшов під коробку
- зручний
Доброго дня, Ярославе!
Щиро дякуємо за ваш відгук і ми впевнені, що він полегшить вам не одну боротьбу проти Прадавніх)

Олексій (02-05-2023 | 12:25)

Вітаю!
Вже не можу дочекатися коли буде оновлений Картковий Жах українською, думаю цей органайзер ідеально підійде для зберігання в коробці від оновленої бази та швидкої підготовки до гри.

Є пропозиція що до альтельнативної версії органайзера для коробок з під майбутніх Campaign Expansion's, які мають габарити ідентичні до оновленої бази - замінити коробочки для жетонів на додаткові місця для зберігання карток, так як зі зростанням колекції карт місця завжди буде невистачати.

P.S: Окремий плюс Tower Rex за дизайн зі щупальцями!
Доброго дня, Олексію!
Дякуємо вам за такий змістовний відгук та за вашу пропозицію!
Бажаємо вам атмосферних партій!

Показать еще
475грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись