Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
До конца акции осталось

0

Дни

0

Часы

0

Минуты

0

Секунды

Есть в наличии
1899 грн. 1614 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настiльна гра Legacy of Dragonholt (Спадщина Драгонхолта)

Похожие товары
Невеликий загін шукачів пригод вже майже тиждень подорожував, тримаючи свій шлях до селища Драгонхолт. За їхніми плечима лежало багато миль лісових доріг, гірських перевалів, бурхливих річок і залитих сонцем галявин. Час від часу вони ночували в тавернах і придорожніх оселях, коли зовні барабанили по калюжах великі краплі дощу, а виючий вітер проникав в кожну віконну щілину, розсіюючись легким подихом в кімнатах. Кремезний дварф, спритний і високий ельф, а також два воїна, озброєні мечами, сокирами і щитами, являли собою значну силу, і тільки-но побачивши їх, гобліни, баргести та інші монстри, ховалися по своїх норах і печерах ....

Тип: рольова, оповідна
Видавництво: Fantasy Flight Games
Час гри: 90
Кiлькiсть гравцiв: 1-6
Вiк: 8 +
Мова: англійськаСкачати правила до настiльної гри Legacy of Dragonholt Англ.

 «Legacy of Dragonholt» це оповідна рольова гра для 1-6 гравців, дія якої відбувається у всесвіті Террінот, відомої нам чудовими настільними іграми «Рунбаунд», «Десцент», «Rune Age» і багатьма іншими. Ви - хоробрий герой, якого попросив про допомогу Цельс, Ваш друг і компаньйон, адже в невеликому селі Драгонхолт, відбуваються дивні речі. Недовго думаючи, ви збираєте друзів, і не зволікаючи, відправляєтеся назустріч пригодам!

 Найбільше, Спадщина Драгонхолта схожа на популярні в вузьких колах книги-пригоди або настільні рольові ігри у всесвіті «Dungeons and Dragons», проте FFG повністю виключили роль Майстра, надавши розповідь історії та розвиток подій, книзі пригод.

 Починається гра з генерації персонажа, втілившись у якого ви вирушите на пошуки пригод. Ким хочете Ви стати? Мудрим магом? Спритним ельфом лучником? Або ж бородатим дварфом з улюбленою сокирою на плечі? Все у ваших руках. До послуг гравців кілька різноманітних рас, включаючи як традиційних для таких ігор - людей і ельфів, гномів і орків, так і екзотичних - люди-кішки володіють підвищеним чуттям, спритністю і вельми обережні в своїх діях.
 


 

 Потім, необхідно обрати клас свого альтер-его. Підберіть його за своїм смаком. Тим хто любить вриватися в гущу битви, розмахуючи мечем і відбиваючи атаки щитом – краще за все обрати воїна або лицаря. А якщо вам ближче по духу читати старовинні сувої, чаклувати руйнуючі заклинання і створювати лікувальні зілля - вибирайте аптекаря або майстра рун.

 Спадщина Драгонхолта дуже дружня до новачків, і почавши з першого квесту, гра поступово введе вас в курс подій, а маховик розвитку сюжету почне свій розбіг. Виявляється Цельс був наставником юної леді, яка загинула при дивних обставинах, розгадати які належить саме вам. Занурюючись все глибше в перипетії історії, Вам потрібно буде не тільки розгадувати загадки і битися з різноманітними ворогами, а й часто приймати рішення, які тим чи іншим способом вплинуть на подальший розвиток вашої пригоди. Вам надається повна свобода дій. При бажанні ви можете влаштувати бійку в місцевій таверні, відвідати руїни на узліссі, або відправитися на пошуки скарбу. Гра надає вам безліч різних варіантів, і обмежені ви лише часом.

 У складі базової гри ви знайдете цілих 6 квестових книг, кожна з яких поведе вас по дорогам дивовижної пригоди. А з огляду на різноманітність сюжетних поворотів, в кожну із цих пригод ви зможете зіграти по кілька разів, щоб дізнатися наприклад, «що було б, якби ми повернули направо, і проїхали ледве помітною стежкою вглиб лісу». І таких варіантів в грі - безліч.

 «Legacy of Dragonholt» це нове слово в настільних рольових іграх. Адже тепер не потрібно вивчати бестіарії, книги майстра і гравців. Потрібно всього лише відкрити книгу і зануритися в захоплюючі пригоди в Терріноті, одному з найпопулярніших і захоплюючих рольових всесвітів нашого часу!

До складу настільної гри «Legacy of Dragonholt» входить:
 – книга правил
 – книга створення персонажа
 – 6 книг квестів
 – 1 книга села
 – 1 лист
 – 1 карта
 – 1 журнал
 – 20 карт предметів
 – 6 токенов активації
 – 6 листів персонажів

Придбати настільну гру «Legacy of Dragonholt» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1899 грн. 1614 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Legacy of Dragonholt

1. Виталий (24-12-2017 | 00:38)

А русская версия или Украинская будет?
Ответ от DesktopGames:
Пока информации о локализации не поступало.