Настільна гра Причандали (UA) / Gizmos (UA)

0    Відео
код: 8971
Настільна гра Причандали (UA) / Gizmos (UA)
кількість гравців
2-4
вік
14+
час гри
40-50
Укр
оплата частинами
Наближається Великий Науковий Ярмарок – місце, де на очах оживають ідеї, які лише нещодавно вважались науковою фантастикою! Запрошуємо вас взяти участь та показати свій талант винахідника зацікавленій публіці та іншим вченим, що проявляють чудеса креативності, аби створити досконалі механізми!

Тип: сімейна, карткова, драфт, наукова фантастика
Видавець: Планета Ігор (Україна), CMON Limited
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 40-50
Вік: 14+
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Причандали можна тут

Причандали (Gizmos) – це сімейна карткова гра для 2-4 гравців, в якій вправні вчені змагаються у створенні шалено ефективних пристроїв.


То як грати в гру Причандали?


На початку партії різнокольорові кульки теплової, електричної, атомної та акумуляторної енергії висипаються до зручного диспенсера, а карти причандалів викладаються у 3 стоси, відповідно до їх рівня на сорочках. Зі стосу першого рівня відкриваються 4 карти, зі стосу другого – 3, зі стосу третього – 2. Ці карти формують зону виставки, де вчені будуть приглядати собі механізми, які хочуть залучити до свого наукового проекту.

Кожний учасник партії отримує свій планшет та кільце для акумулювання енергії. Той, кому дістанеться коричневий планшет першого гравця, отримує відповідний статус.

Гравці ходять по черзі за годинниковою стрілкою. У свій хід гравець виконує одну дію – будує причандал або готується до цього, адже саме картки причандалів складають основну частину переможних балів. Кінець гри наступає, коли один з гравців побудує 4 причандали третього рівня або 16 будь-яких причандалів. Після того, як кожний інший гравець виконає таку саму кількість ходів, як той винахідник, що запустив кінець гри, починається підрахунок переможних балів. Вчений, який має найбільше балів, стає переможцем Наукової Виставки.

Планшет гравця – це пам’ятка щодо можливих дій, а також скелет, навколо якого будується неймовірний пристрій – нові причандали викладаються стовпчиками під комірками відповідного типу, у зону активних причандалів. Нумо знайомитись з цими діями!

  • Збереження дозволяє загарбати собі карту з зони виставки до свого архіву, аби побудувати її пізніше.
  • Добір – взяти 1 кульку енергії з енергетичного ряду. 
  • Будівництво – перемістити один причандал з зони виставки або зі свого архіву у зону активних причандалів, сплативши його вартість необхідним видом енергії.
  • Дослідження – вибрати одну з колод причандалів та подивитися карти у кількості, що відповідає поточному рівню дослідження. Одну з цих карт можна додати до свого архіву або відразу побудувати, сплативши вартість.

Коробка та компоненти настільної гри Причандали (Gizmos)

Крім того, на планшеті гравця є відсіки Покращення та Конверторів. Конвертори допомагають використовувати певні типи енергії замість інших або змінювати кількість — на вашу користь, звісно. Причандали типу Покращення розширюють місткість кільця енергії та архіву, а також збільшують кількість карт, які можна переглянути під час дослідження. На початку партії гравці не можуть тримати більше, ніж 5 кульок енергії, або зберігати в архіві понад однієї карти, а під час дослідження дивляться лише 3 карти з обраної колоди. Непогано для початку, але згодом ці обмеження почнуть тиснути на сміливі наукові задуми.

Кожний новий причандал – це покращення базових дій або подолання обмежень. Додаючи нові причандали, ви заробляєте переможні бали від побудови елементів, що працюють на певному типі енергії; додатково тягнете випадкові кульки з диспенсера, добираючи енергію певного типу з енергетичного ряду; та отримуєте інші бонуси від дій, що вам доступні. Візьміть до уваги, що одна дія може принести вигоди від різних причандалів, але один і той самий причандал можна активувати лише раз за хід. Існує й ще більш «незручна» заборона: якщо ви досягли одного зі своїх лімітів, то більше виконувати відповідну дію не можете. Наприклад, якщо ви маєте обмеження у 5 кульок енергії та вже зберігаєте 5 кульок, добір вам не доступний. Так, навіть якщо кульки в енергетичному ряді значно «смачніші» за ваші. Спершу доведеться витратити на будівництво хоча б 1 енергію.

Дійте послідовно та дотримуйтесь правил Виставки, а ресурсами вона вас залюбки забезпечить.


То чому варто купити настільну гру Gizmos?


Причандали (Gizmos) – це не просто настільна гра на побудову карткового рушія, це насолода від того, як з нічого збирається складний механізм, який стає ефективнішим з кожним маленьким удосконаленням, і ось вже проста дія запускає довгі ланцюгові реакції, що тішать свого автора та приносять вигоду за вигодою. У гри прості правила та швидкі партії, проте ігролад змушує напружувати мізки та крутити комби, тож Причандали будуть актуальні не тільки у сімейному колі, а й з гравцями, що полюбляють битви інтелектів. Якщо вам до вподоби такий тип ігор, Ігромаг радить звернути увагу й на іншу стратегію з барвистими камінцями – Розкіш (UA) / Splendor (UA).

Комплектація настільної гри «Причандали (UA)» (Gizmos):

  • енергетичний диспенсер
  • 112 карт причандалів
  • 52 енергетичних сфери
  • 20 жетонів балів перемоги
  • 4 енергетичних кільця
  • 4 планшети гравців
  • список ефектів
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1690грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись