Настольная игра Шарлатаны из Кведлинбурга (UA) / The Quacks of Quedlinburg (UA)

17    Видео
код: 6683
Настольная игра Шарлатаны из Кведлинбурга (UA) / The Quacks of Quedlinburg (UA)
количество игроков
2-4
возраст
10+
время игры
45
Укр
оплата частями
 Ежегодно в Кведлинбурге, городке, который находится в самом сердце магического Черного леса, проводится ярмарка всех зельеваров и ведьм. Каких только зелий вы там не увидите! От веснушек и от ненавистного поклонника, для привлечения внимания и от плохого дыхания. Да, что и говорить, сами сходите и поглядите!

Тип: семейная, кубики, колодостроительная
Издательство: Schmidt Spiele GmbH (Германия), YellowBox (Украина)
К-во игроков: от 2 до 4 игроков
Время игры: 45 минут
Возраст: от 10 лет
Язык: украинский

Ознакомиться с правилами можно здесь


Шарлатаны из Кведлинбурга – это семейная настольная игра, в которой вам придется побороться с собственной жадностью и положиться на удачу. Игроки примеряют на себя роли знахарей-зельеваров и попытаются наварить побольше эффективных зелий, чтобы продать их посетителям ярмарки. Но вот только, чем больше компонентов в зельях, тем оно дороже, эффективней и… взрывоопасней!
 

 

Варим зелья.

 Партия в игре длится девять раундов, состоящих из нескольких фаз:

 • В первую фазу игроки открывают карту предсказания, действующую на всех.
 • Со второго раунда игроки могут разбавлять свои зелья крысиными хвостами, чтобы увеличить их объем. Для этого нужно передвинуть фишку крысы от начального деления трека зелья по спирали далее.
 • Затем наступает фаза зельеварения. Игроки тянут из своих мешочков ингредиенты и добавляют их в котел до тех пор, пока жетоны в мешочке не закончатся или игрок решит спасовать. Ну или котел взорвется, что происходит в том случае, если среди ингредиентов будет слишком много взрыв-травы. К сожалению, в этом случае зелья у игрока не получится.
 • Затем наступает фаза продажи, в которой игроки получают ингредиенты, рубины и победные баллы, согласно созданным зельям.
 • Получив свои награды, игроки могут докупить недостающие ингредиенты и закинуть их все (и новые и старые с планшета) обратно в мешочек.


 После девятого раунда участники получают итоговые победные баллы и выявляют победителя – самого удачливого зельевара ярмарки.
 

 

   Шарлатаны из Кведлинбурга — увлекательная колодостроительная игра, которая скрасит любой семейный вечер. Разнообразие и красочность элементов в совокупности с простым, но интересным геймплеем оставят море положительных эмоций.

Комплектация настольной игры «Шарлатаны из Кведлинбурга»:

 • 4 планшета котлов,
 • 4 жетона колб,
 • 4 мешочка,
 • 8 маркеров капель,
 • 4 маркера крыс,
 • 1 планшет с треком победных очков,
 • 4 маркера победных очков,
 • 1 маркер огня,
 • 24 карты предсказаний,
 • 20 рубинов,
 • 4 печати,
 • 12 жетонов книг ингредиентов,
 • 219 фишек ингредиентов,
 • 1 кубик бонуса,
 • 1 буклет правил,
 • 1 альманах ингредиентов
Добавить отзыв

Станіслав (22-02-2024 | 18:03)

Дуже лайтова сіймена гра. Дітям добре заходить і дорослим не скучно.
Доброго дня, Станіславе!
Ми раді, що ця сімейна чудова гра Вам сподобалася. Сподіваємося, у вас вийшло наварити смачно-магічне зілля:)
Бажаємо теплих вечорів за настілочками!

Маріна (13-12-2023 | 00:52)

Дуже позитивна гра. Головне розслабитись і ловити свій фан у вигляді казанів, що вибухають. Це гра, яка має велику рандомність, тому не варто сприймати її аж надто серйозно. Вона сімейна, добра та весела.
+ Гарне оформлення
Весела
- Мало взаємодії із іншими гравцями
Доброго дня, Марино!
Дякуємо вам за чудовий відгук на цю позитивну сімейну настолочку:)
Міцного вам казанка!)

Альона (05-12-2023 | 20:19)

Коли я вперше побачила тебе, твоя зовнішність мене неймовірно вразила. Ти такий яскравий, незвичайний. Склалось враження, що ти якийсь відьмак, який варить приворотні зілля. Адже тільки в такому випадку, можна пояснити моє захоплення тобою. Наважившись, я запросила тебе до себе додому. І ні на секунду не пошкодувала про це! Наші зустрічі щоразу тривають 9 днів, але пролітають вони, наче година. Ми готуємо, ми купуємо інгредієнти для наших страв і знову готуємо. На жаль, не завжди вони в нас виходять ситними. Іноді навіть вибухають. Але від цього тільки веселіше. Чекаю наших зустрічей щоразу з великим нетерпінням.
Доброго дня, Альоно!
Ваш відгук зачаровує та змушує так само запросити коробочку до себе додому:)
Дякуємо Вам за поетичний відгук та бажаємо зварити неймовірне зілля!

Альона (05-12-2023 | 20:18)

Після зустрічі з тобою моє серце палає. Судячи з усього, це почуття взаємне, і в твоєму серці також розгорівся шалений вогонь. Він охоплює нас, неначе хоче спалити все на своєму шляху. Але добрі духи справжньої любові допомагають нам врятуватись від всепоглинаючого полум'я. Тільки поруч з тобою я почуваю себе живою. І взимку, і навесні, і влітку, і восени. В душі зацвітають квіти. Дерева вкриваються листям під час зустрічі з тобою
Неймовірно барвиста гра. Вона захопила мене своїм зовнішнім виглядом з першого погляду. Але не дизайном єдиним.
Грати в неї теж дуже круто. І вдвох, і втрьох. Наша родина просто в захваті. Ні на секунду не пожалкували про цю покупку.
Щоправда, фішки будуть стиратись занадто швидко. Можна, звичайно, придбати капсули для їхнього захисту. Але ціна на них дуже кусюча( Тому ми всі жетончики покрили лаком.
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо за гарний відгук і погоджуємося, жетончики краще вдягнути в капсули або покрити лаком:)
Нехай Ваше зілля ніколи не вибухає!

Поціновувач гарних ігор (19-11-2023 | 00:06)

Одна із найулюбленіших ігор! Дуже атмосферна, усі компоненти просто вау.
Не вдасться йти усіма можливими шляхами стратегіями, встигнути за усіма книгами. Збалансова гра, є багато варіантів правил книг, жодні ще не набридали, а із доповненнями так ще більше.
Схожа за механікою на Dice Forge, але у тої не досить вдалий сеттінг, у пройдиствітах він просто чудовий із котілками повними зілля та бавовно-травою.
+ Чудова, весела, непередбачувана, різноманітна, реіграбельна, атмосферна. Є запасні жетони бавовно-трави, якщо загубляться.
- За багато партій можуть затертись жетони, особливо білі жетони бавовни. На іноземних сайтах можна знайти набір акрилових жетонів на заміну, або якісь накладки по розміру бульбашки (білі прозорі як на монети в інших іграх не підходять, вони більші), але то вийде по ціні як сама гра. А можна спробувати покрити якимось особливим лаком.
Доброго дня, Поціновуваче гарних ігор!
Ого, одразу видно як ви любите цю веселу та азартну гру:)
Щодо жетончиків - повністю з вами погоджуємося. Варто їх захистити, наприклад спеціальними капсулами, особливо якщо дійсно граєте в неї досить часто!
Хай кожна партія приносить вам задоволення і радість!

Єгор (14-09-2023 | 13:25)

Неперевершена гра, яка захопила мене з першого погляду. Спочатку звертаєш увагу на нереально крутезне та детальне оформлення гри, а вже розпочавши партію, розумієш наскільки вона різноманітна, весела та непередбачувана. Через легкість та доступність правил ця гра підтримує склад гравців будь-якого віку. Також хочу відзначити, що не має різниці яка кількість гравців бере участь, адже однаково цікаво грається як в 2-х так і на 4 гравці. Партії проходять емоційно та дуже динамічно через те, що всі ходи виконуються майже одночасно. У грі присутній елемент удачі, що також додає азарту, змушує доволі часто приймати непрості рішення та вчить знаходити «золоту середину».
+ Атмосферна та тематична
Весела, динамічна та азартна
Прості правила
Якісні компоненти
Можливість грати з гравцями будь-якого віку та різним складом учасників
Наявність доповнень та можливість придбання органайзеру
Високий рівень регравальності
Наявність декількох шляхів для здобуття перемоги
- Для когось може здатись занадто випадковою
Доброго дня, Єгоре!
Дякуємо за такий чудовий відгук про гру!
Це дійсно дуже азартна гра, яка вчить вчасно зупинитися та правильно розраховувати сили:)
Бажаємо, аби ваші зілля не вибухало!

Артур (21-08-2023 | 15:45)

Скажу, що це має бути хорошою грою для сім'ї з дітьми, але я поки сам своє єдине дитя, тому ділюсь своїми враженнями. Стратегічного різноманіття гра не пропонує: завжди намагайтеся купувати найбільшої цінності інгредієнти і одного-двох типів, в ідеалі, щоб комбились, бо якщо намішати багато одиничок різних типів, вийде каша. Грати на базовому планшеті без другої краплі сенсу немає - починайте одразу з "просунутої" сторони. Азарт теж відносний. В перших раундах вибухайте спокійно і беріть більше грошей на нові інгредієнти - пацючі хвости дадуть вам наздогнати інших гравців пізніше, коли ви вже перестанете грати ва-банк. Гра реіграбельна і зовсім не примушує напружувати мізки, яскрава, з цікавим сеттингом - підійде для тематичної вечірки чи на подарунок, щоб затягнути друзів у хоббі, але не для постійної гри ґікам
+ Тематичність
Гра вас не карає, завжди є можливість повернутися
Легкі в розумінні правила
- Дуже проста і прямолінійна геймплейно
Добрий день, Артуре!
Велике дякуємо вам за цікавий відгук. Гра різноманітна та цікава. Саме те для гарних сімейних вечорів:)
Бажаємо зварити наймагічніше зілля!

Показать еще
1695грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись