Настільна гра Поезія для Неандертальців (UA) / Poetry for Neanderthals (UA)

0    Відео
код: 9008
Уявіть собі ті далекі часи, коли цивілізація тільки зароджувалась, а будь-яка комунікація зводилася до мінімуму. У той час неандертальців важко було назвати майстрами спілкування. Але навіть з обмеженим словниковим запасом, вони вміли передавати свої думки та емоції, використовуючи при цьому прості слова або звуки, а також жестикулюючи та малюючи. А тепер і у вас з’явиться можливість побути справжніми первісними людьми! Настільна гра Поезія для Неандертальців перенесе вас у часи, коли слова хоч і були простими, але від їхніх поєднань залежала якість комунікації всього племені!

Тип: гумор, доісторичні часи, розмовна, для вечірок
Видавець: Rozum (Україна), Exploding Kittens
Кількість гравців: 2+
Час гри: 15
Вік: 7+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Поезія для Неандертальців можна тут

Поезія для Неандертальців (Poetry for Neanderthals) – це весела настільна гра, в якій ви перевтілюєтесь у поетичних неандертальців, що зібралися разом чудовим плейстоценовим днем та вирішили обговорити між собою всі поточні події. А для того, щоб максимально зануритися у такі колоритні образи, гра Поезія для Неандертальців пропонує вам поспілкуватися на діалекті наших далеких пращурів! Тож спробуйте пояснити фрази з ігрових карток використовуючи при цьому лише односкладові слова! А якщо будете розмовляти занадто складно – існує висока ймовірність отримати від одноплемінників дрючком по голові, тому слідкуйте за тим, що і як кажете!


Правила гри Поезія для Неандертальців


Гравці діляться на дві команди та обирають першого поета. Команда суперників запускає піщаний годинник і перший гравець бере картку. Завдання поета – пояснити своїй команді фразу з картки, використовуючи при цьому лише односкладові слова. Гравець-суперник, що сидить поруч, має дрючок і може вдарити поета, якщо той порушить правила й використає складні слова або зажестикулює. Після закінчення часу, поет кладе картку на планшет, а його команда отримує бали залежно від кількості вдало вгаданих слів. Таким чином, гравці обох команд по черзі стають поетами й беруть картки з фразами. Перемагає команда, яка набере найбільше балів наприкінці гри.


Висновок


Це чудова гра для вечірок з гумором, що має прості правила, а також оригінальний ігролад. Якщо вам до душі веселі компанійські ігри, в яких можна вдосталь посміятися та пофантазувати, Ігромаг рекомендує звернути увагу на цю настілочку! Також слушною думкою буде купити гру Поезія для Неандертальців як подарунок на честь свята або просто гарного настрою.

Комплектація настільної гри «Поезія для Неандертальців (UA)» (Poetry for Neanderthals):

  • 200 карт поета
  • пісочний годинник на 90 с
  • планшет поета
  • планшет команд
  • 1 дрючок «НІТ!»
  • 1 ремонтна латка
  • правила гри
 

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись