Органайзер для настольной игры Terraforming Mars + дополнения / Органайзер для настільної гри Terraforming Mars + доповнення

9
код: 6412

14+
  Обратите внимание, что органайзеры/игронайзеры изготавливаются только под заказ. Сроки изготовления от 7 до 10 рабочих дней.
 • 4.8 (1030 отзывов про Игромаг)
 • Магазин настольных игр №1 в Украине.
 • Более 15000 положительных отзывов.
 • С вами с 2008 года.
 • Открываем и показываем игры.
 • Играем с вами.
 • Доставляем в срок.
 • Проблемы с игрой? Решаем быстро.
 • Курьер классный, быстрый и всегда со сдачей.
Бесплатная
доставка
от 2000 грн.
Обмен и возврат товара Оплата:
Наличными, Visa/MasterCard, Наложенный платеж.
Тип: аксессуар для настольной игры «Terraforming Mars» включая локализацию на русском «Покорение Марса» или на украинском «Тераформування Марса» и дополнений к ней
Производитель: TowerRex (Украина)
Материал: ХДФ, акрил
Размеры: 286×286×59 мм.
 

  Органайзеры от компании Тавер Рекс это высококачественные и очень удобные аксессуары, призванные не только упорядочить и сохранить компоненты ваших настольных игр, но также ускорить время подготовки к партии, а после игры быстро сложить фишки, токены, карты, жетоны и миплов обратно в коробку. Органайзер состоит из множества отдельных отсеков, часто с узорами, и со стильными фигурными элементами в зависимости от игры. Органайзеры укрепляют структуру коробки и предохраняют тонкие картонные элементы от повреждения во время транспортировки игры.

Важно! Перед заказом органайзера, обратите внимание на его размеры, и удостоверьтесь, что он поместится в Вашу коробку с игрой.

Комплектация набора «Органайзер для настольной игры «Terraforming Mars» + дополнения»:

 • Комплект для сборки органайзера;
 • Инструкция.

Купить набор «Органайзер для игры «Terraforming Mars» + дополнения» в Киеве или в Украине можно, оформив заказ у нас на сайте, добавив товар "В Корзину", или позвонив по телефону (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Руслан (24-05-2022 | 02:50)

Вiтаю.
Зiбрався купити гру але з дворiвневими картонними плашетами з виямками, чи э якась можливiсть поэднати iх з вашими деревянним або чи можливо якось докупити звичайнi планшети?
Доброго дня, Руслане!
Відносно вашого питання: Звичайні планшети ідуть в комплекті з грою, а ось дерев'яно-акрилові будуть в цьому органайзері.
Багатошарові офіційні же ви можете придбати за цим посиланням - Набір планшетів для гри Тераформування Марса
А отже кожен гравець зможе вибрати той планшет, що йому до вподоби ;)
Бажаємо вам інноваційних проектів при тераформуванні Червоної планети!

Ігор (04-05-2022 | 14:59)

Отримав органайзер, провів приблизно півтори години з задоволенням збираючи його, якість дерева, інструкція, все на вищому рівні, звичайно, 2 карти(основна та елізій) лежать на верху, підіймаючи кришку приблизно на 2см, та це я розумів ще до того як замовляв, і прочитавши коментарі перед написанням свого зрозумів що в тих людей які написали несхвальний коментар просто руки не з того місця ростуть, дякую вам за гарний органайзер. Моя оцінка : 12 марсоходів з 10ти????
Добрий день, Ігорю!
Дякуємо Вам за Ваш відгук, який стане у пригоді для наступних власників органайзеру :)
Бажаємо Вам продуктивного тераформування Червоної планети та мирного неба над Вашою головою!

Наталия (26-10-2021 | 14:16)

Добрый день. На какие именно дополнения рассчитан органайзен? Поместятся ли все существующие (Hellas & Elysium, Venus Next, Prelude, Colonies и Turmoil)? Плотно ли при этом закрывается крышка или планшеты игроков нужно хранить отдельно?
Доброго дня, Наталіє!
Органайзер дійсно розроблявся під усі наявні доповнення. Є лише один нюанс: якщо у коробці зберігати доповнення Hellas & Elysium та планшети, вона буде не щільно закриватися. Проте без доповнення Hellas & Elysium коробка відкриватися не буде навіть з планшетами гравців.
Бажаємо Вам успішного підкорення Марсу!

Микола (11-05-2021 | 19:26)

Ну що ж сталося те що бажалося!
Компанія виправила всі раніше вказані недоліки навідмінно!!!
Особливо порадував органайзер.
Перепроектьували так, що тепер в протекторах 50 мм не лише всі карти легко влізли, щеё місце залишилось (можливо якщо вийде ще 1 доп, то є куди вкласти)
+ Всі частини "Марсика" легко вміщуються та зручно і швидко виймаються - чого ще бажати!!!
- ВЖЕ НЕМАЄ!!!
Доброго дня, Миколо!
Ми з превеликим задоволенням читаємо такі коментарі, адже це стимулює ще більше вкладати зусиль для того, щоб кожен з наших клієнтів був задоволений!
Перемог вам у терраформуванні червоної планети!

Микола (19-04-2021 | 14:53)


Залишав несхвальний відгук ще 26.02!!!
З тих пір нічого не змнилось ... у мене валяєтсья непридатна купа деревини за майже 1000 грн, яка не дозволяє зберігати Марс+всі доповнення.
ТауерРекс звязувався, питав якаі ще недоліки ... але нічого не зроблено.
В органайзері, окрім описаних 26.02, знайшов додаткові промахи:
- органайзер не досить чітко співпадає із розміром коробки, (коробочка де для елементів «колонії» дуже очевидно розпирає коробку «Марсу»);
- склалось враження, що коли проектували коробку забули про існування доповнення «Елізій», бо коли карту «Елізію» вкладаєш поверх карти «Марсу», коробка не зачиняється на 1,5 см. Хоча візуально місця б мало вистачити (якщо перепроектувати)
- окремо скажу, що абсолютно не враховано варіант, якщо ви давно замінили базові планшети гравців на планшети FryxGames - вони не влазять(((
+ ніяких
/на всяк випадок додаю фото, як карти в протекторах 50 мм не влізли в органайзер
- "брухт" і 1000 грн. на вітер
Доброго дня, Миколо!
Нам шкода що купівля органайзера викликала у вас негативні емоції, давайте розберемо ваш відгук:
1. Дійсно, компанія Tower Rex з вами зв'язувалася з вами, і пропонувала вам кардхолдер у подарунок за незручності, проте не отримали від вас відповіді, і не змогли дізнатися ваші контактні данні для відправки.
2. На даний момент органайзер знаходиться у процесі редизайну, на данний момент є такі зміни: 1) У коробках гравців більше місця, для того щоб токени "Кризи" так і кубики гравців вміщувалися у них.
2) Місце для мегакредитів було урізане, щоб зробити окремий відділ для токенів нагород.
3)Кардхолдер був збільшений, аби гарантовано помістилися карти, з розрахунку на протектори не більше 55-60 мікрон.
3. Також, з приводу питань з вашої сторони що до:
1) Висота органайзера і елементів у ньому майже досягає висоти коробки, як результат - карта з доповнення "Еллада і Елізій" піднімає кришку коробки на 1.5 см, за рахунок чого дозволяє зберігати у собі усі доповнення разом із базовою грою, проте ви можете зберігати карту окремо, тоді коробка буде закрита ідеально.
2) Планшети для гри є у самому органайзері, спеціально під оригінальні картонні планшети, оскільки органайзер розрахований на базову гру і доповнення, без урахування додаткових аксесуарів, навіть офіціальних, проте якщо зберігати один вид планшетів, дерев'яні з органайзера чи додаткові від FryxGames, вони знайдуть собі місце у коробці.
3) Органайзер тестувався у коробках локалізації від Lavka Games і Kilogames, а також у оригінальній коробці третього видання гри ( розмір у всіх однаковий - 297х297х71 мм)
У всіх версіях органайзер не виклакав дефекти у коробці і сидів рівно, не ростягуючи коробку.
У данній ситуації можемо запропонувати вам редизайн версію і обіцяний раніше кардхорлдер, або компенсацію, як вам буде зручніше:)
Дякуємо за ваше звернення, і чекаємо від вас відповіді, у нашому телеграмі(у лівому нижньому кутку на сайті) або на пошту info@igromag.ua,Гарного вам дня!

Владислав (30-03-2021 | 13:24)

Добрый день, есть информация, исправлены ли недостатки у органайзера, указанные в сообщениях ниже?
Доброго дня, Владиславе!
В органайзер тепер вміщуються усі базові елементи гри + усі доповнення, за умови, що протектори не будуть більше 50 мікрон, тобто звичайного, не преміум формату. Щодо інших нюансів, команда TowerRex наразі вирішує їх.
Дякуємо за ваше звернення і бажаємо вашій корпорації стати найкращою на теренах Марсу!

Микола (26-02-2021 | 18:24)

В продовження до попереднього - дуже розчарований!
Шкода що не можна повернути назад або обміняти на звичайний органайзер(((
Добрий день, Миколо!
Дякуємо за розгорнутий відгук. Ми передали ваш коментар до TowerRex, їх відділ підтримки клієнтів неодмінно зв`яжеться з Вами найближчим часом.

Микола (26-02-2021 | 18:20)

Вперше розчарований продуктом TowerRex!
а) 76 карт не влізло в органайзер для карток, бо вони в протекторах. Раніше такого не було. Згадати аналогічний органайзер в Острові духів - ідеально всі картки розмістились.
Скажу більше - ці 76 карт зара взагалі в коробку не влазять(((
б) Для гексів місця з резервом в 1,5 відділення, маркери гравців - з тиском влізли в свої коробочки
в) величезний відсік для мегакредитів (набагато більший ніж в стандарнтому органайземі, але сенсу в цьому немає) при цьому для деяких елементів місця не передбачено (наприклад накладки для нагород)
Добрий день, Миколо!
Дякуємо за розгорнутий відгук. Ми передали ваш коментар до TowerRex, їх відділ підтримки клієнтів неодмінно зв`яжеться з Вами найближчим часом.

Олександр (21-01-2021 | 18:55)

Доброго дня! Не підкажете коли очікувати і яка ціна?
Доброго дня! Очікуємо ближче до лютого.

1077грн.

RU | UA

ВакансииКлубМой заказДисконтная программаБлогФорумИгры ОПТОМПоставщикамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтактыАктивация карты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Вс: 12:00-18:00