Настільна гра Манчкін Квест / Munchkin Quest

35
код: 148

2-4

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Настільна гра Манчкін Квест (Munchkin Quest)
     Ви знаєте, хто найстрашніший монстр в рольових іграх? Ні, це не чорний дракон. Це – манчкін. Манчкінами називають гравців, яким немає діла соціальних навиків і відігравання ролі. Їм подавай мій великий меч, найнепробивнішу броню і найсильнішого монстра, якого треба вбити. Все. В цьому і є суть їхньої гри. Справжні рольовики намагаються уникати таких партнерів по грі, але кількість манчкінів від цього не зменшується. Їх число лише примножується з кожним днем.

Слово «манчкін» походить від англійської назви раси «жевунів» з Чарівника країни ОЗ


Тип: підземна манчкінія
Видавець: Hobby World
Час гри: від 40 до 90 хвилин
К-сть гравців: 2-4 гравців
Вік: від 10
Мова: російська

Увага! Будьте обережні! Оскільки сміх продовжує життя, граючи життя, граючи в "Манчкін Квест (Munchkin Quest)" Ви ризикуєте жити вічно!

Ознайомитися з правилами можна тут.

 

     Але, якщо на комп'ютері так розвинений цей жанр, то чому ж настільні ігри повинні відставати від настільки популярної течії Стів Джексон (один з авторів складної рольової системи G.U.R.P.S. – дуже розумна людина), швидко зрозумів, що треба брати бика за роги і швиденько створив карткову гру – Манчкін. Але, на відміну від екшенів на комп'ютері, Манчкін став наскрізь пародійною грою. Відверта пародія на рольові ігри, просякнута гумором (хай і специфічним, на любителя), вона була б з задоволенням прийнята багатьма гравцями у всьому світі, всі партії в яку проходили легко і з задоволенням («У кого більший рівень – той і правий», «Підкинь монстра товаришу» – ці всі фрази більш ніж підходять до цієї гри). Вслід за основною грою пішла купа доповнень, які не змінювали сенсу гри «Манчкін», а які міняли лише місце дії – палац Дракули, древній Китай, битва Супер героїв і т.д.
 


     Але, як я вже казав, Стів Джексон – майстер створення ігор. А таким людям завжди хочеться більшого. І ось, на основі карткових Манчкінів створена повноцінна настільна гра – «Манчкін Квест (Munchkin Quest)», видана за кордоном і локалізована російською мовою компанією СМАРТ. Чи хороша вона? Зараз спробуємо розібратися.

Почнемо з того, що гра стала трохи ближче до того жанру, який вона пародіює. Манчкін Kвест можна назвати фактично повноцінною RPG, але, як і раніше, наскрізь просякнуту гумором. Тепер в грі присутні підземелля, наповнене монстрами і скарбами, яке гравці повинні обстежувати, обганяючи один одного, насилаючи один на одного монстрів (при цьому часто самі страждають від них), збираючи скарби і пробиваючись до виходу, для чого треба перемогти Найголовнішого Монстра.


     Після вивчення 20-ти сторінок правил, можна братися за саму гру. Так, нехай кількість сторінок в правилах вас не лякає, це все ж РПГ, а не простенька гра. Доведеться прочитати. Хоч одному, найдосвідченішому гравцеві. Гравці тепер ходять по кімнатах, що викладаються і служать один для одного повелителями підземель, підкидаючи в підземелля монстрів за певними правилами. Двосторонні кімнати з'єднуються один з одним коридорчиками і відкриваються випадковим чином кожного разу, коли гравець переміщується в невідкритий простір. Кожна кімната має свої властивості, корисні чи шкідливі. Гравці можуть переміщуватися по даних кімнатах, добуваючи предмети і перемагаючи монстрів. За певними правилами переміщуються і монстри, смакуючи гравцями і збираючись в групи. Звичайно, герої борються з монстрами. Причому бойова система змінилася, як на мне, то в кращу сторону. Звичайно, принцип її залишився тим же – перемагає той, у кого більший рівень, та тепер ще додаються кидки кубиків, що робить бої більш випадковими і непередбачуваними.

Непереможений монстр продовжує бродити по підземеллі і може напасти на всіх Манчкінів. Не дуже приємно підсиливши до фантастичного рівня, монстра, з яким зіштовхнувся інший гравець, зустріти самому даного монстра в темній кімнаті. Хоча за вбивство «свого» монстра гравцю належить карта підсилення монстрів. Покинуті предмети і гроші не пропадають, а залишаються лежати в кімнаті, і їх може підібрати інший гравець. Значить, план дій простий – підсилюй монстрів, смакуючих іншими Манчкінінами, збирай їх предмети і не давай монстру добратися до тебе.

 


     Як ви і зрозуміли з короткого опису, гра зовсім відрізняється від карткового попередника. Оформлення гри збереглося на аналогічному рівні – ті ж легко впізнавані смішні карикатурні монстри і предмети, але несуть вони тепер інше сенсове навантаження. Гра являє собою класичну «зачистку підземелля», в якій гравці по черзі приміряють на себе роль повелителів підземелля. Але наскрізь просякнуту Манчкінським гумором попередніх ігор. Вийшла чудова суміш. І нехай гравці, які грають в цю гру розділились на два табори, хтось з захопленням прийняв гру, хтось, особливо зі давніх любителів карткового Манчкіна буркотить, що гра, мовляв, стала нудною і дуже довгою (а час гри може сягати 2-3 годин). Нехай. Думаю, гра знайде безліч нових поціновувачів.

До недостатків можу причислити локалізацію Hobby World. Ні, з перекладом все в порядку, але якість видання програє закордонному виданню. Карти доволі тоненькі, краї в кімнати вирізані часом не надто рівно. Для того, щоб не здорожчувати гру, СМАРТ відмовився від пластикових фігурок Манчкінів. Їх заміняють картонні фігурки на пластмасових підставках.

Комплектація настільної гри "Манчкін Квест":

 • 200 карт
 • 30 жетонів Здоров'я
 • 72 Голда
 • 12 жетонів покинутих шмоток
 • 18 жетонів Кроків
 • 12 жетонів результатів обшуку
 • 4 лічильника рівнів
 • 4 жетони Манчкінів
 • 16 підставок
 • 24 кімнати і 1 вхід
 • 73 стики
 • 38 монстрів
 • 8 кубиків, 1 десятигранна кістка і 1 шестиколірний монстр-кубик
 • правила на 20 сторінок

Придбати настільну гру «Манчкін Quest» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Андрей (18-01-2020 | 15:36)

А дополнения от обычного Манчкина использовать можно?
Нет, это разные игры!

Евгений (04-08-2018 | 12:30)

Ребят а есть подходящий вариант организатора под игру?
К сожалению, такого органайзера нет.

Денис (20-11-2017 | 01:11)

А когда будет в наличии? И будет ли игра с фигурками манчкина, а не с рисунками на подставке?
Информации о наличии пока нет, про версию Манчкин Квест с фигурками так же не слышали.

илья (26-07-2017 | 21:14)

когда будет в наличии?
Надеемся получить игру в конце августа-начале сентября.

Назар (17-08-2016 | 11:45)

А ви не переплутали протектори?

До гри сайт рекомендує 2 пачки протекторів 63.5х88мм. Проте зазвичай до Манчкіна потрібно протектори розміру 56х87мм.
Добрий день, Назар! Для даної версії гри підходять протектори саме вказаного розміру (63.5х88мм.).

Александр (03-08-2016 | 10:30)

Брал недавно(Украина). Качество элементов сносное, но не так, как хотелось бы: все карты было сложно достать(выдавить) с наборов, картон плохого качества, почти сразу все углы начали разлазиться. Не впервые слышу, что у многих проблема со стыковкой комнат с переходами(нужно подрезать карты). С таким и Я столкнулся. Тайлы дверей, стен и т.д. почти не наналазят на тайлы комнат. Еще момент, вроде как раньше в комплекте шли 4 пластмассовые фигурки манчкинов, сейчас же просто картонные как и монстры.
+ Для любителей серии отличная игра.
- Низкое качество деталей. Проблемы со стыковкой
Увы, в качестве немного игра проигрывает.

Александр (08-01-2016 | 19:47)

Подскажите, как сейчас с качеством элементов подземелья? Планирую брать, но смущают негативные отзывы о них.
Иногда, случаются огрехи, но производитель качество улучшил.

Денис (21-10-2015 | 15:08)

Игра интересная! Несколько на мой взгляд затянута, т.к. при большом количестве шагов игрок ходит слишком долго. Возможно это связано с тем, что нам приходится сильно мучаться, чтобы выстроить подземелье из плохих запчастей
Ожидалось что хотя бы иконки игроков будут другими от монстров, часто путаются/теряются от взгляда из-за схожести.
+ Описание карточек шикарное
Иллюстрации - умора
- Ужасное качество элементов подземелья
Спасибо за отличный отзыв!

Антон (17-07-2015 | 12:58)

Игра очень понравилась, но карты оказались настолько тонкими и небрежно вырезанными, что пожалел о покупке. Говорят, что в англоязычном издании карты не такие тонкие. Если это так, что считаю об этом нужно указывать в описании.
+ игра понравилась
- толщина карт и качество ниже в моем наборе свели всю радость от игры на нет
Спасибо за отзыв! Вероятно, что Вам попалась бракованная партия. Пожалуйста, свяжитесь с нашими менеджерами и они обязательно разрешат этот вопрос

Денис (20-03-2015 | 18:56)

Такая же ситуация, приобрел у Вас эту игру 19.03 и после распечатывания обнаружил некомплект - подставок под монстров 12 вместо 16 (нехватка по одной для каждого цвета/игрока).
Денис, здравствуйте. Напишите нам на почту - info@igromag.ua и мы постараемся решить эту проблему

Игорь (28-02-2015 | 06:14)

Здравствуйте!

Такая ситуация, приобрел у Вас эту игру 21.02 и после распечатывания обнаружил некомплект - подставок под монстров 12 вместо 16 (нехватка по одной для каждого цвета/игрока). Хотелось бы урегулировать...
Конечно. Написали Вам на почту, чтобы решить эту проблему

Max (11-02-2015 | 11:30)

Скажите пожалуйста когда ориентировочно можно ждать игру!!!
Здравствуйте. Весной должна быть

Никита (10-01-2015 | 10:49)

Здравствуйте!
Скажите, когда игра ожидается в наличии?
Добрый день. В этом месяце не ждем

Владимир (25-09-2014 | 23:34)

Сегодня получил игру, и в ней 12 подставок под монстров а не 16 как в описании. Это связано с выпусками игр?
Владимир, это ошибка нашего сайта. В комплекте идёт 12 подставок монстров.

Анастасия (22-06-2014 | 01:27)

Доставили быстро. Отдельное спасибо за пакет :) Всё у вас продумано)
+ -отличается от оригинала
-интересные правила
-ходячие монстры -это нечто :)
- -стыки комнат пришлось подрезать
-сами карточки довольно тонкие
-покупайте большой стол; под конец игра заняла 2 стола, диван и стулья
Анастасия, спасибо за вашу оценку! Мы стараемся)

Показати більше
Аксесуари
Доповнення

  5 відгуків Манчкін Квест 2: В Пошуках Неприємностей

Munchkin Quest 2: Looking for Trouble

678 грн.очікується

2-6

12+

90-120
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків
Схожі товари

  8 відгуків Манчкін Зомбі

Munchkin Zombie

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  12 відгуків Манчкін Ктулху

Munchkin Cthulhu

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  14 відгуків Зоряний Манчкін

Star Munchkin

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  5 відгуків Манчкін Фу

Munchkin Fu

451 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  9 відгуків Супер Манчкін

Super Munchkin

428 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  8 відгуків Манчкін Піратський

Munchkin Booty

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  14 відгуків Манчкін Апокаліпсис

Munchkin Apocalypse

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00