Ви ще не практикували на друзях магічні закляття? І правильно, бо хто потім захоче з вами грати?! Пропоную почати тренування спочатку у грі Dobble, якщо ж постійно програватимете, тоді можна переходити до магії ;) Гра "Dobble" стала ще привабливішою та цікавішою, особливо для поціновувачів "Гаррі Поттера"! Можна перевірити свою уважність та реакцію! Гарне проведення часу гарантовано!
Добрий день! Сама по собі гра чудова! Люблю Дабл, люблю Гаррі Поттера! А тут все в одному! Але знову є питання по адаптації назв. Під час повномасштабної війни це тупо використовувати для пояснення символів назви руснявої адаптації. Наприклад, назва "Дзеркала Ейналеж " є дивною, слово має також статися навпаки. Якщо прочитаємо, отримаємо "желанйе"...??? Це якою мовою? В українській адаптації це буде "Дзеркало Яцрес", бо то є дзеркало серця для українських читачів/глядачів. Також "Гримуча верба". Я такої не знаю. Пам'ятаю лише"Войовничу вербу" з фільмів. "Крикун" то є "Верескун". Короста це є насправді пацюк Скеберс. Клювокрил, це Бакбик. "Котел" також міг би бути "Казаном", бо магічний шинок у Лондоні називався "Дірявий казан". Прошу звернути на це увагу і при наступному друці або оновленні змінити адаптацію назв на українську! Також прошу перевірити і уточнити українське написання деяких назв, наприклад Люпин через "и", Іклань з "ь" в кінці, монета Ґрінґотського банку і інше. Можливо, це і душно, але як фанат книг і кіно з України я була розчарована цією неякісною адаптацією. В інструкції використані назви, яких я ніколи не вживала і з якими не знайома. Також, не всі зображення присутні в інструкції. В інструкції продемонстровані лише половина символів (29 із загальних 78). Наприклад, серед непояснених символів є чорнильниця з пером. Її немає в інструкції. Мені так і залишилося незрозумілим чи то є все таки чорнильниця, чи то є перо? В результаті, граючи з друзями, що вже давно дивилися фільми і не є фанатами Гаррі Поттера, я мусила самостійно пояснювати їм зображення на картках. Очікую, що ви виправите також це у наступному друці або оновленні, для покращення і полегшення ігрового процесу.
Чудова гра для компанії з гарною фантазією (або ж для тих, хто її хоче розвинути). Підходить для великої кількості гравців і правила швидко пояснюються, а тому це ідеальний варіант для вечірок з друзями. Нашій компанії особливо сподобалася версія з малюнками, бо завдяки чудовим ілюстраціям здалася більш варіативною. Партії проходять весело і різноманітно.
"Кодові імена: Малюнки" це весела гра на велику компанію, правила якої легко пояснити новачкам і не важко розібратись самому. Одна з найкращих ігор для вечірки, на мою думку. За тематикою вона схожа на "Діксіт", але командна.
На відміну від класичної версії "Кодових імен" (зі словами), версія з малюнками нам здалась більш цікавою та веселою. Малюнки в грі дуже гарні, абстрактні, але витримані в одному стилі, їх багато, що забезпечує реграваність.
В грі загадує асоціації одна людина, а відгадує команда – це дає можливість людям, які не люблять загадувати асоціації, або просто соромязливі, також приймати участь.
Також зауважу, що "Кодові імена: Малюнки" ідеально підходить для тих компаній, де мало хто розбирається в настільних іграх, у неї легкий поріг входження.
Гра навіть більш різноманітна за свій оригінал, адже тут на одній картинці можна знайти безліч предметів і часто їх легше пов'язати між собою ніж просто слова.