Настільна гра Memoir 44 / Спогади про 1944-й

22
код: 45

2

8+

45-90
Eng
 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

Військова, стратегічна настільна гра Memoir 44 - це гра для 2-х гравців, в якій гравці беруть участь в подіях Другої Світової війни. Вона включає в себе 16 сценаріїв, події яких імітують найвідоміші історичні сутички. Кожен сценарій – унікальне поле битви з різною місцевістю, розміщенням військ і різними цілями кожної армії (знищення ворожих загонів, захоплення певної місцевості і т.д.). Щоб добитися перемоги, гравці керують військами, виконуючи командні тактичні карти, сутички ж проходять за допомогою спеціальних кубиків.

Річард Борг – автор цієї славної гри, заснованої на розробленій ним же механіці битв для цілого ряду ігор (Commands and Colors, Battlelore, Memoir '44) повідомляє: "Навмисно, гра не є надто складною… Механіка гри, хоч і проста, містить в собі гру стратегічними картами в поєданні з ігровими кубиками і потребує агресивного і гнучкого плану дій, щоб досягнути перемоги."
     І це справді так, перед вами – найлегша гра серії варгеймів.

Тип: легкий стратегічний варгейм
Видавець: Days of Wonder
Час гри: от 45 до 90 минут
К-сть гравців: 2
Вік: от 8

Ознайомитися з правилами  можна тут

 


     Як проходить ігровий процес настільної гри Memoir 44 (Спогади про 1944-й)? Гравці вибирають сценарій розвертають велике поле вказаною стороною, розкладають на ньому гекси місцевості, перешкоди і військові підрозділи у вказаних місцях, отримують певну кількість карт. Кожен підрозділ може містити в соб від 2-х до 4-ох фігурок одного типу. Відповідно піхотинців – по 4, броньованої техніки – по 3, артилерії – по 2 в кожному загоні. Додавати фігурки в підрозділ можна лише в виняткових випадках, а при загибелі вони забираються з загону. І жодних лічильників життя – самі фігурки зображають кількість військ, що залишилася в підрозділі.

Далі гравці по черзі (починаючи з вказаної в сценарії сторони) здійснюють певні дії: грають командною картою, віддають накази загонам, пересувають загони, проводять сутички, поповняють кількість карт на руці.

 

Ігрове поле в грі Memoir 44 розділено на 3 області – лівий фланг, правий фланг і центр. Відповідно, багато командних карт вказують область і кількість підрозділів, які можна в ній пересунути. Наприклад, карта з вказаним на ній лівим флангом і двома загонами, дозволяє пересунути відповідно до правил пересування два загони на лівому фланзі і т.д. Ось в цьому і є маленький недолік, на який нарікають досвідчені гравці-варгеймери. Часто бувають ситуації, коли гравцю на якомусь фланзі терміново треба перемістити війська, а потрібних карт немає. Та не забувайте, що перед нами не надскладний варгейм, а цікава настільна тактична гра. Якщо ви не можете віддати наказ, то вважайте це також труднощами війни – проводи зв'язку обірвані, на радіо перешкоди, загинув посланець з наказом, або щось подібне. Це додає цікавинку. Серед карт командних є карти тактичні, з різноманітними діями – викликати підтримку з повітря, здійснювати раптовий напад певним родом військ, додати поразку при атаці, відновити чисельність підрозділу (карта «Медики і механіки»).

Переміщення підрозділів зроблено дуже просто – піхота пересувається на відстань до 2 гексів, бронетехніка – до 3 гексів, а артилерія – на 1 гекс. Певні типи перешкод і місцевості впливають на прохідність. Так само пересування накладає свої умови на подальшу атаку. Бронетехніка атакує незалежно від того, скільки гексів колько гексов подолав підрозділ перед атакою, звичайна піхота атакує, якщо пройшла один гекс, якщо пройшла два, то не атакує після переміщення (це не відноситься до елітної піхоти, яка атакує і після 2 гексів), артилерія або ходить або атакує.

 


     Сама атака зроблена дуже легко і наглядно, хоч і містить в собі елемент випадковості. З центру гекса атакуючого підрозділу проводиться уявна пряма лінія видимості до центру підрозділу-цілі. Підрозділи і певні види перешкод закривають лінію видимості і можуть по-різному впливати на атаку. Відіграє роль відстань до цілі. Наприклад, піхота на відстані в 1 гекс кидає при атаці 3 кубики, на відстані в 2 гекса – 2 кубики, і на 3 гекса – всього один кубик.

Гравець кидає певне число кубиків з різними значками на гранях. Те чи інше зображення може означати пошкодження вибраному підрозділу. Так, якщо ви атакуєте підрозділ піхоти, що складається з 4 фігурок піхотинців і при кидку на кубиках випало два зображення піхоти, то з вибраного підрозділу знімаються 2 фігурки піхотинців, позначаючи 2 поранення. І жодних складних таблиць розрахунків і порівнянь характеристик. Відповідно, значок піхоти, що дозволяє нанести пошкодження піхоті, на гранях кубиків зустрічається частіше, ніж зображення танку, яке наносить пошкодження бронетехніці. Також є додаткові значки на кубиках, які впливають на атаку. Наприклад, значок гранати гарантовано наносить всім пошкодження, а при випадінні прапору, - підрозділ супротивника повинен відступити. Якщо з підрозділу видалена остання фігурка, то він вважається знищеним і гравець-переможець забирає його собі, використовуючи як лічильник переможних балів – медалей.

За умовою сценарію, гравці можуть отримати медалі не лише за знищення підрозділів супротивника, але і ща виконання вказаних в сценарії завдань, наприклад, втримати вказане число ходів певну місцевість. Коли один з гравців отримує вказану для нього в сценарії кількість медалей – він оголошується переможцем.

 


     Багато сценаріїв гри Спогади про 1944-й імітують реальні історичні битви, а значить, не збалансовані, одна з сторін може мати деякі переваги. Тому цікаво знову грати одні і ті ж сценарії, міняючись сторонами конфлікту.

Основою гри є тактичні сутички. В грі нема матеріально-технічного постачання чи загальної стратегії як такої. Війська лише ті, що присутні на початку битви на полі бою, і саме з ними гравець програє чи отримує перемогу.

Настільна гра Memoir’44 (Спогади про 1944-й) – дуже легка в освоєнні. Вітається мінімальне знання англійської і, озброївшись словничком, розібратися в сценаріях і командних картах зовсім не складно. І через її легкість гра має величезне число фанатів і багато офіційних доповнень. і неї грають як дорослі так і діти. І навіть деякі домогосподарки.

 

Комплектація настільної гри "Memoir 44 (Спогади про 1944-й)":

 • 1 двостороння ігрова карта
 • 144 мініатюри Німеччини і Союзників
 • 36 пластикових перешкод (протитанкові їжаки, колючий дріт)
 • 44 плашки ландшафту
 • 9 анотаційних карток
 • 60 командних карт
 • 2 спеціальних тримачі для карт
 • 8 спеціальних бойових кубиків
 • електронний ключ Days of Wonder для доступу до сайту
 • правила гри (англ.)
 • буклет з сценаріями (16 унікальних історичних сценарії)

Придбати набір «Memoir 44 (Спогади про 1944-й)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Jack (17-02-2021 | 23:25)

Добрый день
Будет ли данная игра ещё в продаже?
Доброго дня, Jack!
Цю гру на данний момент не очікуємо.
Але ви можете звернути увагу на схожу гру The Great War / Великая Война від автора Memoir.
Дякуємо за звернення!

Богдан (20-09-2017 | 14:54)

Чи варто купляти ігру зараз?Можливо на новий рік будуть знижки?
Богдан, лучше не оттягивать покупку, так как гарантировать что игра будет в наличии до Нового года мы не можем.

Алексей (27-02-2017 | 17:46)

А игра и карточки на английском языке?
Да, игра на аглийском языке, но перевод правил и карт есть отдельно.

Серафим (07-07-2016 | 13:53)

Здравствуйте! Очень хотелось бы приобрести эту игру. Подскажите, она появится в продаже?
К сожалению, в ближайшее время не ожидается.

Эрвин Роммель (10-11-2014 | 22:12)

Самая любимая наша игра! Пускай многое зависит в ней от кубиков и рандома, но всё-таки чертовски интересно и классно. Игра супер!

P.S. Жаль в Украине не проводятся чемпионаты по Memoir`44, как например в России.
Благодарим за отзыв и рады, что Вам понравилась игра!

oleg78 (10-12-2013 | 23:38)

спасибо, после 20го отправлю заказ.
и вам спасибо!

oleg78 (08-12-2013 | 13:51)

хотелось бы заказать эту игру к новому году. если буду заказывать в 20 числах декабря, будет ли она еще в наличие и успеет ли прийти к новому году?
oleg78, будет ещё. Мы за Вами одну коробочку придержим и до Нового Года она успеет прийти к Вам.

oleg78 (06-12-2013 | 11:13)

можно ли будет играть в эту стратегию с ребенком 9 лет? (насколько она ему будет понятна, я имею в виду сам игровой процесс?) не будет ли в канун нового года перебоев с поставками?
oleg78, игра Memoir 44 (Воспоминания о 1944-м) замечательно подойдёт для игры с сыном 9-ти лет. У неё как раз это позиционирование. Игра подходит для домашних боёв "отец-сын" хорошо.
Правила и перевод карт будет приложен к игре и поможет разобраться 9-ти летнему игроку. Сама игра по себе не сложная, правила достаточно просты и логично понятны.

Никита (04-01-2012 | 10:45)

Здравствуйте. Скажите пожалуйста, протекторы какого размера нужны для командных карт оригинального memoir 44?
Никита, для игры Memoir 44 (Воспоминания о 1944-м) нужны протекторы размером 59 на 92 мм.
Сейчас у нас такие имеются в наличии, может заказывать.

Richard (25-08-2011 | 20:42)

Сегодня привезли игру, все в целости, не одной вметены, качество отличное, спасибо вам за отличную доставку. Но вот хотел бы еще узнать когда у вас будут протекторы для игры, и дополнения на сайте?
Richard, протекторы к игре будет завтра у нас в офисе. Расширения к игре будут чуть чуть позже, обязательно.

Richard (22-07-2011 | 21:56)

вот еще спросить хочу, дополнения у вас будут?
Да, они уже есть собственно. Мы их уже готовы представить на сайте.

Richard (22-07-2011 | 18:16)

скажите пожалуйста, когда будет в наличии?
Richard, уже сейчас он появился :)

Encantador (01-03-2011 | 18:14)

Игра представляет собой очень простой в освоении воргейм. Механика коммандных карт для трёх направлений интересна, но условна, особенно ввиду отсутствия "ответа" во время удара врага. Т.о. мощная группировка может быть постепенно безнаказанно истреблена, если просто нет нужной карты. В реальном бою она бы наверняка огрызалась. :) Также сильно влияние рандома - неудачно выпавшие кубики порой в корне меняют ситуацию.
Но игрой всё равно доволен - захватывает! :)
Спасибо :)

Ким (12-01-2011 | 00:07)

Подскажите пожалуйста, какой размер карт действия и есть ли у вас в продаже соответсвующие протекторы.

Спасибо!
Ким, добрый день! Размер карты действия в игре Memoir 44 (Воспоминания о 1944-м): 57 на 62 мм. К сожалению, именно такого размера протекторов у нас нету сейчас.

777SeVeN777 (24-11-2010 | 20:45)

А куда делись дополнения?
еще неделю назад можна было купить??
Скоро мы их вернём на страницу сайта.

Показати більше

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00