Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
907 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Кам’яна доба Junior (Stone Age Junior)

У часи кам’яної доби, 10000 років тому, люди жили зовсім не так, як зараз. Вони будували найпростіші оселі, полювали, збирали їстівні ягоди та гриби. Вони жили в гармонії з природою. Після заходу сонця збиралися навколо багаття, насолоджуючись світлом та теплом. У ті часи жив маленький хлопчик, котрого звали Ян. Він мав світле та завжди кудлате волосся, а також був дуже сильний, як для своїх років. Також у нього була старша сестра, що звалася Яна. Вона мала такий самий крючкуватий ніс, як у брата. Ян та Яна були нерозлучні.

Тип: дитяча стратегiчна гра
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 15 до 20 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4 гравців
Вік: від 5 років
Мова: не залежить від мови

Правила настільної гри « Кам’яна доба Junior (Stone Age Junior) » російською мовою

Stone Age Junior – чудова дитяча стратегія. У цій грі неймовірно прості правила. Що будуть зрозумілими навіть малюкам. Проте у дорослому «Stone Age» правила теж зовсім не складні, у чому ж цікавинка? У тому, що у «Дитячої кам’яної доби» ще й доволі простий ґеймплей. Тут не потрібно прораховувати десятки можливих варіантів та визначати, котрий же з них принесе найбільшу кількість переможних балів. Достатньо просто ходити по карті, збирати та обмінювати ресурси, а потім будувати оселі. Хто першим збудує три доісторичні будівлі, той і переможе.

Проте не дайте увести себе в оману надуманою простотою. Гра «Кам’яна доба Junior» створена для дітей. Вона дуже гарна, мультяшна та барвиста. Але це ще й стратегія. Думати тут потрібно. Звісно, не так багато, як у дорослих євроґеймах. Проте й ходи навмання не приведуть вас до перемоги, якщо суперник хоч трохи планує свої дії. Партії в «Кам’яна доба Junior» тренують у дітях увагу до деталей та концентрацію. А що може бути кращим, ніж розвиток корисних навичок під час захоплюючої гри?
 

 

 

До складу настільної гри «Кам’яна доба Junior (Stone Age Junior) » входить:
– 1 iгрове поле
– 4 поселення
– 4 жетона гравця (синiй, жовтий, зелений, рожевий)
– 4 фiгурки гравця (синя, жовта, зелена, рожева)
– 20 товарiв ( по 4 ягiд, риби, глечикiв, наконечникiв стрiл та бивнiв)
– 15 жетонiв хатин
– 2 жетони собак
– 14 жетонiв лiсу: 6 граней кубика, 5 товарiв (ягода, риба, глечик, наконечник стрiли, бивень), 1 обмiн, 1 будiвництво
– правила гри

Придбати настільну гру «Кам’яна доба Junior (Stone Age Junior)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
907 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Кам’яна доба Junior


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..