Настільна гра Аліас (RU) / Alias (RU)

0    Відео
код: 5458

   Всі ми любимо проводити час у веселій компанії, яку добре б ще урізноманітнити цікавими і простими іграми. А ще краще, щоб ці розваги були ще й корисні! Одними з найкращих таких ігор вважаються настільні ігри на пояснення слів, серед яких виділяється Аліас. Вона настільки популярна, що зараз навіть не знайомий з настільним світом людина десь точно чула цю назву.  

 

Тип: сімейна карткова настільна гра
Видавець: Tactic
Тривалість гри: 60+
Кількість гравців: 4+
Вік: 10+
Мова: російська, англійська

Ознайомитися з правилами можна тут


Аліас або Скажи інакше - це проста гра на пояснення слів, яка давно стала класичною. Усередині коробки ви знайдете 300 карт з вісьмома словами на кожній. Крім того, карти в грі - двосторонні. На одній із сторін вказані слова російською мовою, а на іншій стороні - англійською. Таким чином гравці можуть грати в Аліас на одній з цих мов.

Правила Аліас або Скажи інакше дуже прості і пояснюються за пару хвилин навіть далеким від настільних ігор учасникам. На початку партії всі гравці діляться на команди і розміщують фішки своїх кольорів на старт. Зробивши хід, лідер команди тягне верхню карту колоди і зобов'язаний пояснити слово під тим же самим номером, на якому в даний момент знаходиться фішка його команди. При правильній відповіді гравці можуть пересунутися по ігровому полю далі. А переможцем стає та з команд, яка першим дістанеться до фінішу.


  Пояснювати слова потрібно усно, не використовуючи однокореневих слів або прямих перекладів на іншу мову. У грі немає каверз і ускладнень пояснення слів за допомогою пантоміми або малюнків, але на полі ви можете зустріти спеціальний символ грабіжника. Переступивши таку позначку гравцям доведеться пояснювати наступне слово не тільки членам своєї команди, а й іншим гравцям, дозволяючи їм «викрасти» ваш хід при успішній і швидкій відповіді.

Настільна гра Аліас або Скажи інакше - це проста, весела і азартна гра для будь-якої компанії, яка до того ж може служити розвиваючим цілям. За допомогою Аліас можна підтягнути свою англійську мову, навчитися вільно висловлювати свої думки, вивчити нові слова. А гра в Скажи інакше з дітьми точно підтягне їх комунікативні навички та розширить словниковий запас.


Комплектація гри «Alias»:

  • колода з 300 двобічних карток (російська і англійська мова);
  • ігрове поле;
  • 6 фігурок гравців;
  • пісочний годинник;
  • правила гри.

 Якщо Вам сподобалася ця гра, і Ви шукайте ще ігор для компанії, то ми рекомендуємо поглянути на «Правда або Дія: для Веселої Компанії», «Діксіт. Базова Гра», «Геометрія Уяви», а також на «Країна Снів».

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись