Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
399 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Millions of Dollars (Мільйони Доларів)

Похожие товары
Голосно завила сигналізація, і через секунду двері першого національного банку відчинилися навстіж. Звідти вибігло троє людей в масках. Двоє тримали в руках об'ємні полотняні мішки з грошима, а у третього в руках був автомат. Грабіжники заскочили в припаркований поблизу автомобіль, мотор заревів, і зі свистом шин машина різко рвонула вперед. Тим часом біля дверей банку, виблискуючи синьо-червоними мигалками зупинилися три поліцейські машини, але грабіжників, а разом з ними і 10 мільйонів доларів вже й слід прохолов ...

Тип: карткова, блеф,
Видавництво: Matagot
Час гри: 25
Кiлькiсть гравцiв: 3-8
Вiк: 14+
Мова: англійська


    Скачати правила до настiльної гри Millions of Dollars Англ.

    «Millions of Dollars» - це захоплююча настільна гра для 3-8 чоловік, в якій, очоливши банду злочинців, вам доведеться грабувати банки.

    Мета гри - першим «заробити» 20 мільйонів доларів. У кожного гравця в розпорядженні є своя банда грабіжників, що складається з ватажка, силача, водія, інформатора і шахрая.
 


 

    На початку кожного з 8 раундів, відкривається карта банку, на якій написано, скільки грошей можна викрасти, і який внесок потрібно заплатити кожному гравцеві за участь. Потім, гравці відправляють на завдання одного зі своїх підопічних, викладаючи його карту обличчям вниз. Під час фази переговорів гравці намагаються дізнатися один в одного, яких саме грабіжників відправив кожен з них. У цій фазі можна намагатися відговорити будь-якого гравця від участі в пограбуванні (запропонувавши йому якусь суму грошей, звичайно), блефувати, говорити правду, або ж нахабно брехати.
 


 

    Потім настає фаза пограбування в якій гравці розкривають свої карти. В ідеальному варіанті, ролі розкритих злочинців повинні бути різними, бо якщо два гравці викладуть однакових грабіжників (наприклад керівників або водіїв) вони будуть знищені, а їх внесок повертається в резерв. Решта ж гравців, успішно грабують банк і ділять здобич між собою. Крім того, кожна з карт ролей має особливі ефекти під час грабунку, наприклад водій, може відразу ж забрати свій внесок з загальної суми.
 


 

    Гра закінчується по завершенні восьмого раунду, або відразу ж, як тільки хто-небудь з гравців набирає 20 мільйонів доларів.

    «Millions of Dollars» чудова гра, зі стильними і красивими ілюстраціями, динамічним ігровим процесом, щіпкою блефу, хитрощів і переговорів, захоплюючим сеттингом і швидкими партіями. Вона безсумнівно сподобається всім любителям цікавих настільних ігор.

До складу настільної гри «Millions of Dollars» входить:
 – 40 карт персонажів
 – 40 карт ролей
 – 10 карт видобутку
 – 8 карт залякування
 – 8 карт пам'яток
 – 1 карта лідера
 – 50 чеків на 1 мільйон доларів
 – 25 чеків на 5 мільйонів доларів
 – правила гри

Придбати настільну гру «Millions of Dollars» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
399 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Millions of Dollars

1. Владимир (14-10-2017 | 17:13)

Здравствуйте!
Есть перевод этой игры?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Пока нет перевода, к сожалению.