Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова

Настільна гра Дженга + Дотепчики

Похожие товары
Тип: набір настільних ігор, для компанії, для сім'ї, для усіх
Час гри: від 20 до 40 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 10 гравців
Вік: від 6 років
Мова: не залежить від мови


Настільні ігри – чи не найкращий привід провести час в сімейному колі чи у веселій дружній компанії. Але не кожну бабусю можна навчити грати у Каркассон, а товариші з вузу чи колеги по роботі часто погоджуються лиш на щось простеньке. Саме тому ми вирішили підібрати найкращі ігри на всі випадки життя. Ці настолки підходять кому завгодно. Дітям, підліткам, веселій та активній молоді, поважним дядечкам та тітонькам, бабусям та дідусям, що вже вийшли на пенсію та хочуть провести час із дітьми та онуками. Правила тут максимально прості та пояснюються за хвилину. Ну а задоволення вагон та маленький візочок. Тому набір «Дженга + Дотепчики» – це безпрограшний варіант.

Зверніть увагу! Придбавши набір настільних ігор «Дженга + Дотепчики» ви заощаджуєте 20% від загальної вартості цих ігор. Замовляючи цей набір ви не можете отримати знажки про дисконту чи будь-якій іншій програмі лояльності. Тим не менше, якщо в коментарях до замовлення ви вкажете номер дисконтної карти, то його вартість додасться до загальної суми ваших придбань.

До складу наборуи «Дженга + Дотепчики» входить:
– настільна гра Дженга Party
– настільна гра Дотепчики

Придбати набір «Дженга + Дотепчики» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Дженга + Дотепчики


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..