Игровой
клуб

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Мой
заказ

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Настольная игра Еволюція: Подарочный набор (База + 2 дополнение + ПРОМО) (Эволюция)

АксессуарыПохожие товары
В зв’язку з розвитком космічних технологій і з великою кількістю нових відкриттів в астрономії та астрофізиці багато вчених прискіпливо вирішують питання, як саме може виглядати життя на інших планетах? Існує думка, що органічні поєднання здатні виникати не тільки на основі вуглецю. Наприклад, атом кремнію стоїть у тій самій групі, що й карбон. Органічні полімери, в яких кремній буде виступати основним атомом замість вуглецю, за висновками вчених, будуть більш жаростійкими та зможуть існувати в середовищі, що насичене сірчаною кислотою. Також є дані про те, що азотоводні зможуть дати значно більше хімічних поєднань ніж вуглеводні. Можливо, найближчим часом вченим доведеться повністю переглянути органічну хімію, а також саме поняття «життя».

Тип: для усієї родини, для друзів, исторична, карточна, для розвитку, з активною взаємодією, зі звірятками
Видавництво: Третя планета (Україна)
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 6
Вік: від 10 років
Мова: українська

Правила гри Еволюція (Evolution) російською мовою
Правила доповнення Еволюція: Час літати російською мовою
Правила доповнення Еволюція: Континенти російською мовою

«Еволюція: Подарунковій набір» – відмінне видання для будь-якого шанувальника настільних ігор. В склад цього набору входять усі карти з базової гри та два доповнення, а точніше «Час Літати» і «Континенти». Отже ви зможете грати в Еволюцію з будь-яким з цих розширень, з обома одразу, чи зовсім без них. Також у склад набору входить 8 унікальних карт. Ви не знайдете їх у жодній з інших коробочок серії. Ці карти підходять для гри з використанням обидвох доповнень.

Еволюція – це чудова гра, учасникам якої належить створювати найспритніших, найвитриваліших і найбільш пристосованих до життя у скрутних умовах тварин. Для цього вам доведеться комбінувати різноманітні властивості у досить незвичних поєднаннях. Тваринки можуть мати хоч вісім лап, хоч два хвости. Головне, щоб вони змогли вижити в умовах навколишнього середовища, котрий постійно змінюється і підкидає несподівані сюрпризи. Ця гра, безумовно, заслуговує вашої уваги. Навряд чи вам доведеться зіграти декілька подібних партій. Тому не вийде продумати стратегію заздалегідь, потрібно буде постійно пристосовуватись під абсолютно випадкові зміни ігрового світу. Але творчий підхід і неординарні рішення допоможуть вам підняти своїх улюбленців на вершину еволюції.

Еволюція: Час літати – це доповнення, за допомогою якого ви додасте багато нових властивостей вашим тваринкам. Вони зможуть пересуватися швидше, зможуть виживати навіть в умовах відсутності їжі і стануть розумнішими. Розширення відкриває великий простір для комбінування якостей тварин та дозволяє створювати екземпляри неймовірних істот. Але це також означає, що складніше буде визначити оптимальний вектор розвитку. З цим доповненням гра стане цікавішою і складнішою.

Еволюція: Kонтиненти – це доповнення, котре повністю змінить процес гри. Окрім великої кількості карт властивостей для ваших тварин, в наборі є спеціальні карти ареалів існування. Тепер ваші тваринки зможуть жити на одному з континентів, чи у світовому океані. А отже деякі види будуть розвиватися в ізоляції один від одного і в них будуть різні умови існування.

Промо карти, що входять у набір, раніше не видавалися у жодній з ігор серії «Еволюція». Вони пристосовані для партій з використанням обидвох доповнень. Також варто зауважити, що усі карти відмічені спеціальними символами і вам буде досить легко відділити різні видання одне від одного, якщо вам закортить зіграти, наприклад, без доповнень.

До складу настільної гри «Еволюція: подарунковий набір» входить:
– 84 карти (набір «Еволюція»)
– 42 карти (набір «Час літати»)
– 42 карти (набір «Континенти»)
– 8 спеціальних карт
– 3 карточки континентів
– 4 розділювача територій
– 62 фішки їжі
– 4 ігрових куба
– правила гри

Купити настільну гру «Еволюція: подарунковий набір» на українській мові у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.Добавить отзыв

Отзывы: Еволюція: Подарочный набор (База + 2 дополнение + ПРОМО)

1. Аліна (28-06-2017 | 12:55)

Були новини від постачальника?
Ответ от DesktopGames:
На скільки нам відомо, поки що вони не планують видавати Еволюцію українскою знову.

2. Григорий (09-11-2016 | 12:00)

Здраствуйте.
Появится ли игра в продаже, если появиться то когда?
Ответ от DesktopGames:
Здравствуйте, Григорий! До Нового года игра точно не появится. Когда появится, к сожалению, точной информации нету.

3. Михаил (05-04-2016 | 13:33)

Здравствуйте.
Будет ли еще в продаже украинский набор? Или тираж уже закончился?
Ответ от DesktopGames:
Здравствуйте. Да, к лету должен поступить в продажу.

4. Дмитрий (18-12-2015 | 13:23)

Судя по фото база на украинском языке, а дополнения на русском. Так ли это?
Ответ от DesktopGames:
Здравствуйте, Дмитрий. В этом подарочном наборе и база и дополнения идут на украинском языке. Просим прощения, за то что фото ввело вас в заблуждение.

5. Микола (20-11-2015 | 18:18)

Коли хижак нападає на хижака. По яких міркам визначається сильніший!?

6. Макс (17-09-2015 | 09:13)

Купив позавчора гру - супер!
Однак на сайті сказано, що в складі гри 6 розділювачів території, а в мене лише 4 :( Між іншим, згідно карток континентів гравців може бути 8...

Сама ж гра просто чудова!
Ответ от DesktopGames:
Макс, не турбуйтеся, їх дійсно має бути 4) Це в нас помилка була.

7. Влад (14-09-2015 | 09:46)

Все поставляется в одной подарочной коробке? А то на рисунке непонятно. И в подарочном наборе должно быть 18 промо-карт.
Ответ от DesktopGames:
Нет, все поставляется отдельно. В украинском варианте идет только 8 промо-карт.

8. Владислав (09-09-2015 | 14:48)

Дякую за швидку доставку і приємні знижки!

1. В правилах додатку "Час літати" написано:
"Якщо одна з ваших тварит атакована хижаком, ви можете перевернути ВУДИЛЬНИКА... Зверніть увагу, що ВУДИЛЬНИК спрацьовує лише у випадку, коли ні атакована тварина, ні ВУДИЛЬНИК не мають жодних інших здібностей".
Це означає, що вудильник може бути зіграний у випадку якщо в гравця атаковане будь-яка тварина без здібностей?

2. Чи можна самому докладати здібності на вудильника, тим самим використовуючи його як звичайну тварину, і втрачаючи його особливість?

9. Владимир (05-06-2015 | 23:47)

Очень рад сделанной покупке! Набор доставили быстро, в транспортировочной коробке помимо игры был фирменный пакетик и дисконтная карта! Сегодня с женой уже опробовали базу - игра супер :)
Ответ от DesktopGames:
Спасибо, за комментарий)) Приятных игр))