Настiльна гра Legacy of Dragonholt / Спадщина Драгонхолта

3    Відео
код: 3181
Настiльна гра Legacy of Dragonholt / Спадщина Драгонхолта
кількість гравців
1-6
вік
8+
час гри
90
Eng

    Невеликий загін шукачів пригод вже майже тиждень подорожував, тримаючи свій шлях до селища Драгонхолт. За їхніми плечима лежало багато миль лісових доріг, гірських перевалів, бурхливих річок і залитих сонцем галявин. Час від часу вони ночували в тавернах і придорожніх оселях, коли зовні барабанили по калюжах великі краплі дощу, а виючий вітер проникав в кожну віконну щілину, розсіюючись легким подихом в кімнатах. Кремезний дварф, спритний і високий ельф, а також два воїна, озброєні мечами, сокирами і щитами, являли собою значну силу, і тільки-но побачивши їх, гобліни, баргести та інші монстри, ховалися по своїх норах і печерах ....

Тип: рольова, оповідна
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: 90 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 6 гравців
Вiк: від 8 років
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут


 «Legacy of Dragonholt» це оповідна рольова гра для 1-6 гравців, дія якої відбувається у всесвіті Террінот, відомої нам чудовими настільними іграми «Рунбаунд», «Десцент», «Rune Age» і багатьма іншими. Ви - хоробрий герой, якого попросив про допомогу Цельс, Ваш друг і компаньйон, адже в невеликому селі Драгонхолт, відбуваються дивні речі. Недовго думаючи, ви збираєте друзів, і не зволікаючи, відправляєтеся назустріч пригодам! 

 Найбільше, Спадщина Драгонхолта схожа на популярні в вузьких колах книги-пригоди або настільні рольові ігри у всесвіті «Dungeons and Dragons», проте FFG повністю виключили роль Майстра, надавши розповідь історії та розвиток подій, книзі пригод.

Починається гра з генерації персонажа, втілившись у якого ви вирушите на пошуки пригод. Ким хочете Ви стати? Мудрим магом? Спритним ельфом лучником? Або ж бородатим дварфом з улюбленою сокирою на плечі? Все у ваших руках. До послуг гравців кілька різноманітних рас, включаючи як традиційних для таких ігор - людей і ельфів, гномів і орків, так і екзотичних - люди-кішки володіють підвищеним чуттям, спритністю і вельми обережні в своїх діях.


 Потім, необхідно обрати клас свого альтер-его. Підберіть його за своїм смаком. Тим хто любить вриватися в гущу битви, розмахуючи мечем і відбиваючи атаки щитом – краще за все обрати воїна або лицаря. А якщо вам ближче по духу читати старовинні сувої, чаклувати руйнуючі заклинання і створювати лікувальні зілля - вибирайте аптекаря або майстра рун.

Спадщина Драгонхолта дуже дружня до новачків, і почавши з першого квесту, гра поступово введе вас в курс подій, а маховик розвитку сюжету почне свій розбіг. Виявляється Цельс був наставником юної леді, яка загинула при дивних обставинах, розгадати які належить саме вам. Занурюючись все глибше в перипетії історії, Вам потрібно буде не тільки розгадувати загадки і битися з різноманітними ворогами, а й часто приймати рішення, які тим чи іншим способом вплинуть на подальший розвиток вашої пригоди. Вам надається повна свобода дій. При бажанні ви можете влаштувати бійку в місцевій таверні, відвідати руїни на узліссі, або відправитися на пошуки скарбу. Гра надає вам безліч різних варіантів, і обмежені ви лише часом.

У складі базової гри ви знайдете цілих 6 квестових книг, кожна з яких поведе вас по дорогам дивовижної пригоди. А з огляду на різноманітність сюжетних поворотів, в кожну із цих пригод ви зможете зіграти по кілька разів, щоб дізнатися наприклад, «що було б, якби ми повернули направо, і проїхали ледве помітною стежкою вглиб лісу». І таких варіантів в грі - безліч.


 «Legacy of Dragonholt» це нове слово в настільних рольових іграх. Адже тепер не потрібно вивчати бестіарії, книги майстра і гравців. Потрібно всього лише відкрити книгу і зануритися в захоплюючі пригоди в Терріноті, одному з найпопулярніших і захоплюючих рольових всесвітів нашого часу!

До складу настільної гри «Legacy of Dragonholt» входить:

  • книга правил
  • книга створення персонажа
  • 6 книг квестів
  • 1 книга села
  • 1 лист
  • 1 карта
  • 1 журнал
  • 20 карт предметів
  • 6 токенов активації
  • 6 листів персонажів
Додати відгук

Андрій (29-02-2024 | 14:38)

Доброго дня, чи планується ще надходження цієї гри?
Доброго дня, Андрію!
Наразі ця гра відсутня у нашого постачальника, проте ви можете натиснути на кнопочку "Сповістити про наявність" і коли коробочка з Териноту з'явиться на горизонті - ви дізнаєтесь про це одним з перших)

Валентин (08-07-2018 | 18:54)

Ребята, стоит ли брать? Какова реиграбельность?
Здравствуйте, Валентин! Реиграбельность на уровне схожих проектов с ролевой составляющих. Сама по себе игра весьма пришлась нам по душе, качество компонентов, истории, сюжетных веток на достойном уровне!

Виталий (24-12-2017 | 00:38)

А русская версия или Украинская будет?
Пока информации о локализации не поступало.


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись